Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Dawid Florian wzmocni zespół Czarnych Jasło

29

Czarni kontynuują ofensywę transferową. Dawid Florian jest trzecim zawodnikiem, jaki w grudniu dołączył do zespołu Adama Domaradzkiego. Skrzydłowy ma być wzmocnieniem formacji ofensywnej jasielskiej drużyny, która wiosną rozpocznie batalię o utrzymanie w IV lidze podkarpackiej.

Po Pawle Remucie i Patryku Frycu, do kadry Czarnych Jasło dołączył Dawid Florian. Niespełna 38-letni skrzydłowy, który potrafi grać zarówno lewą (dominująca) jak też prawą nogą, ma zwiększyć siłę ofensywną zespołu. Czarni, wiosną przyszłego roku rozpoczną kampanię, której stawką będzie utrzymanie w gronie czwartoligowców. Receptą na osiągnięcie tak nakreślonego celu ma być m.in. sprowadzenie doświadczonego skrzydłowego. W trakcie kariery zawodniczej Dawid Florian reprezentował barwy takich klubów jak: Lech Poznań, Sandecja Nowy Sącz, Stal Mielec, Stal Rzeszów, czy też Rzemieślnik Pilzno.

Umowa, którą związał się z Czarnymi Jasło obowiązywać będzie do końca sezonu 2020/21.

MD 

Reklama

Komentarze: 29

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Tym
dnia 08.01.2021, 19:57 · Zgłoś
Jeszcze paru emerytów i będzie paka fest..
Odpowiedz
0
@ Wychowek
dnia 30.12.2020, 14:20 · Zgłoś
Odyniec Paweł ma 52 lata
Odpowiedz
0
@ łodyniec
dnia 03.01.2021, 21:43 · Zgłoś
Jak ten czas leci ,a jeszcze nie tak dawno kopał w balona .
Odpowiedz
2
@ 1. 9. 1. 0.
dnia 26.12.2020, 02:14 · Zgłoś
Trzeba zająć 15 miejsce w lidze.
Damy radę.
Odpowiedz
-5
@ łodyniec
dnia 23.12.2020, 12:06 · Zgłoś
50 Latków nie było ? To nie jest wzmocnienie ,ale o tym dowiecie się dopiero po pierwszych meczach.
Odpowiedz
-4
@ Odyniec
dnia 23.12.2020, 13:05 · Zgłoś
Święte słowa
Odpowiedz
2
@ Ohohoho
dnia 23.12.2020, 18:09 · Zgłoś
Marnujesz się chłopie na tym internecie, powinieneś zdecydowanie zostać trenerem Czarnych Jasło. Pod Twoją wodzę ekstraklasa pewna.
Odpowiedz
7
@ Mariusz Pewnik Tychy28 słów
dnia 23.12.2020, 10:53 · Zgłoś
Panie Prezesie,dużo zdrowia i wszelkiej pomyślności Bożej życzę Panu i całemu klubowi Czarni Jasło.
Odpowiedz
-2
@ Life
dnia 23.12.2020, 09:12 · Zgłoś
Dla przypomnienia - św. Florian to patron strażaków.
Odpowiedz
5
@ JKS
dnia 22.12.2020, 21:00 · Zgłoś
Brawo Zarząd. Doświadczeni zawodnicy to skarb, młodzi mają się od kogo uczyć. Jeszcze Irek Brożyna by się przydał i mamy pakę.
Odpowiedz
-9
@ Kibic
dnia 22.12.2020, 22:23 · Zgłoś
... na oddział geriatryczny - tam nikt tym ludziom nie podskoczy !
Odpowiedz
0
@ Heh
dnia 22.12.2020, 20:45 · Zgłoś
Może myślą że prace trenera lepiej wykonują ekonomiści czy ludzie po studiach lekarskich
Odpowiedz
9
@ WFISCI
dnia 22.12.2020, 20:42 · Zgłoś
o co chodzi z wfistami niektorym? czy 5 lat studiów i lata doswiadczenia w sporcie to jest jakas ujma? dzisiaj kazdy moze zrobic kurs trenerski w kilka miesiecy i to jest szanowane, a wykształcenie w tym kierunku to plama na honorze
Odpowiedz
3
@ Kibic
dnia 22.12.2020, 17:02 · Zgłoś
Przy Bogdanie Głąbickim z Hutnika Huta Czechy to Dawid Florian jest niespełna 38-letni...
Odpowiedz
4
@ To ja
dnia 22.12.2020, 17:00 · Zgłoś
Takie transfery kosztują. Podatek z PIT koniecznie na Czarnych, dodatkowo
przy najbliższym meczu 1zł więcej za bilet dobrowolnie
Odpowiedz
10
@ Nero
dnia 22.12.2020, 15:26 · Zgłoś
Dobry transfer.Tylko Czarni Jasło.Utrzymamy się.
Odpowiedz
-4
@ Odyniece
dnia 22.12.2020, 14:22 · Zgłoś
Tylko, ze Pań Rysio nie dostał zgody na ogranych i doświadczonych
a wuefista tak.
Odpowiedz
10
@ jaaaa
dnia 22.12.2020, 14:49 · Zgłoś
A kogo pan Rysiek(tez wuefista) miał w swoim kajecie na wiosne? kogo przedstawił zarządowi?
Oświeć nas łodyńcu bo moze czegos nie wiemy?
Odpowiedz
-2
@ Odyniec
dnia 22.12.2020, 13:07 · Zgłoś
37 letni zawodnik z okręgówki wzmocnieniem ? No chyba żartujecie. Wiem, że z Lewandowskim grał, ale to był 20 lat temu. Remut na +, [...] i ten Florian na -. Szkoda, że Panu Ryszardowi nie chciano wzmocnić zespołu, pewnie kogoś lepszego by sobie wybrał. Ale cóż zarzad nie miał w sierpniu pojęcia o 4 lidze, a czy teraz ma ?
Odpowiedz
11
@ Wujek dobra rada
dnia 22.12.2020, 13:25 · Zgłoś
Nie no Skuba wybrał sobie topową młodzieżowkę z Czelusnicy i Warzyc a na dokładkę ukraińskich wirtuozów z ligii mistrzów i mieliśmy obraz nędzy i rozpaczy.Domaradzki ma jak widać rozeznanie większe i bierze ludzi ogranych i doświadczonych bo wie jaki jest smak gry na wyższym poziomie.A Ty to chyba jesteś kolega byłego trenera co stał na meczach i słowa nie potrafił zawodnikom powiedzieć bo go zamurowało.
Odpowiedz
12
@ Karolek
dnia 22.12.2020, 12:57 · Zgłoś
Widać dobrą robotę Zarządu klubu,nie śpią gościa tylko działają.Florian bardzo dobry zawodnik o żelaznych płucach i bardzo dobrych rajdach zakończonych dośrodkowanie.Z tego slynął w Sandecji Nowy Sącz i Rzemieslniku.
Odpowiedz
-4
@ łodyniec
dnia 23.12.2020, 12:10 · Zgłoś
Taaa 15 lat temu ;-)
Odpowiedz
5
@ asd
dnia 23.12.2020, 18:07 · Zgłoś
Naczelny hejter łodyniec ;-) Wcześniej lipa bo tylko 2 osoby zakontraktowane w dodatku nieofensywni, teraz lipa bo.. bo właśnie co? Mimo swojego wieku Florian jest bardzo dobrym i przede wszystkim doświadczonym zawodnikiem. Na pewno nie gra jak 15 lat temu, ale wystarczy spojrzeć na jego statystyki w poprzednich latach.
Odpowiedz
-1
@ łodyniec
dnia 24.12.2020, 10:57 · Zgłoś
asd ,to może zarząd zapyta Pawła K. może też by jeszcze pograł w balona ,skoro twierdzisz ,że wiek nie ma nic do znaczenia ,a przecież też jest doświadczonym graczem ;-))
Odpowiedz
-1
@ asd
dnia 24.12.2020, 21:07 · Zgłoś
Czytasz wybiórczo "kolego", tylko to co chcesz. Czysto teoretycznie Artur Boruc mający 40 lat nie powinien grać w Ekstraklasie? Ma ten wiek znaczenie czy nie? Czy forma zawodnika?
Odpowiedz
2
@ łodyniec
dnia 25.12.2020, 10:52 · Zgłoś
Nie porównuj bramkarza do gracza z pola.
Odpowiedz
1
@ asd
dnia 25.12.2020, 12:58 · Zgłoś
A Ty jak zwykle nie odpowiadasz na pytania, które są niewygodne i na które nie masz żadnych argumentów. Wesołych Świąt.
Odpowiedz
0
@ czarny
dnia 26.12.2020, 09:49 · Zgłoś
Peszko też ma juz ponad 35 lat a strzela duzo bramek w Wieczystej w okręgówce. Kwestia profesionalizmu . Na miedzynarodowym poziomie pokazuje to chocby Ibra w Milanie .
Odpowiedz
20
@ fanatyk
dnia 22.12.2020, 12:53 · Zgłoś
Panie Dawidzie witamy na Śniadeckich 15. Kolejny konkretny transfer do Czarnych i tylko szkoda ze nie w lecie bo bysmy teraz w spokoju oczekiwali na runde wiosenną w grupie mistrzowskiej.Będa za to emocje.Panie Prezesie jeszcze jako kibice prosimy o Napastnika i ogień!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.