Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Dawid Nguyen Quang srebrnym medalistą

17

Zawodnik Jasielskiego Klubu Kyokushin Karate – Dawid Nguyen Quang zdobył srebrny medal w Mistrzostwach Polski Młodzieżowców Karate Kyokushin.

W miejskiej hali sportowej w Koszalinie odbyły się XXVIII Mistrzostwa Polski Kyokushin Młodzieżowców i Juniorów. W zawodach wzięło udział 152 zawodników z 50 klubów sportowych. Jasielski Klub Sportowy Karate Kyokushin godnie reprezentował Dawid Nguyen Quang, który zdobył srebrny medal w w zawodach w kategorii do 65 kg.

red

Reklama

Komentarze: 17

Dodaj komentarz Widok:
3
@ em
dnia 24.01.2018, 06:39 · Zgłoś
Jesteś Dawid wspaniały, szacunek jestem pełna podziwu dla Twojej ciężkiej pracy.
Odpowiedz
6
@ """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""
dnia 11.01.2018, 23:04 · Zgłoś
ja tam go szanuje bo to nie imigrant tylko jasielski chłopak tutaj urodzony a że trochę inny to i dobrze natomiast nie szanuje i nie będę szanował wszelkiego rodzaju imigrantów którzy nie wezmą żadnej pracy bo im się należą pieniądze za nic
Odpowiedz
2
@ kontrdawid
dnia 22.12.2017, 07:37 · Zgłoś
Dawid, nie wierz tym wszystkim co napisali tyle pochwał. Nie popadaj w samozadowolenie. Pamiętaj co napisał Sosai: "samozadowolenie wynikające z osiągniętych sukcesów wskazuje na niskie cele" a Ty masz sięgnąć celu , którego sam jeszcze nie widzisz na horyzoncie. No nie ? :-)
Odpowiedz
21
@ Jks
dnia 21.12.2017, 13:58 · Zgłoś
No no no brawo chłopie
Odpowiedz
41
@ Pigul
dnia 20.12.2017, 18:47 · Zgłoś
Jestes najlepszy pamietaj mistrzu
Odpowiedz
44
@ Jaślanin
dnia 20.12.2017, 18:04 · Zgłoś
Brawo Dawid jesteś wielki ☺
Odpowiedz
40
@ jaslak
dnia 20.12.2017, 17:57 · Zgłoś
brawo Dawid misisz byc dobry w tym co robisz co chwila o tobie slychac tego sie trzymaj.MISTRZU!!
Odpowiedz
41
@ JA
dnia 20.12.2017, 12:32 · Zgłoś
Gratulacje !
Odpowiedz
56
@ TK
dnia 20.12.2017, 09:18 · Zgłoś
Drogi "d" Dawid to wspaniały zawodnik, instruktor, kolega. Myślę że każdy kto go poznał ma podobne zdanie.
Obawiam się że z powodu takich ludzi jak Ty nie będzie się przyznawał że jest Polakiem bo zwyczajnie będzie mu wstyd.
Odpowiedz
-75
@ d
dnia 19.12.2017, 23:52 · Zgłoś
"prawdziwi polacy"zdobywaja laury ;)
Odpowiedz
61
@ belfer
dnia 20.12.2017, 06:48 · Zgłoś
Jest Polakiem, lepszym od wielu Sebków w koszulce z husarią.
Odpowiedz
28
@ Jaslanin
dnia 20.12.2017, 18:05 · Zgłoś
Żal mi takich jak ty !!!
Odpowiedz
45
@ Goska
dnia 20.12.2017, 19:17 · Zgłoś
To jest najprawdziwszy Polak który zdobywa puchary medale i rozsławia tym Jasło a ty co robisz anonimowo jedziesz po gościu brawo naprawdę się popisaleś
Odpowiedz
5
@ e tam
dnia 05.01.2018, 23:22 · Zgłoś
Do @d pochwal sie co zrobiłeś dla Jasła no prosze pochwal sie czekam
Odpowiedz
34
@ Piko
dnia 19.12.2017, 22:51 · Zgłoś
Dawid jest pieknie ale ja mysle ze ciebie stac na wiecej proszę o pierwsze miejsce na nastepnych zawodach ale jeszcze raz gratulejszyn w dalszych walkach
Odpowiedz
45
@ Kibic
dnia 19.12.2017, 14:15 · Zgłoś
Szacunek i gratulacje
Odpowiedz
53
@ Max Szyderko
dnia 19.12.2017, 10:44 · Zgłoś
Brawo Dawid !!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.