Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni wracają z Przemyśla z kompletem punktów

27

Czarni Jasło w dzisiejszym, trudnym wyjazdowym spotkaniu z Polonią Przemyśl zdobyli cenne trzy punkty. Dzięki wyjazdowemu zwycięstwu jaślanie awansowali w ligowej tabeli na dziesiątą pozycję.

Bramki dla Czarnych w dzisiejszym spotkaniu strzelali Folwarski oraz Kulig. Polonię stać było jedynie na honorowe trafienie, którego autorem był Kawalski.

Polonia Przemyśl - JKS Czarni 1910 Jasło 1:2

Bramki:
0:1 - Folwarski (27')
1:1 - Kalawski (38')
1:2 - Kulig (83')

Polonia: Cisek,Wielgosz, Kuźniar, Sukhotskyy, Solarz, Skubisz, Skała, Kazek, Kalawski, Wanat, Gosa
Rezerwa:Wojdyła, Stysiał, Głuszko, Frankiewicz, Trawka, Jaroch, Tarnawski

Czarni: Cyran, Borowiec, Chrząszcz, Dziobek, Kaszycki, Wójtowicz, Jamuła, Foryś, Munia, Kulig, Folwarski

Rezerwa: Niemczyński, Gajda, Zabawa, Urban

mkspolonia.pl/pp

Reklama

Komentarze: 27

Dodaj komentarz Widok:
1
@ Nafta
dnia 04.10.2016, 23:41 · Zgłoś
Nafta jaslo rowniez! To 2 kluby polaczone, Czarni i Nafta!!!
Odpowiedz
4
@ czarny
dnia 04.10.2016, 13:11 · Zgłoś
byli Czarni i tylko Czarni ,a w krosnie byla krosnianka .
Odpowiedz
0
@ Nafta
dnia 03.10.2016, 23:01 · Zgłoś
Tak z ciekawosci,co sie stalo z nazwa rafineria? Fuzja przeciez byla
Odpowiedz
4
@ magik
dnia 04.10.2016, 08:25 · Zgłoś
Przestała dawać kasę i zniknęła,samo życie.
Odpowiedz
-2
@ czarny
dnia 02.10.2016, 19:04 · Zgłoś
to jeden z tych [...] internetowych jak i ci powyzej cwaniakujacych tylko klepiac w klawiature bo w realu to by sie [...].
Odpowiedz
-6
@ bejok
dnia 02.10.2016, 17:42 · Zgłoś
ale ty jesteś mądry a może powiesz jak się nazywasz
Odpowiedz
9
@ bejok
dnia 02.10.2016, 15:29 · Zgłoś
gratulacje dla JKS a jak komuś nie pasuje to trudno przestancie już pisać swe [...] przyjdź trenuj, graj zrób coś dobrego dla Czarnych a jak nie to dla Jasła masz pretensje ale o co że ty lub twoi Rodzice mają nie spełnione ambicje.
Odpowiedz
-4
@ zynek
dnia 02.10.2016, 14:44 · Zgłoś
Gajda podobno miał być, ale wybrał mecz juniorów
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 02.10.2016, 11:44 · Zgłoś
Skąd się wziął Gajda w kadrze skoro grał przecież w derbach w juniorach?
Odpowiedz
-14
@ białas ( przecież nie [...])
dnia 02.10.2016, 11:21 · Zgłoś
Piłkarze Czarnych rozgrywają mecze ligowe w Niegłowicach, czy przy Śniadeckich?
Odpowiedz
8
@ czarny
dnia 02.10.2016, 10:00 · Zgłoś
Brawo Panowie .Pomimo powaznych absencji .Dzieki za walke i wygrana.Tak dalej .Teraz czas na Nisko.
Odpowiedz
2
@ ludzie
dnia 02.10.2016, 08:43 · Zgłoś
Waczyć tylko na boisku mają piłkarze - inną walką niech zajmie sie Policja i to skutecznie.
Odpowiedz
-4
@ max
dnia 02.10.2016, 07:44 · Zgłoś
[...] jeszcze spią,niedługo zaczną być aktywne i zaczną pisać o zaoraniu stadionu,sadzeniu burakow,grajkach do rosołu,[...]ach,słabym zarządzie,końcu dotacji.Kapitalny wynik po niezłym meczu,chciałoby się powiedziec chwilo trwaj.Teraz czas na niepokonane od 6 kolejek nisko i wizyte ich kibicow wzmocnonych syaloeą wolą.Trzeba wygrac i na boisku i na trybunach.Walczymy do konca,uttzymanie jest realne
Odpowiedz
-4
@ [...]
dnia 02.10.2016, 09:36 · Zgłoś
150 tyś wpompowane przez miasto na IV ligę a ty piszesz ze może się utrzymamy. Przy takim wsparciu od miasta to spokojnie powinien być [...] tabeli.
Odpowiedz
2
@ czarny do [...]
dnia 02.10.2016, 09:57 · Zgłoś
z takim tekstem jestes bez pojecia .Juz bylo pisane o przychodach i wydatkach.Szkoda o tym pisac na takich ludzi jak ty co wiedza tyle co zjedza.
Odpowiedz
-8
@ Trol2
dnia 02.10.2016, 14:25 · Zgłoś
Zaorac i przegonic starych [...]ów na orliki niech sobie uswiadomia w koncu ze lewandowskich czy messich z nich nie bedzie. Rozgonic to [...] to przynajmniej cotygodniowe skupisko lysoli po "chemii" nie bedzie mialo sie gdzie gromadzic
Odpowiedz
3
@ czarny
dnia 02.10.2016, 14:36 · Zgłoś
siedz cicho .Twoje [...] i tak nikt nie slucha.Mnie wisza na kancie twoje farmazony.
Odpowiedz
-10
@ Jesse James
dnia 02.10.2016, 15:25 · Zgłoś
[...] ten stadion i posadzić buraki i ziemniaki.
Chłopcy niech zapiszą się do Żaka i udają piłkarzy w lidze międzyszkolnej na orlikach.
Odpowiedz
-4
@ mario
dnia 02.10.2016, 15:25 · Zgłoś
chyba jednak nie wisza i cie bola jego farmazony bo z nim dyskutujesz
Odpowiedz
1
@ czarny
dnia 02.10.2016, 17:00 · Zgłoś
ja z nim nie dyskutuje tylko odpowiadam. Tak zeby nikt nie myslal ze tu sa tylko same [...] internetowe.
Odpowiedz
-1
@ mario
dnia 02.10.2016, 17:51 · Zgłoś
[...] jak [...] jak bys mial gdzies to bys nawet nie odpisywal
Odpowiedz
0
@ bez ip
dnia 02.10.2016, 00:10 · Zgłoś
Kto się nie cieszy z wygrane seniorów??
Odpowiedz
11
@ Kox
dnia 01.10.2016, 22:50 · Zgłoś
Bardzo miła niespodzianka. Dzięki Panowie i tak trzymać!
Odpowiedz
18
@ Mecenas
dnia 01.10.2016, 21:20 · Zgłoś
Brawo Czarni, bardzo mnie cieszy Wasze zwycięstwo na tak trudnym terenie !!!
Odpowiedz
17
@ Jasło JKS
dnia 01.10.2016, 21:17 · Zgłoś
Brawo Czarni. Sytuacja kadrowa dramatyczna a tutaj taka miła niespodzianka. Super !
Odpowiedz
1
@ jks
dnia 01.10.2016, 21:11 · Zgłoś
co jest z Naboznym dlaczego nie gra
Odpowiedz
2
@ mały
dnia 02.10.2016, 07:40 · Zgłoś
Pracuje we Francji.
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.