Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czas na łyżwy!

10

Lodowisko w Jaśle będzie otwarte już jutro – Myślę, że się uda- powiedział Tadeusz Baniak, dyrektor MOSiR-u.

Zdjęcie: archiwum

Pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle od kilku dni pracują nad wykonaniem lodowej tafli. Z lodowiska będzie można skorzystać już jutro. Pomimo dodatniej temperatury, która nie sprzyja takim atrakcjom jest nadzieja na pierwsze szusy na lodzie.

Zdjęcie: archiwum

Jak podkreślił dyrektor Tadeusz Baniak będą obowiązywać te same ceny jak w zeszłym roku.

Dodał również, że na potrzeby mieszkańców korzystających z lodowiska dokupiono 60 kolejnych par łyżew za około 7 tysięcy złotych. - Ubiegłoroczny sezon był przyzwoity jeśli chodzi o frekwencję. Lodowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży – dodał.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle zaprasza na Sztuczne Lodowisko. Otwarcie sezonu w środę 16 grudnia o godz. 13.10

Lodowisko czynne od poniedziałku do niedzieli w godz.:

13.30-15.00

16.00- 17.30

18.30-20.00

Ponadto w dni nauki szkolnej seanse dla szkół w godz. 7.30 -13.00

 Cennik:

dorośli – 7 zł

młodzież szkolna – 5 zł

wypożyczenie łyżew – 5 zł

szkoły, grupy zorganizowane (seans dopołudniowy) – 3 zł

ostrzenie łyżew – 8 zł

id

Reklama

Komentarze: 10

Dodaj komentarz Widok:
1
@ krystian12122#2
dnia 03.01.2016, 22:20 · Zgłoś
A gdzie to lodowisko?
Odpowiedz
1
@ łyżwiarka
dnia 30.12.2015, 09:41 · Zgłoś
Super tafla!
Odpowiedz
-3
@ abla
dnia 16.12.2015, 19:13 · Zgłoś
Alba ma bardzo podwyższoną temperaturę, zaraz się zapali i szybko wypali
Odpowiedz
0
@ alba
dnia 16.12.2015, 14:37 · Zgłoś
jakie kierownictwo taka hala i lodowisko - wstyd
Odpowiedz
0
@ antidotum
dnia 18.12.2015, 06:21 · Zgłoś
Ty chyba dawno nie byłeś na hali i lodowisku.
Odpowiedz
-5
@ j23
dnia 16.12.2015, 13:20 · Zgłoś
w Paryżu ostatnio obniżyli temperatury światowe o 2 stopnie to się dobrze składa...
Odpowiedz
8
@ [...]
dnia 16.12.2015, 07:55 · Zgłoś
Ej ty łodyniec?! 3 seanse x 1,5 godz daje liczbę 4,5. Do tego od 7,30 do 13-tej daje 5,5 godz.
Razem 4,5 godz plus 5,5 godz daje 10 godzin dziennie (słownie: dziesieć godzin) zakuta [...]!!!
Odpowiedz
-6
@ łodyniec
dnia 15.12.2015, 18:48 · Zgłoś
tylko półtorej godziny dziennie czynne ? faktycznie ,szał [...] w [...]

łohohohoohohohohohohoohoo
Odpowiedz
-1
@ łodyniec
dnia 15.12.2015, 14:10 · Zgłoś
http://www.pogodynka.pl/

ta ,na pewno się uda :D przy 5'C ? trza mróz choćby na pierwsze mrożenie ,żeby pokrywa nie spękała ...

ale jo sie na tym nie znom ,wjync rubta co chceta

łohohohohohohhohohohohohoo
Odpowiedz
2
@ L
dnia 15.12.2015, 18:21 · Zgłoś
w Krośnie klimat nie inny jak w Jaśle a lodowisko już chwilę działa i tafla całkiem przyzwoita. więc nie widzę przeciwwskazań... nie ta technologia , żeby tafla sie zmroziła sama przy -20 :)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.