Czarni zmierzą się z Naftą Jedlicze
21
Szybkie tempo narzuciły piątoligowcom kończące się rozgrywki rundy jesiennej krośnieńskiej Klasy Okręgowej. Cztery dni po świątecznym graniu, w najbliższą niedzielę odbędzie się kolejna seria gier. W przedostatnim już ligowym spotkaniu Czarni Jasło w ramach zaległej XI kolejki podejmą Naftę Jedlicze.
Mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych, które jak się później okazało nie były wcale najgorsze. Oba zespoły w walce o ligowe punkty spotkają się na jasielskim stadionie już po raz 14 (Czarni: 10 zwycięstw, 2 remisy, 1 porażka, bilans bramkowy 32:4!). Goście aktualnie grają bardzo nierówno, dobre występy przeplatają słabymi. W tabeli znajdują się na 7 pozycji, z dorobkiem 20 punktów na swoim koncie. Jedliczanie nie mają zbyt dobrych wspomnień z Uherc (1:6 z Szarotką) czy Nowotańca (1:5 z Cosmosem) i wszystko wskazuje na to, że również przyjazd do Jasła nie będzie należał do tych przyjemnych. Nasza drużyna po 12 wygranych z rzędu, powoli odskakuje reszcie stawki, a najlepszym sposobem na powiększenie tej przewagi będzie przekonywujące zwycięstwo w najbliższym meczu. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 12.00.
Zawody poprowadzą sędziowie: Geldner, Błażejowski, Mańko
CZARNI (przypuszczalny skład): Cyran - Matysik, Chrząszcz, Bernacki, Grzesiak, Halz, Dziobek, Warzocha, Munia, Szalony, Żuraw.
Zapraszamy wszystkich kibiców naszego zespołu do przybycia na stadion, aby głośno i kulturalnie dopingować naszych zawodników.
Zarząd JKS „Gamrat” Czarni 1910 Jasło informuje, że na meczach, odbywających się na naszym obiekcie będą obowiązywały dla zorganizowanych grup kibiców przyjezdnych następujące zasady wstępu na nasz obiekt. Ze względu na pojemność stadionu oraz mając na uwadze bezpieczeństwo na obiekcie, maksymalna liczba zorganizowanej grupy kibiców przyjezdnych, jaka zostanie wpuszczona na nasz obiekt to 200 osób. Wejście na obiekt zorganizowanych grup kibiców przyjezdnych odbywać się będzie na podstawie przedstawionej imiennej listy, która musi zawierać: imię, nazwisko, PESEL oraz adres zamieszkania. Listę tą należy przesłać pocztą bądź faxem na adres klubu nie później jak na trzy dni przed zawodami. Brak przesłania listy w/w terminie skutkował będzie nie wpuszczeniem na nasz stadion zorganizowanych grup kibiców przyjezdnych. Przed zawodami po sprawdzeniu danych zawartych w przesłanej liście ze stanem faktycznym kibice drużyny przyjezdnej po zakupieniu biletów będą mogli wejść na nasz obiekt. Istnieje również możliwość zakupu biletów w formie przedsprzedaży dla w/w grup. Każdy kibic przyjezdny przy wejściu na obiekt zobowiązany jest do okazania (bez wezwania służby porządkowej bądź ochrony) dowodu tożsamości w celu sprawdzenia danych z listą. Osoby nie ujęte na liście bezwzględnie nie zostaną wpuszczone na nasz obiekt.
Czarni Jasło
Mecz w pierwotnym terminie został odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych, które jak się później okazało nie były wcale najgorsze. Oba zespoły w walce o ligowe punkty spotkają się na jasielskim stadionie już po raz 14 (Czarni: 10 zwycięstw, 2 remisy, 1 porażka, bilans bramkowy 32:4!). Goście aktualnie grają bardzo nierówno, dobre występy przeplatają słabymi. W tabeli znajdują się na 7 pozycji, z dorobkiem 20 punktów na swoim koncie. Jedliczanie nie mają zbyt dobrych wspomnień z Uherc (1:6 z Szarotką) czy Nowotańca (1:5 z Cosmosem) i wszystko wskazuje na to, że również przyjazd do Jasła nie będzie należał do tych przyjemnych. Nasza drużyna po 12 wygranych z rzędu, powoli odskakuje reszcie stawki, a najlepszym sposobem na powiększenie tej przewagi będzie przekonywujące zwycięstwo w najbliższym meczu. Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 12.00.
Zawody poprowadzą sędziowie: Geldner, Błażejowski, Mańko
CZARNI (przypuszczalny skład): Cyran - Matysik, Chrząszcz, Bernacki, Grzesiak, Halz, Dziobek, Warzocha, Munia, Szalony, Żuraw.
Zapraszamy wszystkich kibiców naszego zespołu do przybycia na stadion, aby głośno i kulturalnie dopingować naszych zawodników.
Komunikat dla kibiców drużyny przyjezdnej:
Zarząd JKS „Gamrat” Czarni 1910 Jasło informuje, że na meczach, odbywających się na naszym obiekcie będą obowiązywały dla zorganizowanych grup kibiców przyjezdnych następujące zasady wstępu na nasz obiekt. Ze względu na pojemność stadionu oraz mając na uwadze bezpieczeństwo na obiekcie, maksymalna liczba zorganizowanej grupy kibiców przyjezdnych, jaka zostanie wpuszczona na nasz obiekt to 200 osób. Wejście na obiekt zorganizowanych grup kibiców przyjezdnych odbywać się będzie na podstawie przedstawionej imiennej listy, która musi zawierać: imię, nazwisko, PESEL oraz adres zamieszkania. Listę tą należy przesłać pocztą bądź faxem na adres klubu nie później jak na trzy dni przed zawodami. Brak przesłania listy w/w terminie skutkował będzie nie wpuszczeniem na nasz stadion zorganizowanych grup kibiców przyjezdnych. Przed zawodami po sprawdzeniu danych zawartych w przesłanej liście ze stanem faktycznym kibice drużyny przyjezdnej po zakupieniu biletów będą mogli wejść na nasz obiekt. Istnieje również możliwość zakupu biletów w formie przedsprzedaży dla w/w grup. Każdy kibic przyjezdny przy wejściu na obiekt zobowiązany jest do okazania (bez wezwania służby porządkowej bądź ochrony) dowodu tożsamości w celu sprawdzenia danych z listą. Osoby nie ujęte na liście bezwzględnie nie zostaną wpuszczone na nasz obiekt.
Czarni Jasło
