Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Czwarte miejsce SZÓSTKI w Turnieju o Puchar Miasta Jasło

4
Na sali sportowej Gimnazjum nr 1 w Jaśle w niedzielę 10.01.2010 roku odbył sie Turniej Piłki Nożnej chłopców rocznika 1998 o Puchar Miasta Jasło. Pomimo trudnych warunków pogodowych w Jaśle zobaczyliśmy, obok dwóch drużyn gospodarzy, jedną drużynę słowacką oraz osiem polskich, bardzo mocnych drużyn. Po zaciętej rywalizacji w grupach, gdzie losy awansu do półfinałów ważyły się do ostatniego meczu, oglądaliśmy rywalizację o miejsca w Turnieju.


Po rozegraniu wszystkich meczy poznaliśmy końcową kolejność Turnieju:

1. Sandecja Nowy Sącz
2. Tranovia Tarnów
3. Dunajec Nowy Sącz
4. SZÓSTKA I JASŁO
5. Hutnik Kraków
6. Okocimski Brzesko
7. Igloopol Dębica
8. Partizan Bardejow
9. Stal Mielec
10. Karpaty Krosno
11. Szóstka II Jasło

Drużyna Sandecji w półfinale pokonała Szóstkę Jasło, choć w ostatnich sekundach meczu mogło jeszcze paść wyrównanie dla jaślan. Drużyna trenera Tomasza Szczepańskiego w Jaśle triumfowała juz po raz drugi.


Na zakończenie Turnieju pan burmistrz Ryszard Pabian oprócz pucharów dla wszystkich drużyn, wręczył nagrody indywidualne: dla najlepszego zawodnika turnieju, którym został Piotr Gogola z Szóstki Jasło, najlepszego bramkarza - Seweryn Rusnarczyk z Sandecji Nowy Sącz ( po zakończonym remisem meczu finałowym obronił decydujący o wygranej nowosądeckiej drużyny rzut karny ) oraz statuetkę dla króla strzelców Turnieju. Został nim Dariusz Żaba z Tarnovii Tarnów.


Trener Szóstki Artur Tomaszewski tym razem miał do dyspozycji zawodników: Kamil Marszałek, Łukasz Opałka (1 gol), Marek Żygłowicz, Piotr Gogola ( 2 gole ) , Marcin Pisula, Kamil Żychowski , Przemysław Skórka (2 gole) oraz Marcin Gajda, Arkadiusz Szot, Szymon Myśliwiec, Szymon Wojdyła, Marcin Myśliwiec, Kacper Korczykowski, Mateusz Bejnar, Grzegorz Majewski i Kamil Gąsior (3 gole).

Więcej informacji na stronie www.uks6.eu



UKS Szóstka
Reklama

Komentarze: 4

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Lola
dnia 15.01.2010, 10:56 · Zgłoś
Brawo SZÓSTKA! Tak trzymać!!!!
Odpowiedz
0
@ realista
dnia 12.01.2010, 14:54 · Zgłoś
Gratuluje chłopaki! Oby tak dalej!
Odpowiedz
0
@ zak
dnia 12.01.2010, 14:17 · Zgłoś
Pabian mógłby się ogolić,bo dzieci straszy.Era mikołajów już minęła!
Odpowiedz
0
@ fanka
dnia 12.01.2010, 14:00 · Zgłoś
Brawo dla chlopakow i trenera!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.