Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Dni Liwocza

15

Stowarzyszenie Góra Liwocz zaprasza 23 lipca (niedziela) na DNI LIWOCZA czyli ratujmy znikające zawody i umiejętności rzemieślnicze bo to wielkie bogactwo naszej kultury.

 Teren: Park przy Urzędzie Gminy w Brzyskach

 PROGRAM:

I. godz. 14:00            UROCZYSTE OTWARCIE: 

powitanie – Prezes „Góra Liwocz”

otwarcie – wójt Gminy Brzyska

wystąpienia zaproszonych gości

II. godz. 14:30 Koncert powitalny Kapeli Ludowej „Trzcinicoki” z Trzcinicy

III. godz. 14:45 Program taneczny w wykonaniu grupy młodzieżowej (suita tańców krośnieńskich, rzeszowskich lub estradowych)

IV. Od godz. 15:00 BLOK IMPREZ REKREACYJNYCH:

Pierwsze zaprezentowanie wstępne kandydatek do MISS LIWOCZA (suknie ślubne)

Pokaz wyplatania z wikliny

Rzut podkową do beczki

Druga konkurencja dla MISS (bieg)

Koncert kapeli z Szerzyn

Pokaz obróbki drewna – bednarstwo

Występ zespołu „Lisowianki” z Lisowa

Kowal i jego warsztat – pokaz sztuki kowalskiej

Występ Zespołu z Kołaczyc

Wyrób naczyń z gliny – pokaz sztuki gancarskiej

Wybór Wąsala Roku + gawęda o wąsach

Trzeci wybieg MISS – finał w strojach wieczorowych

Ogłoszenie wyników MISS LIWOCZA

Występ Zespołu Pieśni i Tańca

Pokaz sztucznych ogni

Zielona Dyskoteka

Napisany dnia: 17.07.2006, 11:19
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ ziomus
dnia 17.07.2006, 22:35
Ocena
komentarza:
0
Zapowiada sie spoko impra.......xD[img][/img]:p:DB)
@ eks
dnia 18.07.2006, 12:44
Ocena
komentarza:
0
tak tak bedize bania a nie impreza chyba że miss liwocza coś pokaze

:lol::lol:
@ ...ina...
dnia 18.07.2006, 15:30
Ocena
komentarza:
0
...ostatnio sie wybralam na Liwocz, na rowerze..w upal :/ [ juz tam nie wracam :)) ]
@ SyLa
dnia 18.07.2006, 16:39
Ocena
komentarza:
1
wymyślcie jakąś impre w Jaśle a nie jakieś ludowe na które przyjdą tylko starsze osoby :p:p Młodych to nie obchodzi :lol:
@ nancy
dnia 19.07.2006, 13:12
Ocena
komentarza:
0
:bigeek: hhahahahahaahaahah mogliby cos dodac jakis artystów typu piosenkarze to wiecej bedzie ludzi i bedzie ciekawsze ale co tam i tak nie jade :P:P:P:P:P:p
@ lolek
dnia 20.07.2006, 17:18
Ocena
komentarza:
0
ej " ...ina... " teraz nie bedzie imprezy na liwoczu, tylko w brzyskach - nie bedziesz musiała tam pod tą góre jecheć:P:P po za tym ja chyba jade, lepiej jechać, niż gnić w domu:D:D
@ Parafianka-dawna
dnia 21.07.2006, 07:55
Ocena
komentarza:
0
Trzeba bylo to zorganizowac w sobote przy odpuscie niedziela to zly czas w poniedzialek ludzie ida do pracy bo wakacje to maja tylo dzieci i mlodziez .No nie wszyscy moga isc do pracy niewyspani szkoda !aha bedzie tez duza konkurencja w trzcinicy
@ Elka
dnia 21.07.2006, 08:01
Ocena
komentarza:
0
cene biletu wstepu trzeba podac - organizatorzy.
@ dziunia
dnia 21.07.2006, 14:22
Ocena
komentarza:
0
hehe.. bedze trzeba sie wybrac:D nie ma jak zabawa ogrodowa;p Europa niech sie chowa;p
@ Członek rock'owej kapeli z brzysk...
dnia 22.07.2006, 23:09
Ocena
komentarza:
0
Serdecznie zapraszam na nasz koncercik, zagramy pare dobrych kawałków, takich zespołów jak: IRA, DŻEM, Nirvana, Oddział zamknięty, Green Day. Koncercik odbędzie sie 23 lipca w Brzyskach, między godz. 18:00 a 19:00
Do zobaczenia, czołem:):):)
@ lolek
dnia 22.07.2006, 23:10
Ocena
komentarza:
0
no właśnie ciekawe ile chcą za wstęp kasy:P
@ koleś
dnia 04.07.2007, 16:46
Ocena
komentarza:
0
będzie spokoB)B)B)B)B)B)B)
@ Przypadkowy gościu
dnia 17.07.2022, 18:01
Ocena
komentarza:
0
A ile za te dni liwocza?
@ JUHAS
dnia 22.07.2023, 15:42
Ocena
komentarza:
0
Będą Baciary i o to chodzi.
@ JUHAS
dnia 22.07.2023, 15:48
Ocena
komentarza:
0
Jak widać ludzie jak barany jak byk pisze wstęp wolny.
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Mali studenci Juniwersytetu zainaugurowali nowy rok akademicki

   

  Jasielski Uniwersytet Dziecięcy od ponad dekady dostarcza najmłodszym jaślanom solidnej dawki wiedzy naukowej, podanej rzecz jasna w przystępnej dla nich formie. W sobotę (30 września) w szeregi żaków wstąpiło kolejnych 75 młodych pasjonatów nauk ścisłych i przyrodniczych. 

 • „Hubal” wraca na tory. Pociąg Kolei Małopolskich znów wozić będzie studentów krakowskich uczelni wyższych

   

  Studenci krakowskich uczelni znów będą mogli wygodnie i tanio podróżować pociągiem z Jasła do stolicy województwa małopolskiego. Wszystko za sprawą weekendowego połączenia kolejowego Kraków Główny – Jasło – Kraków Główny, które ponownie znalazło się w rozkładzie jazdy pociągów. „Hubal” wznowi kursowanie już w najbliższą niedzielę (1 października br.).

 • Mieszkańcy Osobnicy mają nowy most łączący dwie drogi powiatowe

  W piątek w Osobnicy uroczyście oddano do użytku nowy most łączący dwie drogi powiatowe relacji Trzcinica-Osobnica-Cieklin oraz Osobnica-Pagórek wraz z drogami dojazdowymi. Inwestycja trwała rok i zakończyła się w sierpniu br. Łączny koszt inwestycji wyniósł blisko 9,5 mln zł.<FOTORELACJA>

 • Górskie Pogotowie Ratunkowe na Słowacji nie przestaje szukać jaślanina

  Minęła szósta doba od momentu, kiedy podjęte zostały działania poszukiwawczo-ratunkowe w związku z zaginięciem jaślanina w Tatrach na Słowacji. - Do tej pory członkowie Górskiego Pogotowia Ratunkowego wyczerpali cały zestaw standardowych kroków, jakie podejmuje się podczas podobnych akcji poszukiwawczych – wyjaśnia Igor Žiak, zastępca dyrektora HZS. - Dopóki osoba nie zostanie zidentyfikowana lub odnaleziona, nie przestaniemy jej szukać – dodaje.

 • Sadzonki za makulaturę. Ekologicznie na jasielskim rynku

  Dzisiaj na jasielskim rynku pracownicy Urzędu Miasta w Jaśle rozdawali 600 sadzonek roślin owocowych w zamian za makulaturę. Akcji proekologicznej sprzyjały inne przedsięwzięcia m.in. punkt wymiany roślin doniczkowych, a także wymiana książek. - Wybraliśmy krzewy porzeczki czerwonej i agrest czerwony. W zamian oddaliśmy 7 kg makulatury. Taka akcja powinna być powtarzana każdego roku – uważa zadowolona Maria Gubała.<FOTORELACJA>

 • Drzwi "Barański" - wysoka jakość i nowoczesny design

   

  Drzwi wejściowe są swoistego rodzaju wizytówką każdego domu i mieszkania. Nic więc dziwnego, że na etapie budowy, czy też planowania remontu, coraz więcej uwagi poświęca się właśnie temu elementowi wyposażenia. Wbrew pozorom wybór drzwi, które są gwarancją jakości i nowoczesnego designu, wcale nie musi być trudny. Wystarczy sięgnąć po produkty firmy "Barański", które dostępne są w ofercie sklepu DOMUS Łazienki & Budownictwo w Jaśle.  

 • Czarni Jasło pozyskali nowego sponsora. Do klubu popłyną pieniądze z PZU

   

  Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna dołączył do grona sponsorów klubu JKS Czarni 1910 Jasło. Nie ujawniono kwoty, jaka zasili klubową kasę. Włodarze Czarnych Jasło zapewniają jednak, że środki, o których mowa, stanowić będą solidny zastrzyk gotówki. Pieniądze wydane zostaną na realizację celów statutowych, jakie realizuje klub.

 • 21-letni strażak z Osobnicy walczy z mięsakiem Ewinga

  Wszystko zaczęło się w kwietniu br. od bólu brzucha. Mateusz Synowiecki z Osobnicy po wielu wizytach i badaniach u specjalistów dowiedział się, że wystąpił u niego nowotwór złośliwy, pozaszkieletowy mięsak Ewinga. Młody mężczyzna rozpoczął już leczenie w specjalistycznej klinice w Warszawie. Chemioterapia ma trwać blisko rok. O pomoc Mateuszowi  prosi jego strażacka rodzina...

 • "Proszę tylko o wielką modlitwę za ojczyznę" – wyjaśnia posłanka Maria Kurowska

  W sieci zawrzało po tym, jak posłanka Maria Kurowska w imieniu posłów z Suwerennej Polski oraz kandydatów na posłów przesłała do proboszczów pismo z prośbą o modlitwę za ojczyznę. Internauci są oburzeni i uważają, że jest to agitacja polityczna poprzez angażowanie w to duchowieństwa. - Widząc jaki jest walec propagandy lewackiej zwyczajnie w trosce o to, aby zwyciężyli ci, którzy będą prowadzić Polskę w dobrym kierunku poprosiłam o modlitwę, a jej nigdy za dużo ani ludziom prywatnym ani państwu polskiemu – mówi posłanka Maria Kurowska.

 • Czas na zmiany – jak znaleźć wymarzoną pracę?

   

  Nie tylko osoby, które dopiero wkraczają na rynek pracy, szukają wymarzonego dla siebie stanowiska. Często mając już pierwsze doświadczenia, a nawet wieloletnią praktykę w zawodzie czujemy, że nie spełniamy się na danym stanowisku i nasza praca nie przynosi nam satysfakcji. Wówczas warto podjąć kroki, dzięki którym uda nam się dokonać zmian w tym aspekcie naszego życia. Jak jednak znaleźć wymarzoną pracę? Podpowiadamy.

 • Wmurowano kamień węgielny pod rozpoczętą budowę nowego pawilonu penitencjarnego w Zakładzie Karnym w Jaśle

  Trwa rozbudowa Zakładu Karnego w Jaśle. Inwestycja opiewa na ponad 40 mln zł i jest realizowana z "Programu modernizacji Służby Więziennej na lata 2022-2025". - Jest to inwestycja w postaci nowego pawilonu mieszkalnego oraz rozbudowy dotychczas istniejącej infrastruktury m.in. budynku wielofunkcyjnego, w którym pełnią służbę funkcjonariusze naszej formacji – mówi ppłk Jacek Paśko, dyrektor Zakładu Karnego w Jaśle.

 • Samorządy dostrzegają pilną potrzebę poszerzenia drogi powiatowej w Kołaczycach w kierunku Brzysk

  W poniedziałek popołudniu w Kołaczycach odbył się briefing prasowy na temat przygotowań do rozpoczęcia realizacji inwestycji polegającej na poszerzeniu drogi powiatowej relacji Kołaczyce - Brzyska na odcinku od skrzyżowania z dk73 w stronę mostu na rzece Wisłoce. Potrzebę realizacji tego przedsięwzięcia zauważają samorządy zarówno powiatowy, jak również gminny, bowiem jest to związane z rozbudową drogi krajowej i koniecznością zorganizowania alternatywnych objazdów.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657