Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni zagrają sparing z Przełomem Besko

12

W najbliższą niedzielę drużyna Czarnych Jasło zmierzy się z ekipą Przełomu Besko w meczu sparingowym. Będzie to prawdopodobnie ostatni sprawdzian, jaki czeka jaślan przed startem rundy wiosennej.

Najbliższy rywal jasielskiej drużyny z dorobkiem trzydziestu jeden punktów jest obecnie wiceliderem Klasy Okręgowej (grupa Krosno). Drużyna prowadzona od kilku sezonów przez trenera Pawła Jaślara ma trzy punkty straty do Ekoballu Sanok.

Niedzielny mecz będzie prawdopodobnie ostatnim w okresie przygotowawczym, przed startem rozgrywek. Pierwszy mecz rundy wiosennej Czarni rozegrają na wyjeździe. 11 marca zmierzą się z Piastem Tuczempy.

Mecz z Przełomem Besko rozegrany zostanie w niedzielę (5 marca 2017 r.) na stadionie sportowym przy ul. Sportowej 1. Spotkanie rozpocznie się o godz. 13:00.

MD

Reklama

Komentarze: 12

Dodaj komentarz Widok:
10
@ czarny
dnia 05.03.2017, 17:13 · Zgłoś
za wygrane sparingi punktow do tabeli ligowej sie nie dopisuje.Grunt to dobrze byc przygotowanym i wybieganym do rozgrywek ligowych.
Odpowiedz
2
@ JKSiak
dnia 05.03.2017, 16:27 · Zgłoś
Wygrana 3:2 lecz gra daleka od oczekiwań .
Odpowiedz
-2
@ Marek
dnia 06.03.2017, 20:17 · Zgłoś
Może za mało im płacą?
Odpowiedz
1
@ fan
dnia 05.03.2017, 15:04 · Zgłoś
I jaki wynik ?
Odpowiedz
-9
@ Same kleski
dnia 05.03.2017, 06:55 · Zgłoś
I co znowu [...]...
Odpowiedz
7
@ do kosa
dnia 04.03.2017, 18:56 · Zgłoś
jutro jest sparing na Sportowej o godz.13.00 .Przyjdz to sie dowiesz jaka jest kadra.
Odpowiedz
-9
@ kosa
dnia 04.03.2017, 16:31 · Zgłoś
Czarni, skompletują skład ?
Odpowiedz
0
@ ACAB
dnia 04.03.2017, 07:52 · Zgłoś
Za tydzień w organizowany jest wyjazd w sobotę do Tuczemp.
Informacje co i jak szukać na fb na fp "Sektor Huta"
Odpowiedz
6
@ czarny
dnia 03.03.2017, 22:25 · Zgłoś
biala flaga czarna wstega czarni jaslo to potega...
Odpowiedz
1
@ jjjj
dnia 12.03.2017, 10:09 · Zgłoś
bardzo lokalna potęga
Odpowiedz
1
@ nafta
dnia 12.03.2017, 20:42 · Zgłoś
Jaka potęga ??? przez tyle lat nie nauczyli się kopać pilki !!!
Odpowiedz
-11
@ JKSiak
dnia 03.03.2017, 09:50 · Zgłoś
Ostatni sparing przed rozpoczęciem rundy , zobaczymy co te nasze chłopaki pokażą , jakim składem przed tym ostatnim sprawdzianem? czy juz takim jakim wyjdą w pierwszym meczu .. przydałoby się już tak wkoncu zagrać , trzeba jutro iść i popatrzeć jak na prawdę jest z ich forma i czy trener Klisiewicz dobrze ich przygotował do rundy .
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.