Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Darek w półfinale Must Be The Music!

40

Darek Wickowski wystąpi w półfinale popularnego programu „Must Be The Music”. Program ten będzie emitowany w tę niedzielę (21.04.2013r.) o godz. 20.00 na antenie telewizji Polsat. Głosujmy na niego! 

 

20-letni Darek zaśpiewał w programie utwór Eltona Johna „Can you feel the love tonight” i zobaczył cztery razy „TAK”. Jurorzy nie szczędzili mu pochwał i ciepłych słów. Teraz czeka na nasze głosy! 

Darek jest uczniem IV klasy technikum ogrodniczego w Trzcinicy. Pochodzi z Osobnicy, ale od trzech lat mieszka w Domu Dziecka w Wolicy. Muzyka daje mu ucieczkę od codziennych problemów i wspomnień z przeszłości. 

„Must Be The Music” to nie pierwszy program muzyczny, w którym wystąpił Darek. W marcu ubiegłego roku piosenką „Przyjaciele po to są" Bogusława Meca, wyśpiewał sobie pierwsze miejsce w programie „Szansa na Sukces”. 

W jego przygodzie ze śpiewaniem towarzyszy mu Renata Pięta, dyrektor Domu Dziecka w Wolicy. -Tak czekałam, tak chciałam, żeby temu dziecku się poszczęściło, bo nigdy nie miał szczęścia – podkreśla pani dyrektor. 

Teraz wszystko zależy od nas, Darek liczy na głosy jaślan. Głosować można za pomocą facebookowej aplikacji, która dostępna jest TUTAJ, a także wysyłając sms. 

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Reklama

Komentarze: 38

Dodaj komentarz Widok:
2
@ mój pseudonim
dnia 18.04.2013, 21:30 · Zgłoś
Nie oglądam tego programu, ale trzeba będzie zrobić wyjątek. w koncu patriotyzm lokalny zobowiązuje;-) Oby się chłopakowi udało!
Odpowiedz
3
@ nula
dnia 18.04.2013, 20:21 · Zgłoś
Darek nie znam Cię ale trzymam kciuki ..powodzenia i miejmy nadzieje że to co złe w życiu Ciebie i siostre twoją juz spotkało a teraz oby było tylko lepiej..
Odpowiedz
0
@ Ewelinka
dnia 18.04.2013, 18:24 · Zgłoś
Nie ścierpię ! Widzę, że nie macie nic innego do roboty tylko rozkmina na jakim poziomie Darek zna Angielski... [...] was wszystkich to obchodzi znajdźcie sobie jakieś zajęcie !

A co do półfinału to trzymam kciuki ;)
Odpowiedz
0
@ dragoness
dnia 19.04.2013, 07:08 · Zgłoś
Następny egzemplarz "czytający" ze zrozumieniem... chyba SMSy. Back to school Ewelinko, a za Darka trzymam kciuki.
Odpowiedz
3
@ Krystyna z wielkopolski !
dnia 18.04.2013, 14:23 · Zgłoś
Wspaniały mądry skromny chłopak będziemy głosować na niego !życzymy powodzenia
Odpowiedz
-6
@ do dragoness
dnia 18.04.2013, 13:47 · Zgłoś
dlaczego to wina 'elitarnej " szkoły , że chłopak nie kuma po angielsku? jak się dziecku chce uczyc to się w kazdej szkole nauczy ( córka jest absolwentką z Trzcinicy i radzi sobie po angielsku całkiem nieźle)
Odpowiedz
8
@ dragoness
dnia 18.04.2013, 14:26 · Zgłoś
A o jakim chłopaku ja piszę, przepraszam bardzo? Proszę najpierw przeczytać i zrozumieć komentarz, a potem krytykować, ok? No ale żeby nie było, że za dużo wymagam intelektualnego wysiłku; komentarz nie dotyczył chłopaka, tylko dziewczyny, nie z technikum tylko z liceum, nie z Trzcinicy tylko z Jasła i nie z programu "Must be the Musić" tylko "Top Model". Wystarczy?
Odpowiedz
10
@ stary
dnia 18.04.2013, 13:13 · Zgłoś
TRZYMAJ SIĘ CHŁOPIE,a rodzice możecie być dumni z syna ale nie z siebie.
Odpowiedz
-4
@ mała mi
dnia 18.04.2013, 13:05 · Zgłoś
rewelacyjnie to on nie śpiewał bez obrazy dla wszystkich
Odpowiedz
11
@ agi
dnia 18.04.2013, 12:39 · Zgłoś
powodzenia
Odpowiedz
15
@ Fugazi
dnia 18.04.2013, 08:22 · Zgłoś
Brawo Dariuszu!!!
Odpowiedz
14
@ Kaczusia
dnia 18.04.2013, 08:20 · Zgłoś
Trzymam kciuki:)
Odpowiedz
18
@ Zocha
dnia 18.04.2013, 07:33 · Zgłoś
Za Darka trzymam kciuki Super.
Odpowiedz
-7
@ Zocha
dnia 18.04.2013, 07:28 · Zgłoś
Oczywiście ta topmodel :)
Odpowiedz
7
@ qaz
dnia 18.04.2013, 06:43 · Zgłoś
wymagaj od siebie nawet gdyby inni ni wymagali!
Odpowiedz
-10
@ zimek
dnia 17.04.2013, 23:25 · Zgłoś
tak to jest najwazniejsze. brawo dla portalu. nie ma o czym innym pisac

?
Odpowiedz
23
@ Ona ...
dnia 17.04.2013, 22:59 · Zgłoś
Powodzenia chłopaku :) ! Samych czystych nutek ;)
Odpowiedz
9
@ xyz
dnia 17.04.2013, 22:48 · Zgłoś
zycze powodzeniawysle sms i pomodle sie bo jestem czula na ludzka krzywde
Odpowiedz
8
@ telewizja kłamie
dnia 17.04.2013, 22:11 · Zgłoś
A ja nie mam telewizora. Wywaliłem tego ogłupiacza już dawno temu przez okno.
Odpowiedz
-6
@ UFO
dnia 17.04.2013, 22:08 · Zgłoś
Jeszcze żaden jasielski polityk nie zrobił sobie zdjęcia z półfinalistą "Must Be The Music". Jakie przeoczenie.
Odpowiedz
43
@ :)
dnia 17.04.2013, 22:00 · Zgłoś
Nie znam Darka, ale życzę mu wszystkiego dobrego! Darek, niech ludzie piszą takie [...], tyle mogą - może im ulży... A Ty dalej rób swoje! Powodzenia!
Odpowiedz
0
@ jo
dnia 20.04.2013, 22:34 · Zgłoś
Też go nie znam, nawet nie oglądałem, ale sam występ to sukces. Już jest gwiazdą!!!-wy zakompleksione laiki...
Odpowiedz
25
@ chichotka
dnia 17.04.2013, 20:39 · Zgłoś
powodzenia !!!
Odpowiedz
-7
@ lkj
dnia 17.04.2013, 20:38 · Zgłoś
Jak [...] była w Top Model to nie pisali
Odpowiedz
-34
@ lol
dnia 17.04.2013, 21:26 · Zgłoś
bo nie byla z domu dziecka i nie miala poruszajacej przeszlosci wyciskajacej lzy
Odpowiedz
2
@ dragoness
dnia 18.04.2013, 07:03 · Zgłoś
Bo po trzech latach nauki w "elitarnej" szkole nie wie nawet co znaczy "Congratulations". Panien Rutowicz i Siwiec już wystarczy.
Odpowiedz
10
@ ika
dnia 18.04.2013, 08:50 · Zgłoś
ona to taka głupiutka była że szkoda było klawiatury na nią
Odpowiedz
7
@ x
dnia 18.04.2013, 09:37 · Zgłoś
skoro była beznadziejna to o czym tu pisać? przeciętna laska, której wydawało się że miała coś do powiedzenia, a nie miała nic.Do tego pokory zero!!!
Odpowiedz
2
@ oko
dnia 18.04.2013, 19:39 · Zgłoś
bo ją wywalili hehe się nie dziwie:)
Odpowiedz
55
@ Zal
dnia 17.04.2013, 20:25 · Zgłoś
Zal wam [...] ściska ze chłopaka z Domu Dziecka a talent ma a inne [...] małolaty co maja kasy dużo urody dużo ale [...] więcej
Szpak źle
Dziewczyny źle
Chłopaki źle
Darek źle

Idzie sami [...] pokażcie co u mi cie a pisać możecie pisać Darek jest sobą i wali go to co wy tu gadacie [...]e i pasztety
Odpowiedz
13
@ aly
dnia 17.04.2013, 20:39 · Zgłoś
widzę, że masz jakieś straszne kompleksy koleś, kilka wulgarnych komentarzy, napisanych bardzo "merytorycznie". Nie ma to jak się dowartościować hejtując kogoś. Ale z Ciebie kozak!
Odpowiedz
-13
@ ?????????
dnia 18.04.2013, 05:49 · Zgłoś
komleksy? z powodu jakiejs [...] z polsatowskiego [...]?
Odpowiedz
45
@ ja
dnia 17.04.2013, 20:25 · Zgłoś
gratuluję i życzę powodzenia:)
Odpowiedz
-16
@ gy
dnia 17.04.2013, 20:29 · Zgłoś
ochhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Odpowiedz
46
@ aly
dnia 17.04.2013, 19:56 · Zgłoś
Gratulacje Darek! Trzymamy kciuki! :)
Odpowiedz
21
@ ika
dnia 18.04.2013, 08:48 · Zgłoś
na pewno lepszy niż wydzierający się Szpak !!! życzę mu sukcesu bo zasługuje
Odpowiedz
-31
@ Tarzan-zan
dnia 18.04.2013, 11:08 · Zgłoś
Jakiś nowy jasielski SZPAK, co swym (blaskiem) - wrzaskiem - przykryje tamtego...
Odpowiedz
6
@ edi
dnia 18.04.2013, 17:37 · Zgłoś
szkoda ci///
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.