Czas na łyżwy!
Lodowisko w Jaśle będzie otwarte już jutro – Myślę, że się uda- powiedział Tadeusz Baniak, dyrektor MOSiR-u.

Zdjęcie: archiwum
Pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle od kilku dni pracują nad wykonaniem lodowej tafli. Z lodowiska będzie można skorzystać już jutro. Pomimo dodatniej temperatury, która nie sprzyja takim atrakcjom jest nadzieja na pierwsze szusy na lodzie.

Zdjęcie: archiwum
Jak podkreślił dyrektor Tadeusz Baniak będą obowiązywać te same ceny jak w zeszłym roku.
Dodał również, że na potrzeby mieszkańców korzystających z lodowiska dokupiono 60 kolejnych par łyżew za około 7 tysięcy złotych. - Ubiegłoroczny sezon był przyzwoity jeśli chodzi o frekwencję. Lodowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży – dodał.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle zaprasza na Sztuczne Lodowisko. Otwarcie sezonu w środę 16 grudnia o godz. 13.10
Lodowisko czynne od poniedziałku do niedzieli w godz.:
13.30-15.00
16.00- 17.30
18.30-20.00
Ponadto w dni nauki szkolnej seanse dla szkół w godz. 7.30 -13.00
Cennik:
dorośli – 7 zł
młodzież szkolna – 5 zł
wypożyczenie łyżew – 5 zł
szkoły, grupy zorganizowane (seans dopołudniowy) – 3 zł
ostrzenie łyżew – 8 zł
id
