Czwarte miejsce SZÓSTKI w Turnieju o Puchar Miasta Jasło
4
Na sali sportowej Gimnazjum nr 1 w Jaśle w niedzielę 10.01.2010 roku odbył sie Turniej Piłki Nożnej chłopców rocznika 1998 o Puchar Miasta Jasło. Pomimo trudnych warunków pogodowych w Jaśle zobaczyliśmy, obok dwóch drużyn gospodarzy, jedną drużynę słowacką oraz osiem polskich, bardzo mocnych drużyn. Po zaciętej rywalizacji w grupach, gdzie losy awansu do półfinałów ważyły się do ostatniego meczu, oglądaliśmy rywalizację o miejsca w Turnieju.

Po rozegraniu wszystkich meczy poznaliśmy końcową kolejność Turnieju:
1. Sandecja Nowy Sącz
2. Tranovia Tarnów
3. Dunajec Nowy Sącz
4. SZÓSTKA I JASŁO
5. Hutnik Kraków
6. Okocimski Brzesko
7. Igloopol Dębica
8. Partizan Bardejow
9. Stal Mielec
10. Karpaty Krosno
11. Szóstka II Jasło
Drużyna Sandecji w półfinale pokonała Szóstkę Jasło, choć w ostatnich sekundach meczu mogło jeszcze paść wyrównanie dla jaślan. Drużyna trenera Tomasza Szczepańskiego w Jaśle triumfowała juz po raz drugi.

Na zakończenie Turnieju pan burmistrz Ryszard Pabian oprócz pucharów dla wszystkich drużyn, wręczył nagrody indywidualne: dla najlepszego zawodnika turnieju, którym został Piotr Gogola z Szóstki Jasło, najlepszego bramkarza - Seweryn Rusnarczyk z Sandecji Nowy Sącz ( po zakończonym remisem meczu finałowym obronił decydujący o wygranej nowosądeckiej drużyny rzut karny ) oraz statuetkę dla króla strzelców Turnieju. Został nim Dariusz Żaba z Tarnovii Tarnów.

Trener Szóstki Artur Tomaszewski tym razem miał do dyspozycji zawodników: Kamil Marszałek, Łukasz Opałka (1 gol), Marek Żygłowicz, Piotr Gogola ( 2 gole ) , Marcin Pisula, Kamil Żychowski , Przemysław Skórka (2 gole) oraz Marcin Gajda, Arkadiusz Szot, Szymon Myśliwiec, Szymon Wojdyła, Marcin Myśliwiec, Kacper Korczykowski, Mateusz Bejnar, Grzegorz Majewski i Kamil Gąsior (3 gole).
Więcej informacji na stronie www.uks6.eu
UKS Szóstka

Po rozegraniu wszystkich meczy poznaliśmy końcową kolejność Turnieju:
1. Sandecja Nowy Sącz
2. Tranovia Tarnów
3. Dunajec Nowy Sącz
4. SZÓSTKA I JASŁO
5. Hutnik Kraków
6. Okocimski Brzesko
7. Igloopol Dębica
8. Partizan Bardejow
9. Stal Mielec
10. Karpaty Krosno
11. Szóstka II Jasło
Drużyna Sandecji w półfinale pokonała Szóstkę Jasło, choć w ostatnich sekundach meczu mogło jeszcze paść wyrównanie dla jaślan. Drużyna trenera Tomasza Szczepańskiego w Jaśle triumfowała juz po raz drugi.

Na zakończenie Turnieju pan burmistrz Ryszard Pabian oprócz pucharów dla wszystkich drużyn, wręczył nagrody indywidualne: dla najlepszego zawodnika turnieju, którym został Piotr Gogola z Szóstki Jasło, najlepszego bramkarza - Seweryn Rusnarczyk z Sandecji Nowy Sącz ( po zakończonym remisem meczu finałowym obronił decydujący o wygranej nowosądeckiej drużyny rzut karny ) oraz statuetkę dla króla strzelców Turnieju. Został nim Dariusz Żaba z Tarnovii Tarnów.

Trener Szóstki Artur Tomaszewski tym razem miał do dyspozycji zawodników: Kamil Marszałek, Łukasz Opałka (1 gol), Marek Żygłowicz, Piotr Gogola ( 2 gole ) , Marcin Pisula, Kamil Żychowski , Przemysław Skórka (2 gole) oraz Marcin Gajda, Arkadiusz Szot, Szymon Myśliwiec, Szymon Wojdyła, Marcin Myśliwiec, Kacper Korczykowski, Mateusz Bejnar, Grzegorz Majewski i Kamil Gąsior (3 gole).
Więcej informacji na stronie www.uks6.eu
UKS Szóstka
