Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni wygrywają w Korczynie, udany debiut Czyżowicza w seniorach

14

W meczu XXIX kolejki Klasy 0 drużyna seniorów Czarnych Jasło zwyciężyła Kotwicę Korczyna 2:1. W pierwszej połowie spotkania Czarni dominowali na boisku rywala.

Bramki dla jasielskiej drużyny zdobywali, Kulig w 34 minucie i Dziedzic w 43 minucie spotkania. Przy bramkach dwukrotnie asystował Grzegorz Munia. Za pierwszym razem obsłużył Kuliga, wystawiając mu piłkę w sytuacji sam na sam. Z kolei druga bramka to doskonałe dośrodkowanie z rzutu rożnego na głowę Wojciecha Dziedzica, który podwyższył wynik spotkania na 2:0 dla Czarnych. Po przerwie Czarni kilkakrotnie zagrażali drużynie z Korczyny, ale niestety nie udało się zdobyć kolejnej bramki. W 85 minucie meczu gospodarze zdobyli kontaktową bramkę i od tego momentu sunęły ataki na bramkę Damiana Niemczyńskiego. Nasz bramkarz spisał się doskonale i po raz kolejny Czarni zdobyli trzy punkty. Warto odnotować fakt bardzo udanego debiutu w drużynie seniorów Bogumiła Czyżowicza, który dobrze zaprezentował się na tle bardzo wymagającego przeciwnika.

Kotwica Korczyna – JKS Czarni 1910 Jasło 1:2 (0:2)
0:1 Kulig 34′
0:2 Dziedzic 43′
1:2 85′

Czarni: Niemczyński – Borowiec(75′ Czyżowicz), Chrząszcz, Dziobek, Dziedzic – Munia, Stelmach, Urban, Wietecha, Wójtowicz(70′ Jamuła), – Kulig

fot. Czarni Jasło

Czarni Jasło

Reklama

Komentarze: 14

Dodaj komentarz Widok:
-2
@ lato
dnia 13.06.2016, 17:42 · Zgłoś
Zapraszam wszystkich jaślan do zakupu karnetu lub odbiór gratisowych w swoich zakładach pracy na terenie Krosna na przyszły sezon 2016/17 na koszykówke MOSiR Krosno, siatkówkę Karpaty i piłkę nożną Karpaty. PozdrawiamZapraszam wszystkich jaślan do zakupu karnetu lub odbiór gratisowych w swoich zakładach pracy na terenie Krosna na przyszły sezon 2016/17 na koszykówke MOSiR Krosno, siatkówkę Karpaty i piłkę nożną Karpaty. Pozdrawiam
Odpowiedz
3
@ Realista
dnia 13.06.2016, 14:25 · Zgłoś
Brawo Czarni,bezdyskusyjnie najlepszy klub w tej buraczanej lidze.Czy Jasłu nie wstyd że nie ma piłkarzy w conajmniej 3 lidze? Gdzie inicjatywy pomocy kibiców ?, ilu jest członków klubu 100 wspierających Czarnych finansowo ? ,dlaczego nie było na Walnym Wyborczym chetnych do Poprowadzenia Czarnych Jasło w świetlaną przyszłośc ? gdzie jak w innych klubach Stowarzyszenia Kibiców realnie pomagające klubowi? , gdzie władze miasta ? , starostwa ? , drobni i konkretni sponsorzy? Obserwuje od lat co dzieje się z tym klubem i widzę że w walce o Niego są tylko piłkarze , trenerzy i ludzie z Zarządu. W obecnych czasach to za mało. TO KIBICE!!! - mieszkańcy miasta powinni być największym wsparciem zarówno finansowym jak i mentalnym tego klubu a nie Burmistrz. Jesli nie ma kibiców , dla kogo działa klub? Okręgówka dla jasielskich ,,NIEDZIELNYCH '' kibiców to i tak za dużo.Chcesz awansu i meczów na wyższym poziomie ? Pomóz Klubowi w jakikolwiek sposób , daj coś od siebie a nie tylko wymagania i marzenia nie pokryte ekonomią.
Odpowiedz
-2
@ ◽ [...]
dnia 13.06.2016, 23:41 · Zgłoś
Gdzie kibice?
Tam gdzie nie ma kiboli... Proste ?!
Odpowiedz
1
@ kibic
dnia 14.06.2016, 08:13 · Zgłoś
Bardzo dobrze napisane Realista. Szkoda tylko że w Jaśle tego nie zrozumiano jeszcze ,że czasy komuny się skończyły i nikt niczego za darmo już nie da, bo sekretarz parti kazał.
Odpowiedz
-2
@ Artur
dnia 13.06.2016, 11:46 · Zgłoś
same kibole tam byli a gdzie kibice?
Odpowiedz
1
@ kibic
dnia 13.06.2016, 12:30 · Zgłoś
Szkoda ze nawet po strzeleniu bramki nie chciało się tzw.kibicom Czarnych podopingowac.przyjechali,postali pod stadionem 30 minut i pojechali do domu.Brawo,wspieracie zawodników fantastycznie.Na awans potrzeba 50 tys. Klub zadłużony,kibiców na meczach ze 100 osób,dopingu brak to dla kogo ta 4 liga?Zostać w okręgówce,spłacic długi i może wtedy coś drgnie.
Odpowiedz
6
@ kibic
dnia 13.06.2016, 10:21 · Zgłoś
Nie marudzić!Jest awans,więc trzeba szykować drużynę na wyższą ligę.Zatrzymać tych zawodników którzy są i wzmocnić kilkoma chłopakami z okolicy,bo kasy na większe transfery brak.
Odpowiedz
-8
@ Kapustka
dnia 12.06.2016, 23:11 · Zgłoś
Żeby z Korczyną grać... IV liga. [...] w Jaśle jak nic... wstyd. Nie ma czym się [...].
Odpowiedz
-8
@ Grajki
dnia 12.06.2016, 21:05 · Zgłoś
Zaden z czarnych nie jest na euro???
Odpowiedz
6
@ mop
dnia 12.06.2016, 21:23 · Zgłoś
Czarni z dużej litery piszemy zgrywusie.
Odpowiedz
-7
@ Grajki
dnia 12.06.2016, 23:08 · Zgłoś
Pisz se nawet drukowanymi
Odpowiedz
8
@ fasola
dnia 13.06.2016, 01:07 · Zgłoś
Żaden @Grajek nigdy nie dotknął piłki. Całe życie przed komputerem.
Odpowiedz
-8
@ xxxxxx
dnia 13.06.2016, 08:01 · Zgłoś
czarni z duzej litery hahahhahah gosc chyba oszalal albo sie czegos nawachal
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.