Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni wygrali w Faliszówce

17

Czarni wrócili z wyjazdowego meczu w Faliszówce z tarczą. W meczu XXIII kolejki Ligi Okręgowej pokonali miejscowego Orła w stosunku 3:0.

Od początku meczu Czarni dominowali na boisku. Niestety dość nierówna murawa nie pozwalała na dokładne podania. Czarni dopięli swego w 20 minucie za sprawą Szopy, który wykorzystał błąd obrony gospodarzy i wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Po 45 minutach zawodnicy schodzili do szatni przy wyniku 1:0 dla Czarnych.

Druga połowa to dalsze ataki Naszej drużyny. Podwyższenie prowadzenia nastąpiło w 55 minucie, a piłkę w siatce z dużym szczęściem umieścił Kulig. 7 minut później po bardzo ładnej akcji całego zespołu wynik podwyższył Jamuła i Czarni prowadzili już 3:0. Zwycięstwo mogło być okazalsze, lecz w poprzeczkę trafiali kolejno Kulig w 80 minucie oraz w 84 minucie Munia. Dogodnej sytuacji nie wykorzystał również Wojciech Dziedzic, który z najbliższej odległości nie trafił czysto w piłkę.

Po 90 minutach gry Czarni cieszyli się ze zwycięstwa 3:0 i dopisują kolejne 3 punkty do swojego konta, tym samym zwiększając przewagę punktową nad Przełęczą Dukla do 5 punktów.

Orzeł Faliszówka – JKS Czarni 1910 Jasło 0:3 (0:1)

0:1 Szopa 20′
0:2 Kulig 55′
0:3 Jamuła 62′
Czarni: Cyran – Borowiec, Wietecha, Dziobek, Dziedzic – Stelmach, Urban(46′ Jamuła), Wójtowicz, Tusiński(46′ Munia), Szopa(74′ Blok) – Kulig(86′ Frydrych).

PP

Reklama

Komentarze: 17

Dodaj komentarz Widok:
6
@ lufa
dnia 11.05.2016, 08:50 · Zgłoś
Sanok ma 1 ligę w siatkówce mężczyzn...Plotka głosi, że włodarzom TSV Sanok chodzi po głowach gra w PlusLidze. - Na razie jeszcze nie zagraliśmy, ani jednego meczu w I lidze - uśmiecha się Robert Hnat. - Proszę nie oczekiwać na razie takich deklaracji.
Kolejny klub z tzw . trójmiasta Jasło-Krosno-Sanok w 1 lidze sportów zespołowych.Gdzie jest Jasło? Bo Krosno z koszykówką,siatkówką,żużlem czy Sanok z hokejem a teraz siatkówką to już wiemy.
Odpowiedz
5
@ Adam Weigel
dnia 11.05.2016, 18:31 · Zgłoś
My mamy judo i walki gladiatorów pod Kauflandem i Biedronką-Mma panowie! Mma.
Odpowiedz
1
@ lks
dnia 11.05.2016, 06:54 · Zgłoś
moze huta ...
Odpowiedz
1
@ czarny
dnia 10.05.2016, 21:24 · Zgłoś
no jak nie ma sponsora strategicznego to nie ma odpowiedniego budzetu.Potem [...] internetowe sie rajcuja ze Czarni graja w okregowce.Czyja to wina ze nie ma takich ludzi jak w krosnie u nas w Jasle ? No niestety Miasto slabo sie stara zeby ich tutaj przyciagnac.
Odpowiedz
1
@ kiejkut
dnia 10.05.2016, 13:03 · Zgłoś
Koszt gry w 4 lidze cały sezon: Okręgówce:
1.transport :1298km=4600zł. 1.640km=2300zł
2.stypendia zawodników: 20x5zł.x11miesiecy=110 000zł. 2.styp.zaw.=30000zł.
3.ochrona:-15m.x600zł.=9000 zł. 3.ochrona:=0zł
4.Trener:12miesiecy x1500 =18 000 4.trener:=7000zł
5.Sędziowie:15meczyx1000=15 000 5. sędziowie=7500

Razem: 4 liga roczny koszt=156 600 zł. okręgówka: 46 800zł.
Czy jasielscy wierni kibice juz zebrali conajmniej 50 tysiecy złotych seniorom na runde jesienną 4 ligii bo klubu chyba na taki wydatek nie stać przy długach ?
Odpowiedz
1
@ Matematyk
dnia 10.05.2016, 16:12 · Zgłoś
To teraz według Twoich obliczeń powinno zostać zaoszczędzonych przez 2 lata grania w okręgowe ponad 200 tyś a dług już dawno powinien być spłacony.
Odpowiedz
1
@ mucha
dnia 10.05.2016, 16:37 · Zgłoś
Matematyk ale Czarni w okregowce grają dopiero niecały sezon i oby gdzieś udało się wyczarować kasę na grę w 4 lidze bo wstyd by było na całe podkarpacie że Jasła nie stać na 4 lige w piłce nożnej. W Krośnie jeden facet daje na piłke w 3 ligowym wydaniu ponad 600 tyś.a u Nas nie ma możliwości uzbierać 200 ?
Odpowiedz
-4
@ czarny
dnia 10.05.2016, 12:27 · Zgłoś
odezwaly sie zapryszczone [...] internetowe zza monitora
Odpowiedz
4
@ O dyr
dnia 09.05.2016, 19:16 · Zgłoś
Brawo czarni pokazaliscie ze i w 6 klasie rozgrywkowej można wygrywać ..i to gdzie nawet z tak klasowa drużyna jak faliszowka. ..jedna z czołowych Polskich zespołów. ..jak się chce to można. ..brawo..
Odpowiedz
2
@ xyz
dnia 09.05.2016, 14:01 · Zgłoś
Mecz w Targowiskach 22.05.2016 r. o godz. 15:00
Odpowiedz
0
@ PATRIOTA
dnia 09.05.2016, 12:23 · Zgłoś
21-22 maja zapraszamy do targowisk :)
Odpowiedz
0
@ max
dnia 09.05.2016, 14:10 · Zgłoś
Mnie nie potrzeba zapraszać.Ja jestem zawsze na kazdym wyjezdzie podobnie jak kilka osób z Jasła.Gdzie bywają w tym czasie ,,prawdziwi fanatycy,, Czarnych ?
Odpowiedz
-3
@ MastaPe
dnia 09.05.2016, 14:49 · Zgłoś
Bywamy na prawdziwych meczach i świętach oraz spektaklach sportowych a nie na amatorskim toczeniu buraka na ugorze.
Kibicowanie to pokładanie nadziei i wsparcie. Ja nie zwykłem pokładać nadziei w amatorce i wspierać bylejakości ponieważ mam szacunek do siebie i swojego czasu.
Odpowiedz
-1
@ x
dnia 09.05.2016, 17:08 · Zgłoś
"zapraszam do targowisk"hahhahahaahahhahaahhaahahahahahaha dziekuje za zaproszenie ale nie skorzystam bo [...] kopanie w buraka na pastwisku mnie nie interesuje.Nawet jak ci [...] awansuja to po sezonie znowu spadna
Odpowiedz
-4
@ czarny
dnia 10.05.2016, 12:34 · Zgłoś
.Po takim stwierdzeniu to z ciebie zaden kibic ani tym bardziej fan zespolu pilkarskiego.Kibic sukcesu sie odezwal !!! Takich kibicow to mozna sobie podetrzec wiadomo co.
Odpowiedz
3
@ MastaPe
dnia 11.05.2016, 16:05 · Zgłoś
Powtarzam jeszcze raz "czarny" specjalnie żebys zrozumiał-najprościej jak się da.
Nie kibicuję sukcesom tylko zawodowcom, którzy mimo, że ponoszą porażki starają się stawać lepszymi, rozwijając się i walcząc. Szanując swój czas i mając szacunek do siebie ciężko kibicować sportowcom niedzielnym, poweselnym i porosołowym.
Odpowiedz
10
@ mucha
dnia 09.05.2016, 10:52 · Zgłoś
Brawo piłkarze Czarnych,pokazaliscie miejscowym jak są słabi.Szkoda tylko ze kibiców z Jasła garstka wybrała się do tej wioski.Poziom miejscowych tzw.kibicow porażający.Alkohol na kazdym kroku niewazne młody czy stary,chłop czy [...].Porządkowi przewracajacy sie przy podawaniu piłki do rowu,wulgaryzmy pod adresem piłkarzy z Jasła i całego klubu.Do tego wizyta kibiców z krosna i znów wyzwiska pod adresem klubu Czarni.Uciekajmy szybko do 4 ligii bo mimo wszystko z kulturą jest tam lepiej.A znany sektor huta to gdzie jest?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.