Czarni wracają na murawę
W Wielką Sobotę przy ul. Śniadeckich 15 JKS Czarni 1910 Jasło rozegrają pierwszy mecz rundy rewanżowej w ramach XVI kolejki ligi okręgowej a przeciwnikiem drużyny Ryszarda Skuby będzie Iwonka Iwonicz.

Rywale jasielskiej drużyny przed startem rundy wiosennej zajmują w tabeli wysokie 4 miejsce. Jutrzejszy mecz wicelidera z Iwonką Iwonicz zapowiada się więc bardzo ciekawie.
W meczu rundy jesiennej, w wyjazdowym spotkaniu, JKS Czarni Jasło zremisowali 1:1 a strzelcem bramki dla Naszej drużyny był Damian Kulig.
Miejmy nadzieję, że dobrze przepracowany okres przygotowawczy przyniesie wymierne skutki i w sobotnie popołudnie to Nasza drużyna dopisze na inaugurację sezonu 3 punkty do swojego konta.
Mecz JKS Czarni 1910 Jasło- Iwonka Iwonicz
26.03.2016, sobota, godz 12.00
Śniadeckich 15
red.
