Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni wracają na murawę

14

W Wielką Sobotę przy ul. Śniadeckich 15 JKS Czarni 1910 Jasło rozegrają pierwszy mecz rundy rewanżowej w ramach XVI kolejki ligi okręgowej a przeciwnikiem drużyny Ryszarda Skuby będzie Iwonka Iwonicz.

Rywale jasielskiej drużyny przed startem rundy wiosennej zajmują w tabeli wysokie 4 miejsce. Jutrzejszy mecz wicelidera z Iwonką Iwonicz zapowiada się więc bardzo ciekawie.

W meczu rundy jesiennej, w wyjazdowym spotkaniu, JKS Czarni Jasło zremisowali 1:1 a strzelcem bramki dla Naszej drużyny był Damian Kulig.
Miejmy nadzieję, że dobrze przepracowany okres przygotowawczy przyniesie wymierne skutki i w sobotnie popołudnie to Nasza drużyna dopisze na inaugurację sezonu 3 punkty do swojego konta.

Mecz JKS Czarni 1910 Jasło- Iwonka Iwonicz
26.03.2016, sobota, godz 12.00
Śniadeckich 15

red.

Reklama

Komentarze: 14

Dodaj komentarz Widok:
-1
@ edek
dnia 28.03.2016, 17:39 · Zgłoś
do czarny , pogadamy jak pojadą na wyjazd, zobaczymy twoją minę , to są zwykli kopacze i tyle i aż tyle
Odpowiedz
-3
@ edek
dnia 26.03.2016, 17:27 · Zgłoś
co się podniecasz , kopaczami w balon , poczekaj na wyjazdy zobaczysz co potrafią naprawdę te kopacze w balon
Odpowiedz
0
@ czarny
dnia 27.03.2016, 11:39 · Zgłoś
Niedoczekanie twoje ..Twoje wpisy nic nie znaczą .Jestes minusem HaHa.
Odpowiedz
3
@ czarny
dnia 26.03.2016, 16:57 · Zgłoś
smutna wiadomosc to taka ze trzech pilkarzy Wolczanki Wolki Pelkinskiej nie zyje ,a 5 zostalo rannych w wypadku samochodowym kolo Kolbuszowej gdzie jechali na mecz z Avia Swidnik. W tm samochodzie bylo trzech braci Pydych .Dwoch zginelo.Druzyna ta swego czasu goscila w Jasle w rozgrywkach 4 ligi z pozniejszym awansem do 3 ligi.Smutna sprawa i to w swieta.
Odpowiedz
1
@ joo
dnia 26.03.2016, 18:00 · Zgłoś
4 nie zyje
Odpowiedz
1
@ czarny
dnia 26.03.2016, 16:50 · Zgłoś
i co edki itp.[...] komputerowe zal wam w [...] sciska ze nie przegrali ?.
Odpowiedz
-4
@ ...
dnia 25.03.2016, 23:08 · Zgłoś
@kiju nie kracz...
Odpowiedz
-6
@ sds
dnia 25.03.2016, 17:51 · Zgłoś
Taki klub jeszcze istnieje???
Odpowiedz
10
@ kiju
dnia 25.03.2016, 19:26 · Zgłoś
Widzisz jak na święta potrafiło cię coś zaskoczyć.przeżył 106 lat to będzie istniał i kolejne 100
Odpowiedz
-9
@ ee
dnia 26.03.2016, 09:11 · Zgłoś
Klub żyje ale następne 100 lat będzie żył w b klasie. 10 lig niżej od wielkich KARPAT.
Odpowiedz
7
@ mafu
dnia 26.03.2016, 09:57 · Zgłoś
Ktore jeszcze 10 lat temu z biedy upadły,w krośnie grali z naszą 2 drużyną w okręgówce pid nazwą krośnianka.Odejdzie wam sponsor bo mu sie znudzi i wtedy Czarni będą wam znów wśrod kibicow prowadic zbiorkę kasy na wasz wyjazd do Glowienki.
Odpowiedz
-3
@ Malcontent
dnia 26.03.2016, 13:49 · Zgłoś
Z biedy upadały? Tak jak teraz Czarni?
Nie lepiej ten plac obsadzić ziemniakami? Najlepiej tymi z trybun.
Odpowiedz
1
@ czarny
dnia 26.03.2016, 16:46 · Zgłoś
ziemniak to jest z ciebie w dodatku jałowy.
Odpowiedz
-6
@ O dyr
dnia 25.03.2016, 17:40 · Zgłoś
To 3 liga teraz czy jak...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.