Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Dni Liwocza

12

Stowarzyszenie Góra Liwocz zaprasza 23 lipca (niedziela) na DNI LIWOCZA czyli ratujmy znikające zawody i umiejętności rzemieślnicze bo to wielkie bogactwo naszej kultury.

 Teren: Park przy Urzędzie Gminy w Brzyskach

 PROGRAM:

I. godz. 14:00            UROCZYSTE OTWARCIE: 

powitanie – Prezes „Góra Liwocz”

otwarcie – wójt Gminy Brzyska

wystąpienia zaproszonych gości

II. godz. 14:30 Koncert powitalny Kapeli Ludowej „Trzcinicoki” z Trzcinicy

III. godz. 14:45 Program taneczny w wykonaniu grupy młodzieżowej (suita tańców krośnieńskich, rzeszowskich lub estradowych)

IV. Od godz. 15:00 BLOK IMPREZ REKREACYJNYCH:

Pierwsze zaprezentowanie wstępne kandydatek do MISS LIWOCZA (suknie ślubne)

Pokaz wyplatania z wikliny

Rzut podkową do beczki

Druga konkurencja dla MISS (bieg)

Koncert kapeli z Szerzyn

Pokaz obróbki drewna – bednarstwo

Występ zespołu „Lisowianki” z Lisowa

Kowal i jego warsztat – pokaz sztuki kowalskiej

Występ Zespołu z Kołaczyc

Wyrób naczyń z gliny – pokaz sztuki gancarskiej

Wybór Wąsala Roku + gawęda o wąsach

Trzeci wybieg MISS – finał w strojach wieczorowych

Ogłoszenie wyników MISS LIWOCZA

Występ Zespołu Pieśni i Tańca

Pokaz sztucznych ogni

Zielona Dyskoteka

Napisany dnia: 17.07.2006, 11:19
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ ziomus
dnia 17.07.2006, 22:35
Ocena
komentarza:
0
Zapowiada sie spoko impra.......xD[img][/img]:p:DB)
@ eks
dnia 18.07.2006, 12:44
Ocena
komentarza:
0
tak tak bedize bania a nie impreza chyba że miss liwocza coś pokaze

:lol::lol:
@ ...ina...
dnia 18.07.2006, 15:30
Ocena
komentarza:
0
...ostatnio sie wybralam na Liwocz, na rowerze..w upal :/ [ juz tam nie wracam :)) ]
@ SyLa
dnia 18.07.2006, 16:39
Ocena
komentarza:
0
wymyślcie jakąś impre w Jaśle a nie jakieś ludowe na które przyjdą tylko starsze osoby :p:p Młodych to nie obchodzi :lol:
@ nancy
dnia 19.07.2006, 13:12
Ocena
komentarza:
0
:bigeek: hhahahahahaahaahah mogliby cos dodac jakis artystów typu piosenkarze to wiecej bedzie ludzi i bedzie ciekawsze ale co tam i tak nie jade :P:P:P:P:P:p
@ lolek
dnia 20.07.2006, 17:18
Ocena
komentarza:
0
ej " ...ina... " teraz nie bedzie imprezy na liwoczu, tylko w brzyskach - nie bedziesz musiała tam pod tą góre jecheć:P:P po za tym ja chyba jade, lepiej jechać, niż gnić w domu:D:D
@ Parafianka-dawna
dnia 21.07.2006, 07:55
Ocena
komentarza:
0
Trzeba bylo to zorganizowac w sobote przy odpuscie niedziela to zly czas w poniedzialek ludzie ida do pracy bo wakacje to maja tylo dzieci i mlodziez .No nie wszyscy moga isc do pracy niewyspani szkoda !aha bedzie tez duza konkurencja w trzcinicy
@ Elka
dnia 21.07.2006, 08:01
Ocena
komentarza:
0
cene biletu wstepu trzeba podac - organizatorzy.
@ dziunia
dnia 21.07.2006, 14:22
Ocena
komentarza:
0
hehe.. bedze trzeba sie wybrac:D nie ma jak zabawa ogrodowa;p Europa niech sie chowa;p
@ Członek rock'owej kapeli z brzysk...
dnia 22.07.2006, 23:09
Ocena
komentarza:
0
Serdecznie zapraszam na nasz koncercik, zagramy pare dobrych kawałków, takich zespołów jak: IRA, DŻEM, Nirvana, Oddział zamknięty, Green Day. Koncercik odbędzie sie 23 lipca w Brzyskach, między godz. 18:00 a 19:00
Do zobaczenia, czołem:):):)
@ lolek
dnia 22.07.2006, 23:10
Ocena
komentarza:
0
no właśnie ciekawe ile chcą za wstęp kasy:P
@ koleś
dnia 04.07.2007, 16:46
Ocena
komentarza:
0
będzie spokoB)B)B)B)B)B)B)
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Magistrat przyznał dotacje dla klubów sportowych na 2022 r. Do podziału jest 620 tys. zł

   

  Urząd Miasta w Jaśle, podjął decyzję, w sprawie podziału dotacji na organizację działań sportowych w 2022 r. Pieniądze trafią do 15 podmiotów, które w ubiegłym roku złożyły stosowne wnioski o udzielenie dotacji. Kluby otrzymają łącznie 620 tys. zł, a więc o 20 tys. zł więcej niż w ubiegłym roku.

 • Spróbuj pysznych pierogów u "Wojtka"

  Pracownię Pierogów "Wojtek" znają niemal wszyscy. Oprócz klasycznych smaków, popularnej na naszych stołach potrawy, pierogarnia serwuje na przykład pierogi z kurczakiem, czy też o smaku bounty, na słodko. Jeśli jeszcze nie próbowaliście, koniecznie to zróbcie. 

 • Hyperion Investments chce inwestować w Jaśle. Na obrzeżach miasta ma powstać obiekt wielkopowierzchniowy

  Inwestor posiada blisko 10 hektarów nieruchomości położonych w rejonie skrzyżowania ulic Piłsudskiego i Bieszczadzkiej w Jaśle. Spółka nie posiada drogi dojazdowej do swoich działek, dlatego zadeklarowała się na własny koszt przebudować skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną na rondo i wykonać drogę lokalną do działek, na których chce realizować inwestycję. Aby mogli podjąć się tego zadania, konieczna była zgoda radnych na bezprzetargową sprzedaż blisko 7-arowej działki miejskiej. Uchwała została podjęta, jednak kilku radnych wstrzymało się od głosu.

 • 30. finał WOŚP już w najbliższą niedzielę

   

  W najbliższą niedzielę (30 stycznia) Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, zagra po raz trzydziesty w historii. Tegoroczna zbiórka, prowadzona jest z myślą o zapewnieniu najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Na ulicach Jasła i okolicznych miejscowości, pojawi się blisko 150 wolontariuszy, z tradycyjnymi puszkami w dłoniach. Impreza na płycie jasielskiego rynku rozpocznie się o godz. 18.

 • Przy urzędzie gminy w Tarnowcu dobudowywane jest nowe skrzydło budynku

  Końcem ubiegłego roku rozpoczęły się prace inwestycyjne dotyczące rozbudowy, nadbudowy oraz modernizacji budynku Urzędu Gminy w Tarnowcu. Zadanie zostało podzielone na kilka etapów. Obecnie trwają prace przy budowie nowego skrzydła.

 • Strażacy ochotnicy odwiedzili z prezentami pacjentów rzeszowskiej Kliniki Onkohematologii Dziecięcej

   

  Strażacy ochotnicy z regionu jasielskiego, już po raz czwarty, odwiedzili pacjentów Kliniki Onkohematologii Dziecięcej w Klinicznym Szpitalu Wojewódzkim Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie. W sobotnie przedpołudnie, wyruszyli z Zimnej Wody do stolicy województwa podkarpackiego z prezentami, których zbiórka prowadzona była od października ubiegłego roku. Dzieci, które każdego dnia toczą walkę z chorobą nowotworową otrzymały zabawki, artykuły szkolne, czy też książki.

 • ERKO doceniło uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle. Młodzież otrzymała wyjątkowy prezent

  Współpraca pomiędzy firmą ERKO a Zespołem Szkół Technicznych w Jaśle jest doskonałym przykładem tego, jak należy budować relacje, łączące lokalny biznes ze szkołami, które konsekwentnie stawiają na praktyczną naukę zawodu. Model oparty na praktykach i stażach zawodowych, daje korzyść nie tylko uczniom, lecz również firmom, które zgłaszają popyt na pracę, szczególnie w perspektywicznych zawodach. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę producent części lotniczych z siedzibą w Czeluśnicy, który ufundował szafki dla uczniów ZST, w szacie graficznej, wykonanej przez artystę Sylwestra Łaskawskiego.

 • Coraz dłuższe kolejki do drive-thru. Dyrekcja szpitala wydłuża godziny pracy punktu

  Od kilku dni coraz więcej lekarzy kieruje pacjentów na testy wykrywające obecność koronawirusa w organizmie. W związku z tym zauważalne są długie kolejki ustawiające się do punktu drive-thru. Dyrekcja szpitala informuje, że od jutra wydłużą godziny wykonywanych wymazów. Już nie do 13.00 a do 16.30 będzie otwarty punkt badań drive-thru.

 • Kogeneracja działa. W jasielskiej ciepłowni ograniczono zużycie węgla kamiennego o blisko 90%

   

  W kwietniu ubiegłego roku, Jasło dołączyło do wąskiego grona miast, które mogą pochwalić się nowoczesną instalacją układu kogeneracyjnego, zasilaną gazem ziemnym. Dzięki niej, produkcja energii elektrycznej i cieplnej, miała być bardziej ekologiczna, przede wszystkim dzięki znacznemu ograniczeniu wykorzystania węgla kamiennego do produkcji ciepła. Okazuje się, że od października do grudnia 2021 r. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Jaśle, do produkcji energii cieplnej, zużyło o 89% mniej węgla, niż w analogicznym okresie, w roku poprzednim. Tym samym, znacznie ograniczono również emisję COdo atmosfery.

 • Emerytowany strażak z KP PSP w Jaśle uległ poważnemu wypadkowi w Holandii. Rodzina i koledzy proszą o pomoc

  Starszy sekcyjny w stanie spoczynku Bogdan Fehr z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle został potrącony przez samochód w Holandii. Jeżeli nie wróci do kraju zostanie umieszczony w domu opieki. Rodzina i strażacy z KP PSP w Jaśle proszą o pomoc dla Bogdana. Potrzebne jest 40 tysięcy złotych, aby mógł zostać przetransportowany do Polski.

 • Postaw na grzejniki dekoracyjne SUNERZHA ze stali nierdzewnej

   

  Zastanawiasz się nad zakupem grzejnika do Twojego domu? Wbrew pozorom, wybór może okazać się bardzo oczywisty. Stawiając na dekoracyjne grzejniki wodne SUNERZHA ze stali nierdzewnej, otrzymasz gwarancję funkcjonalności, jednocześnie nadając pomieszczeniom niepowtarzalnego stylu. Grzejniki wodne , wodno-elektryczne i elektryczne, na które producent udziela 20-letniej gwarancji, znajdziesz w ofercie DOMUS Budownictwo & Łazienki w Jaśle.

 • Podczas prowadzonego pościgu radiowóz wpadł do rowu

  Wczoraj około godziny 20. na ul. Mickiewicza w Jaśle policjanci podczas prowadzonego pościgu za pojazdem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej wpadli radiowozem do przydrożnego rowu.

 • Nagroda za całokształt pracy na rzecz kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” trafiła do Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  15 grudnia br. po raz drugi w formule online ze względu na panującą pandemię odbył się uroczysty finał kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”...

 • Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś współtworzyć innowacyjną firmę w Jaśle? Trade Software & Consult szuka właśnie Ciebie!&a

   

  Trade Software & Consult tworzy innowacyjne rozwiązania IT dla branży budowlanej. Firma posiada oddziały handlowe zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych w internecie, sprzedając między innymi stolarkę okienną, drzwiową, beton komórkowy, meble, artykuły dla domu i ogrodu.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105