Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Cztery mecze i cztery zwycięstwa jasielskich siatkarek

10

Cztery mecze, cztery zwycięstwa – to bilans jaki uzyskały w ostatni weekend siatkarki UKS "MOSiR" Jasło.

III ligowy zespół, po zaciętym i momentami dramatycznym pojedynku pokonały w wyjazdowym spotkaniu SST Lubcza Racławówka 3:2 (19:25, 25:14, 25:22, 27:25, 15:9). W naszym zespole na wyróżnienie zasłużyła debiutująca w nim kadetka, Karolina Mitoraj.

UKS "MOSiR" Jasło: Katarzyna Marcisz, Karolina Mitoraj, Justyna Stadnicka, Oliwia Czechowicz, Natalia Chrzanowska, Agnieszka Ćwięka, Anita Czechowicz (libero), oraz Dorota Korczykowska, Izabela Wątroba, Katarzyna Mikuś, Marta Cichoń.
Trener: Adam Pasterz

Kolejne dobre spotkanie rozegrały nasze zawodniczki w grupie finałowej ligi kadetek, pokonując na własnym boisku faworyzowany zespół MKS V LO Rzeszów 2:0 (25:17, 25:16, 25:19).

UKS "MOSiR" Jasło: Marta Cichoń, Zuzanna Midura, Gabriela Macek, Angelika Rakoczy, Karolina Mitoraj, Monika Frydrych, Angelika Osiewalska (libero), Sara Michalec, Karolina Jurusik, Daria Pawluś, Gabriela Duda, Magdalena Michalska.
Trener: Leszek Wierzgacz

Młodziczki UKS "MOSiR" Jasło rozegrały w Przemyślu zaległy turniej z pierwszej rundy   grupy eliminacyjnej ligi młodziczek w którym pokonały zespół gospodyń Gimnazjum nr.1 Polonia Przemyśl 2:0 (25:9, 25:10), oraz PBS Bank Sanoczanka Sanok 2:0 (27:25, 25:10).

UKS "MOSiR" Jasło: Gabriela Macek, Zuzanna Midura, Anna Warchoł, Gabriela Duda , Żaneta Wypasek, Magdalena Michalska, Judyta Jakubińska (libero), Gabriela Kusiak, Laura Stępień.
Trener: Leszek Wierzgacz

Marek Bajorek

Reklama

Komentarze: 10

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ala
dnia 23.01.2011, 18:45 · Zgłoś
gratulacje dla Gabrysi Kusiak
Odpowiedz
0
@ ala
dnia 23.01.2011, 18:44 · Zgłoś
gratulacje dla Gabrysi Kusiak
Odpowiedz
0
@ rp2
dnia 22.01.2011, 13:19 · Zgłoś
super laski
Odpowiedz
0
@ ciocia
dnia 21.01.2011, 20:45 · Zgłoś
gratulacje dla Gabrysi Duda
Odpowiedz
0
@ hel
dnia 20.01.2011, 18:11 · Zgłoś
super laski wszystkie jestescie okej
Odpowiedz
0
@ do admin
dnia 20.01.2011, 14:47 · Zgłoś
To nie wina Portalu. Błąd był mój, w wysłanym komunikacie.
POPRAWNIE: 3:2 (25:19, 14:25, 23:25, 27:25, 15:9)
A ty nigdy się nie mylisz??? Błędów nie popełniają ci, co nic nie robią.
Odpowiedz
0
@ Takie przemyślenie
dnia 20.01.2011, 09:25 · Zgłoś
Jak w trenerską pracę wkłada się serce nie licząc na korzyści materialne to są wyniki. I oczywiście sportowcy takiego trenera potrafią docenić. Pan Leszek i jego podopieczne są tego dowodem.
Odpowiedz
0
@ admin
dnia 20.01.2011, 09:12 · Zgłoś
"3:2 (19:25, 25:14, 25:22, 27:25, 15:9)" po co 5 set? skoro 2,3,4 wygrała jedna z drużyn wg. tego portalu oczywiście haha
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 19.01.2011, 23:08 · Zgłoś
Gratulacje dla Trenera i Zawodniczek.
Trzymamy kciuki za dalsze mecze!
Odpowiedz
0
@ Pico
dnia 19.01.2011, 13:55 · Zgłoś
Widac ze trener Wierzgacz robi dobra robote!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.