Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni ukarani walkowerem i z chudszym portfelem

24

Zgodnie z przewidywaniami klub Czarni 1910 Jasło ukarany został walkowerem w związku z uchybieniem regulaminowym podczas meczu z Piastem Tuczempy. Jasielski klub musi również zapłacić karę finansową w kwocie 500 zł. 

Decyzję o weryfikacji wyniku meczu z 6 sierpnia 2016 r. Wydział Gier Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w Rzeszowie podjął 9 sierpnia. W piśmie adresowanym do klubów Czarni 1910 Jasło oraz Piast Tuczempy czytamy, że zawody zweryfikowane zostały na korzyść Piasta. Ostatecznie wynik spotkania Czarni Jasło - Piast Tuczempy to 0:3. Powodem orzeczenia walkowera była "gra w drużynie Czarnych mniejszej od wymaganej przepisami liczby zawodników młodzieżowych". 

Szczegółowo o sytuacji z sobotniego meczu pisaliśmy tutaj Czarni_ukarani_walkowerem

To jednak nie koniec złych wieści dla jasielskiego klubu. Dodatkowo na klub nałożono karę finansową w wysokości 500 zł. 

Od decyzji przysługuje klubowi możliwość odwołania do Komisji Odwoławczej Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w Rzeszowie. Jak się dowiedzieliśmy, Czarni świadomi popełnionego błędu nie zamierzają odwoływać się od decyzji związku.

Jaślanie już w najbliższą niedzielę zmierzą się w wyjazdowym meczu z KS Wiązownica, gdzie walczyć będą o zdobycie pierwszych w tym sezonie punktów. 

PP

Reklama

Komentarze: 24

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ czarny
dnia 15.08.2016, 09:28 · Zgłoś
Sprostowanie bramka Naboznego !!.Wczesniej podano na jednej ze stron ze gola strzelil Forys.
Odpowiedz
2
@ bu Łokietka
dnia 15.08.2016, 21:46 · Zgłoś
nie oglądaj na necie tylko jeździj z klubem Kibicu
Odpowiedz
1
@ czarny
dnia 14.08.2016, 19:00 · Zgłoś
remis Czarnych 1-1 w 2 kolejce w Wiązownicy .Bramka Konrada Forysia ktory byl tym zawodnikiem nieuprawnionym w meczu z Tuczempami.Dobry wynik.Brawo.
Odpowiedz
1
@ kdkd
dnia 14.08.2016, 22:49 · Zgłoś
poczekajmy niech dobrze policzą zawodników i kartki
Odpowiedz
10
@ Jan
dnia 13.08.2016, 09:43 · Zgłoś
O 500 zł tyle huku, że hej! A co zrobił nad wyraz operatywny szef komisji rewizyjnej klubu , by odzyskać 160000 zł długu pozostawionego przez prezesów W!!!
Odpowiedz
2
@ czarny
dnia 12.08.2016, 14:48 · Zgłoś
bardzo dobrze mowisz ''lodyniec''
Odpowiedz
9
@ łodyniec
dnia 12.08.2016, 07:48 · Zgłoś
karę powinien zapłacić ten który dał ciała ,a nie drużyna . Jakaś odpowiedzialność powinna być za to co się robi .

łohoohohhoohohhohohohohhohohohohohohho
Odpowiedz
3
@ yyy
dnia 12.08.2016, 05:27 · Zgłoś
Ci zdziorcy z Podkarpackiego Związku tylko na taką okazję czekają.
Odpowiedz
-1
@ Bubu
dnia 11.08.2016, 22:30 · Zgłoś
Według mnie to z tą karą finansową to przesada.
A tak przy okazji co się dzieje z czołowym działaczem
Podkarpacia panem [...]
Czy zapadły jakieś decyzje personalne?
Odpowiedz
-1
@ czarny
dnia 11.08.2016, 22:22 · Zgłoś
glownie to zawalil kierownik i nie chodzi o liczbe graczy tylko chodzi o zla zmiane .jak nie wiesz to nie pisz bzdur.Trener jest w sumie nowy od niedawna zatrudniony .Widac tez ze sam nie za specjalnie wtajemniczyl sie w roczniki pilkarzy .Jak juz ktos mialby zaplacic to sam winowajca odpowiedzialny za ten błąd.No ale chyba pojdzie z kasy klubowej.
Odpowiedz
0
@ kdkd
dnia 14.08.2016, 22:47 · Zgłoś
a trener to wolontariusz. bierze kase to niech [...]
Odpowiedz
14
@ nowy
dnia 11.08.2016, 21:40 · Zgłoś
Karę powinien zapłacić trener albo prezes że zatrudnił trenera co nie potrafi policzyć zawodników oczywiście z własnej kieszeni a nie kasy klubu
Odpowiedz
-8
@ kij
dnia 12.08.2016, 10:26 · Zgłoś
Kare zaplacil trener z kierownikiem na spolke tak ze nie [...] sie tak.
Odpowiedz
5
@ trtr
dnia 11.08.2016, 19:53 · Zgłoś
Czarni dostają najwięcej kasy ze wszystkich klubów, klub lekkoatletyczny z Trzcinicy nie dostaje żadnej kasy
Odpowiedz
5
@ mario
dnia 11.08.2016, 18:54 · Zgłoś
kara finansowa 500 zl hahhahahahahhaahhahaahahahha
Odpowiedz
3
@ jozin
dnia 11.08.2016, 19:08 · Zgłoś
Ja bym sie martwił bo dla mnie 500 zł to tydzień jechana na szmacie
Odpowiedz
6
@ mario
dnia 11.08.2016, 20:25 · Zgłoś
kogo to obchodzi ile ty bierzesz za jechanie na szmacie
Odpowiedz
0
@ czarny
dnia 11.08.2016, 16:53 · Zgłoś
zlodzieje z pzpn
Odpowiedz
6
@ kdkd
dnia 13.08.2016, 08:38 · Zgłoś
Niepełnosprytni z czarnych a nie pzpn. Ty to inteligent jesteś.Do której ty klasy chodzisz 4 podstawówki?
Odpowiedz
-6
@ joan
dnia 11.08.2016, 14:38 · Zgłoś
Po co sie udzielasz jak to Cie nie interesuje
Odpowiedz
10
@ łodyniec
dnia 13.08.2016, 09:38 · Zgłoś
doszły mnie słuchy ,że któryś z tych waszych [...] [...] zwących się kibolami ,pobabrał wszystkie przystanki w kierunku Żmigrodu ... typowy [...] buraczany. Jak się im nudzi ,niech idą pokemony łapać [...] kapuściane

łohoohoohohhohohohhohhohohohoho

wstyd mi za takich [...] ...
Odpowiedz
9
@ Obserwator
dnia 11.08.2016, 14:25 · Zgłoś
No i macie tych swoich "czarnych". Tak się podniecacie tak kibicujecie. A to wszystko psu na bude. Zero kasy zero mądrych ludzi. Niech się cieszą z tego ze grają i tyle. Piłkarze zaczynają się od 2 Ligi a tutaj to jedynie "kopacze". Fajna zabawa to jest. Dobrze wiem.
Odpowiedz
8
@ styropian zamiast mózgu
dnia 12.08.2016, 13:59 · Zgłoś
buahhaha kara proporcjonalna do poziomu ;D
500 zł na tyle zajmowanego jasielskiego terenu ...
już za mandat więcej płacimy
Odpowiedz
5
@ kdkd
dnia 13.08.2016, 08:40 · Zgłoś
Tak sie trwoni publiczne pieniądze. Obciąć kasę Czarnym do poziomu Hankówki, Niegłowic. Tam jest po jednym, dwóch działaczy i przepisy znają.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.