Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czarni zagrają w IV lidze!

39

Czarni Jasło w sezonie 2016/2017 wezmą udział w rozgrywkach IV ligi. Klub uzyskał licencję na grę i powoli szykuje się do rozpoczęcia okresu przygotowawczego.

Czarni Jasło w minionym sezonie rozegrali w ramach rozgrywek Klasy Okręgowej – grupa Krosno trzydzieści spotkań.   W przekroju całego sezonu zgromadzili na swoim koncie 73 punkty, dzięki którym pewnie finiszowali jako lider ligowej tabeli. Zarówno władze klubu jak również zawodnicy i kibice nie wyobrażali sobie, aby drużyna po uzyskaniu awansu nie zagrała w zbliżającym się wielkimi krokami  sezonie w rozgrywkach IV ligi. Jeszcze kilka tygodni temu, to czy drużyna zagra w IV lidze nie było przesądzone. Problemem jak zwykle miały okazać się pieniądze.

Przed kilkoma dniami okazało się jednak, że znajdą się pieniądze na start drużyny w IV lidze. Szacuje się, że koszt gry w jednej rundzie rozgrywek wynosi blisko 88 tys. złotych. Cieszymy się, że drużyna będzie mogła zagrać w IV lidze. Będzie to możliwe dzięki wymiernemu wsparciu i zaangażowaniu miasta.  To, że przystąpimy do rundy jesiennej  możemy zawdzięczać władzom miasta na czele z burmistrzem. – mówi Piotr Kowalski, prezes klubu JKS Czarni 1910 Jasło.

Klub otrzymał też licencję na start w IV lidze. Pieniądze, które udało się zabezpieczyć klubowi w perspektywie zbliżającego się sezonu wystarczą na to, aby rozegrać mecze rundy jesiennej oraz wiosennej. O inwestycje oraz ewentualne wzmocnienia może być jednak trudno. Swoje wsparcie potwierdzili dotychczasowi sponsorzy, jednak nowych poważnych, którzy mogliby wesprzeć klub próżno szukać na horyzoncie, choć rozmowy z kilkoma firmami oraz instytucjami są prowadzone.

Czarni już 9 lipca rozpoczną przygotowania do rundy jesiennej. Wówczas odbędzie się pierwszy trening zespołu. Zaledwie cztery dni później rozegrają pierwszy sparing, w który przeciwnikiem jasielskiej ekipy będzie drużyna Orła Lubla.

Plan sparingowy Czarnych Jasło przedstawia się następująco:

Czarni Jasło – Orzeł Lubla (13.07.2016 r.)

Czarni Jasło – Przełom Besko (16.07.2016 r.)

Czarni Jasło – Igloopol Dębica (23.07.2016 r.)

Czarni Jasło – Błękitni Ropczyce (27.07.2016 r.)

Czarni Jasło – Kotwica Korczyna (30.07.2016 r.)

PP

 

Reklama

Komentarze: 37

Dodaj komentarz Widok:
0
@ balon
dnia 12.07.2016, 06:52 · Zgłoś
Piłkarze "czarnych" wyjeżdżają na obóz kondycyjny poza Jasło ?
Odpowiedz
0
@ O dyr
dnia 05.07.2016, 08:47 · Zgłoś
Za rok świętujemy powrót do 6 klasy rozgrywkowej
Odpowiedz
-3
@ JKS
dnia 04.07.2016, 10:56 · Zgłoś
DO szanownych Braci po szalu:
NIE zamulany i na wyjazdy do Gorzyc, Przemyśla, Przeworska i Dębicy JEDZIEMY WSZYSCY ! ! !

JKS on tour 2016 !
Odpowiedz
2
@ grajek
dnia 04.07.2016, 12:20 · Zgłoś
A zawodników swojego klubu bedziecie wspierać dopingiem w meczach w Jasle czy tak jak w poprzednim sezonie olewanie ? A moze Czarni maja na wyjazdach liczyc na doping Karpat jak w meczu w Faliszówce.
Odpowiedz
-3
@ jasełko w moim sercu.....
dnia 04.07.2016, 01:11 · Zgłoś
jak awansujecie do ii ligi dam 100 tyś euro na sezon , czas operacyjny 5 lat... zaczynajcie>>> czas>>> start...
Odpowiedz
3
@ grajek
dnia 04.07.2016, 08:06 · Zgłoś
100 tyś.euro na sezon w 2 lidze?Hehe tyle to potrzeba na jedna runde gry w 3 lidze tak ze bez szału człowieku.Cos ci jednak poradze,zgłos się do klubu z taka propozycją i z ta kasą plus to co mają Czarni może wystarczy na awans do 3 ligii.Potem zaczynają sie koszty liczone w miliony
Odpowiedz
-3
@ aleks
dnia 03.07.2016, 13:14 · Zgłoś
No to mam nadzieje ze sklad drużyny zostanie wzmocniony a nie tylko wszędzie słyszę ze ten odchodzi ten juz gral nie bedzie. A właśnie czy to prawda ze Chrząszcz, Cyran, Dziedzic, Munia i Dziobek nie będą juz grać w Czarnych ??? Mam nadzieje ze nie jest to prawda i wszyscy nadal będą grac.
Odpowiedz
1
@ Kibic sportowy
dnia 03.07.2016, 10:52 · Zgłoś
To teraz trzeba proponować Panom Prezesom Jasielskich firm i nie tylko miejsce na trybunie. Oczywiście Panowie Prezesi i Dyrektorzy wchodzą na mecz za okazaniem np. specjalnie dla nich sporządząnych kart. Co w zamian ano np wystarczy gdy przekażą jednorazową wpłatę minimum wartości za bilety lub więcej.
Odpowiedz
-1
@ O dyr
dnia 02.07.2016, 21:20 · Zgłoś
Przybyło by nauczycieli...
Odpowiedz
-1
@ O dyr
dnia 02.07.2016, 15:21 · Zgłoś
Że skołyszyna przyjdzie hasiak i hasiakowa. .
Odpowiedz
0
@ jose
dnia 02.07.2016, 18:06 · Zgłoś
I dobrze byscie na tym wyszli.
Odpowiedz
-1
@ ciekawy
dnia 02.07.2016, 13:40 · Zgłoś
ze Skołyszyna to pewnie przejdzie Berkowicz, Czerkowicz i Święch
Odpowiedz
1
@ czarny do mazi
dnia 01.07.2016, 16:30 · Zgłoś
to ciekawe te info ,ale chyba malo realne do zrealizowania.
Odpowiedz
11
@ czarny do xxxx
dnia 30.06.2016, 16:31 · Zgłoś
nie interesuje cie pilka nozna czy klub Czarni to po [...] udzielasz sie w temacie hejterze internetowy .
Odpowiedz
-7
@ xxxx
dnia 30.06.2016, 16:42 · Zgłoś
a najlepsi to sa kibice tych czornych smieja sie z nich we wszystkich okolicznych miastach narobili zgod i nie wiedza kto jest kim i klepia sie miedzy soba tak jak bylo na meczu z karpatami w jasle filmik jest na youtubie
Odpowiedz
0
@ mazi
dnia 01.07.2016, 15:45 · Zgłoś
Walaszczyk,Łukaczyński,Szarek,Bernacki,Folwarski i 2 pilkarzy ze Skołyszyna. w kręgu zainteresowań Czarnych,info.od zawodnika.
Odpowiedz
4
@ BRAWO MIASTO
dnia 30.06.2016, 14:21 · Zgłoś
brawo miasto! dzieki !!!
Odpowiedz
-5
@ r
dnia 30.06.2016, 14:14 · Zgłoś
5 liga a nie 4
Odpowiedz
5
@ pr
dnia 30.06.2016, 14:04 · Zgłoś
Po takiej wiaomści niektórym przyda sie maść na ból pewnej częsci ciała bo życzyli najgorszego.
Odpowiedz
-3
@ xxxx
dnia 30.06.2016, 14:07 · Zgłoś
najgorszego?a czwarta liga to co?cos wspanialego wrdlug ciebie?to jest dalej dno
Odpowiedz
-2
@ xxxx
dnia 30.06.2016, 14:23 · Zgłoś
a nawet 5 liga
Odpowiedz
8
@ kiero
dnia 30.06.2016, 15:35 · Zgłoś
Po 4 lidze jest okręgówka,potem ,,a,, klasa, następnie klasa ,,b,, i ,,[...] a potem jesteś ty i tobie podobni niewydarzeni bądz też niespełnieni frustraci.
Odpowiedz
1
@ Max S.
dnia 30.06.2016, 15:35 · Zgłoś
O wlasnie jeden xxxx z bolem d sie odezwał:)
Odpowiedz
-5
@ xxxx
dnia 30.06.2016, 15:41 · Zgłoś
mam gdzies kopaczy na pastwisku calkiem oboetni mi sa
Odpowiedz
-6
@ Krośnianin
dnia 30.06.2016, 19:33 · Zgłoś
W Krośnie ekstraklasa koszykówki, żużel, piłka nożna.Miasto wspiera sport a Ci sie cieszą, że awansowali dwie wioski dalej w futbolowej hierarchii :-)
Odpowiedz
8
@ JKS
dnia 01.07.2016, 11:45 · Zgłoś
W Tym Twoim bogatym Krośnie Karpaty są tylko ligę wyżej z budżetem nieporównywalnie większym, w zużlu są bodajże tylko 2 ligi a koszykówka też wielkiego poziomu w Polsce nie ma, niech Karpaty dojdą do 1 ligi w piłkę to pogadamy wielki "miastowy" człowieku.
Odpowiedz
2
@ pr
dnia 01.07.2016, 14:51 · Zgłoś
xxxx skoro cię nie interesuje temat Czrnych to po kiego komentujesz? Tak samo Krośnianin, co cię tu przygoniło? Nie masz portalu u siebie by tam pisac o swoim klubie dlatego musisz przychodzić na jaslo4u? To ciekawe, taki bogaty klub portalu sie nie dorobił?
Odpowiedz
14
@ RJS
dnia 30.06.2016, 14:01 · Zgłoś
To będzie trudny sezon, liga mocniejsza niż rok wcześniej.
Byle się utrzymać.
Odpowiedz
-2
@ wykładzina
dnia 30.06.2016, 13:41 · Zgłoś
Ile kasy daje Gamrat na sport?
Odpowiedz
14
@ maksiu
dnia 30.06.2016, 13:58 · Zgłoś
Gamrat nie daje na nic jedynie może przyjąć i to każdą kwotę.
Odpowiedz
-6
@ O dyr
dnia 30.06.2016, 19:15 · Zgłoś
A co to za sport człowieku 5klasa rozrywkowa. ..
Odpowiedz
15
@ Cooltszyk John
dnia 30.06.2016, 13:11 · Zgłoś
Co za [...]ostwo w tym Jaśle? Żeby firmy nie zrzuciły się na drużynę tylko Ratusz???
Odpowiedz
-10
@ xxxx
dnia 30.06.2016, 13:15 · Zgłoś
bardzo dobrze co firmom z tego ze dadza na jasielskich kopaczy
Odpowiedz
-4
@ Kukocz
dnia 30.06.2016, 16:29 · Zgłoś
Jakiekolwiek skojarzenie nazwy prowadzonej firmy z jasielskimi skórokopaczami to zawsze strzał w stope i antyreklama.
Odpowiedz
4
@ czarny
dnia 30.06.2016, 13:03 · Zgłoś
SSSSSUUUUPPPPEEEERRRR .Brawo dla Miasta i Burmistrza za zaangazowanie w sport i pomoc finansowa w celu zabezpieczenia zeby sie nie martwic i rozegrac mecze.Teraz trzeba sie samemu postarac zeby choc troche wzmocnic sklad i i kadre.
Odpowiedz
3
@ kiero
dnia 30.06.2016, 15:31 · Zgłoś
Samemu postarać? To fajnie ze chcesz finansowo pomóc drużynie poprzez sprowadzenie i utrzymanie przynajmniejjednego zawodnika.Taki kibic to ja rozumiem
Odpowiedz
-8
@ O dyr
dnia 30.06.2016, 19:16 · Zgłoś
Kasa wyrzucona w błoto
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.