Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Dachowanie w Kołaczycach

8

W dniu dzisiejszym, tuż po godzinie 14.00 w miejscowości Kołaczyce na alei Jana Pawła II doszło do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń.

Do zdarzenia doszło na drodze z Kołaczyc w kierunku Sowiny. Podróżująca samochodem osobowym kobieta prawdopodobnie straciła panowanie nad samochodem, w związku z czym doszło do dachowania w przydrożnym rowie.

Na miejscu zdarzenia obecni byli strażacy z OSP KSRG Kołaczyce i PSP Jasło oraz Policja, która ustalać będzie okoliczności zdarzenia.

Fot. OSP KSRG Kołaczyce
AJ

Reklama

Komentarze: 8

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Sara
dnia 24.05.2024, 16:30 · Zgłoś
Co to za okopy ? kto pozwala jeździć samochodem w okopach ? Wina raczej leży po stronie urzędników którzy pozwalają jeździć ludziom po skarpach
Odpowiedz
2
@ Rumcajs,
dnia 23.05.2024, 13:48 · Zgłoś
Parkować można tylko w Żacholeckim lesie, ja tam zezwalam.
Odpowiedz
3
@ Zadowolony
dnia 23.05.2024, 07:59 · Zgłoś
Jakie miasto taka aleja nawet pobocza brak a chodnik w lesie ?
Odpowiedz
4
@ Stary
dnia 23.05.2024, 06:51 · Zgłoś
Na koniec miesiąca powinni zrobić statystykę , ile w wypadkach było po [...] , a ile na trzeźwo li tylko z własnej głupoty i braku umiejętności ,w tym miesiącu było tego sporo. Zawsze twierdziłem że z kowala pianisty nie zrobi , a z królowej życia żony.Damy „nie damy" czas zacząć jeździć przepisowo , telefon schować głęboko do torby wyłączyć sygnał i skoncentrować się na prowadzeniu samochodu.
Odpowiedz
-2
@ Ser_dziurawiec
dnia 23.05.2024, 07:56 · Zgłoś
Na stronie policji są statystyki. I znajdziesz tam informacje, że trzeźwi powodują 14x więcej wypadków śmiertelnych niż [...].
Odpowiedz
1
@ Pryndki
dnia 23.05.2024, 05:43 · Zgłoś
Wjyncy gazu
Odpowiedz
3
@ Kamil
dnia 22.05.2024, 20:55 · Zgłoś
Doskonałe zdjęcie jako dowód że za pół roku autko może być "bezwypadkowe".
Odpowiedz
1
@ O [...]
dnia 22.05.2024, 19:48 · Zgłoś
Ale tam nie wolno parkować. Powie mu kto?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.