Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni przegrali z Rzemieślnikiem

19

Mimo walki do ostatniego gwizdka sędziego piłkarze Czarnych Jasło ulegli w niedzielne popołudnie Rzemieślnikowi Pilzno 0:1. 

Pierwsza połowa rozgrywanego na stadionie w Pilźnie spotkania przebiegała pod dyktando gospodarzy. W 33 minucie Rzemieślnik wyszedł na prowadzenie – Mateusza Bazana pokonał Dawid Florian, który piłkę w siatce jasielskiego zespołu umieścił po efektownej indywidualnej akcji. Jak się okazało, było to trafienie na wagę zwycięstwa, gdyż więcej bramek na stadionie w Pilźnie we wczorajsze popołudnie już nie padło.

Czarni, którzy w drugiej części spotkania za wszelką cenę starali się doprowadzić do wyrównania nie potrafili pokonać dobrze dysponowanego w tym meczu golkipera Rzemieślnika, Mirosława Mroczka. W 57 minucie gospodarze mogli cieszyć się dużym szczęściem, gdy po strzale z rzutu wolnego Wojciecha Dziedzica futbolówka zatrzymała się na poprzeczce ich bramki. Obrońca jaślan bliski zdobycia gola był również w 80 minucie, wtedy jednak jego precyzyjne uderzenie (również z rzutu wolnego) w ładnym stylu sparował na rzut rożny bramkarz Rzemieślnika. Swoje szanse na odwrócenie losów meczu mieli również Aleksander Nabożny oraz Bartosz Szopa – im również nie udało się skutecznie wykończyć akcji swojego zespołu i spotkanie zakończyło się skromnym zwycięstwem gospodarzy. 

SKŁADY

Czarni: Bazan – Szydło, Nabożny, Dziedzic, Grzesiak, Munia, Piwowar (90' Borowiec), Kulig, Chrząszcz, Szopa, Świątkowski (75' Jamuła).

Rzemieślnik: Mirosław Mroczek – Krzysztof Orzech, Mirosław Pokrywka, Kamil Nowak, Mateusz Serafin(46' Kamil Mędrek), Paweł Pisarczyk, Eryk Florek (46' Jarosław Król), Artur Łazowski (46' Rafał Leśniowski), Dawid Florian, Dawid Łapa(85' Dominik Urjasz), Jakub Zaskalski.

Żółte kartki: Pokrywka, Orzech, Florian, Łapa / Szydło, Dziedzic, Chrząszcz, Piwowar.

Po wczorajszej porażce drużyna prowadzona przez Roberta Podkulskiego spadła z 8 na 10 miejsce w tabeli rozgrywek IV ligi podkarpackiej. Do zakończenia sezonu 2013/2014 pozostało jeszcze 7 kolejek.

jh

Reklama

Komentarze: 19

Dodaj komentarz Widok:
1
@ kaz
dnia 23.05.2014, 15:59 · Zgłoś
ludzie to jest 5 ta klasa rozgrywkowa ..nie napalajcie sie ...liga w ktorej kazdy w miare zdrowy osmioklasista moze byc wirtuozem...
Odpowiedz
0
@ kopernikus
dnia 23.05.2014, 18:35 · Zgłoś
Wirtuoz "kaz", zapraszam zapraszam na treningi
Odpowiedz
-1
@ [...]
dnia 21.05.2014, 14:07 · Zgłoś
Sakramenckie [...] - tylko wstyd dla Jasła.
Rozgonić tą bandę raz na zawsze !!!
Odpowiedz
0
@ czarnifan
dnia 22.05.2014, 13:26 · Zgłoś
zapraszam zacznij ode mnie ,chcesz sie spotkac twarza w twarz ?.
Odpowiedz
7
@ 1910
dnia 20.05.2014, 13:02 · Zgłoś
każdy sie odzywa jak przegrają mecz a jak wygrywają to [...] siedzą cichooo !!!grali z zewnatrz za 2 tysie i więcej było żle teraz graja swoi praktycznie za darmo i jeszcze gorzej...nie macie pojecia o tej lidze i kasie jaka jest pompowana za wypłaty piłkarzom nie licząc premii w innych klubach!!!nikt z zawodników o kasie nie mówi robią swoje na tyle na ile ich stać...jakby inne zespoły wiedziały ze graja w pierwszej 11 grajki z B klasy to by sie pewnie za głowy łapali i to jeszcze jakie wyniki robia z Crasnovia Wisłoka czy Leżajskiem...troche szacunku dla swoich ludzi...bo faktycznie zostanie judo itp a o tym juz nikt nie bedzie mówił
Odpowiedz
-3
@ dragoness
dnia 20.05.2014, 15:59 · Zgłoś
Ależ ja ich bardzo szanuję. Co jest hańbiącego w pakowaniu zakupów? Zarabianiu na siebie?
Odpowiedz
0
@ Tarzan-zan
dnia 21.05.2014, 10:52 · Zgłoś
A kiedy oni "wygrali", bo jakoś nie pamiętam... Ciągle tylko porażka albo marny remis...
Odpowiedz
0
@ asd
dnia 21.05.2014, 11:35 · Zgłoś
2 tygodnie temu z Crasnovią na wyjeździe która jest 3 w tabeli . Więc zamknij łaskawie [...] bo zaczyna walić [...]
Odpowiedz
-3
@ dragoness
dnia 20.05.2014, 07:30 · Zgłoś
Kiedy spakują mi zakupy w markecie, żeby zarobić na wyjazd, tak jak zdobywający medale judocy i karatecy?
Odpowiedz
2
@ licho
dnia 21.05.2014, 12:17 · Zgłoś
Niech ci uczniowie popakuja za lepsze oceny pani nauczycielko.
Odpowiedz
-2
@ pdf
dnia 19.05.2014, 22:35 · Zgłoś
Jaki trener takie wyniki...
Odpowiedz
6
@ TAD
dnia 19.05.2014, 19:19 · Zgłoś
Trudno się mówi chłopaki mecz nie wyszedł. Za tydzień będzie lepiej GŁOWY DO GÓRY!!! :)
Odpowiedz
-2
@ Tarzan-zan
dnia 21.05.2014, 10:51 · Zgłoś
no... za tydzień kolejna przegrana... Ale będzie lepiej :) - wtedy przegrają 10 do zera...
Odpowiedz
-2
@ werys
dnia 19.05.2014, 14:34 · Zgłoś
I teraz juz widać na jakim poziomie mamy w Jaśle piłkarzy miejscowych.Szkoda na nich kasy dawać juz lepiej było jak grali z innych miejscowo sci ale Czarni chociaż wygrywali mecze bo kibic chodzi nie na miejscowych tylko popatrzeć na wygrany mecz.
Odpowiedz
-1
@ Tarzan-zan
dnia 21.05.2014, 10:50 · Zgłoś
Lepiej grają chłopaki na łące niż ci wielcy czarni... Może po łąkach by pozbierali piłkarzy - było by taniej i wyniki lepsze...
Odpowiedz
-2
@ xXx
dnia 19.05.2014, 13:16 · Zgłoś
Grali jak nigdy przegrali jak zawsze :)
Odpowiedz
-2
@ asd
dnia 19.05.2014, 13:26 · Zgłoś
Graj Ty... :)
Odpowiedz
-1
@ Tarzan-zan
dnia 21.05.2014, 10:49 · Zgłoś
Kolejna przegrana czarnych w kolekcji...
Nie mają ani zawodników ani kiboli... Młodzi tatusiowie przychodzą na mecze z dziećmi i mówią - patrz synu i ucz się - żebyś nie wyrośl na takiego marnego piłkarza - rodzinie na wstyd...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.