Czarni wracają z Przemyśla z kompletem punktów
Czarni Jasło w dzisiejszym, trudnym wyjazdowym spotkaniu z Polonią Przemyśl zdobyli cenne trzy punkty. Dzięki wyjazdowemu zwycięstwu jaślanie awansowali w ligowej tabeli na dziesiątą pozycję.

Bramki dla Czarnych w dzisiejszym spotkaniu strzelali Folwarski oraz Kulig. Polonię stać było jedynie na honorowe trafienie, którego autorem był Kawalski.
Polonia Przemyśl - JKS Czarni 1910 Jasło 1:2
Bramki:
0:1 - Folwarski (27')
1:1 - Kalawski (38')
1:2 - Kulig (83')
Polonia: Cisek,Wielgosz, Kuźniar, Sukhotskyy, Solarz, Skubisz, Skała, Kazek, Kalawski, Wanat, Gosa
Rezerwa:Wojdyła, Stysiał, Głuszko, Frankiewicz, Trawka, Jaroch, Tarnawski
Czarni: Cyran, Borowiec, Chrząszcz, Dziobek, Kaszycki, Wójtowicz, Jamuła, Foryś, Munia, Kulig, Folwarski
Rezerwa: Niemczyński, Gajda, Zabawa, Urban
mkspolonia.pl/pp
