Dobra gra siatkarek z Dębowca na turniejach w Łańcucie i Gorlicach
W dniach 27-29 grudnia najmłodsze grupy siatkarek z Dębowca bardzo aktywnie uczestniczyły w towarzyskich turniejach piłki siatkowej dziewcząt w Łańcucie i Gorlicach.

W pierwszym dniu grupa dziewcząt z rocznika 2001-2002 w kategoriach ,,trójki” i ,,czwórki” rozegrała towarzyski turniej w Łańcucie w którym łącznie uczestniczyło 18 drużyn między innymi z Ostrowca Świętokrzyskiego, Łańcuta, Świdnika oraz Stalowej Woli. Po bardzo zaciętych i emocjonujących spotkaniach drużyny z UKS Gimnazjum Dębowiec ostatecznie zajęły w kategorii ,,czwórki” V, a w kategorii ,,trójki” VIII miejsce.
W drugim dniu zmagań w Noworocznym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Burmistrza Miasta Łańcuta w kategorii ,,młodziczki” udział wzięło 8 zespołów takich jak: MKS Łańcut (2 zespoły), UKS Polonia Przemyśl, UKS San Lesko, UKS Iskry Grybów, UKS Gimnazjum Dębowiec oraz MUKS 5 Sandomierz (2 zespoły). Po bardzo dobrej grze zawodniczki z UKS Gimnazjum Dębowiec ostatecznie zajęły wysokie III miejsce.

Klasyfikacja końcowa:
1. MKS Łańcut I
2. Iskry Grybów
3. UKS Gimnazjum Dębowiec
4. MUKS 5 Sandomierz I
5. UKS San Lesko
6. UKS Polonia Przemyśl
7. MUKS 5 Sandomierz II
8. MKS Łańcut II

Zawodniczką wyróżnioną w turnieju została Aleksandra Sławniak (UKS Dębowiec).
Ostatni, trzeci turniej został rozegrany w Gorlicach także w kategorii ,,młodziczki” z udziałem zespołów: Ekstrim Gorlice, UKS Jedynka Tarnów, UKS Setbol Oświęcim oraz UKS Gimnazjum Dębowiec. W klasyfikacji końcowej zawodniczki z Dębowca zajęły II miejsce przegrywając jedynie mecz z zespołem z Gorlic. Najlepszą atakującą w całym turnieju została Karolina Pyznar (UKS Dębowiec).
Klasyfikacja końcowa:
1. KRS Ekstrim Gorlice
2. UKS Gimnazjum Dębowiec
3. UKS Setbol Oświęcim
4. UKS Jedynka Tarnów
Skład drużyny młodziczek: Agata Twardowska (kapitan), Klaudia Szostak, Anna Lepucka, Milena Biernacka, Anna Delimata, Klaudia Nabożny, Magdalena Mastaj, Aleksandra Sławniak, Jagoda Górska, Karolina Wachel, Wioletta Samorowska (libero) oraz Karolina Pyznar.
Trener: Marcin Bolek
Skład drużyn ,,czwórki”: Karolina Czerkiewicz, Emilia Szerląg, Karolina Dąborowska, Magdalena Mastaj, Katarzyna Dubis, Klaudia Gumienna, Natalia Jędryczka, Karolina Jędryczka oraz Magdalena Poliwka.
Trener: Marcin Bolek
Skład drużyn ,,trójki”: Wiktoria Szudy, Martyna Kozak, Aleksandra Kwilosz, Ewelina Wątroba, Zuzanna Kuchta, Natalia Mlicka, Kinga Gorgosz, Paulina Praszek, Kinga Gliwa, Agata Ślusarczyk, Laura Gorgosz oraz Natalia Bolek.
Trener: Robert Mikoś
Uczniowski Klub Sportowy
Gimnazjum Dębowiec
www.uks-debowiec.pl
