Dobra passa siatkarek z Dębowca trwa
W miniony weekend młodziczki z UKS Gimnazjum Dębowiec rozegrały ostatni mecz grupy eliminacyjnej wygrywając 2:0 (25:23, 25:20) z młodziczkami UKS MOSiR Jasło zapewniając sobie pewne pierwsze miejsce w grupie i jednocześnie awans do rundy finałowej podkarpackiej ligi młodziczek.
W grupie finałowej rozegrają mecze z MKS SAN-Pajda I Łańcut, MKS SAN-Pajda II Łańcut, UKS Trójka Leżajsk oraz KPS Nowa Dęba. Wszystkie drużyny w grupie finałowej walczą o awans do 1/8 finału Mistrzostw Polski młodziczek.
Skład drużyny UKS Gimnazjum Dębowiec: Karolina Praszek, Anna Witusik, Małgorzata Witusik, Marlena Hućko, Elżbieta Wojtunik, Ewa Brączyk, Żaneta Buczyńska, Anna Szostak, Gabriela Rodak oraz Sylwia Stachurska.
Połowicznym sukcesem zakończyły swój występ kadetki z UKS Gimnazjum Dębowiec rozgrywając mecze w Przemyślu z UKS Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl przegrywając 2:0 (25:21;25:19), natomiast wygrywając z UKS Trójka Leżajsk 0:2 (16:25;20:25).
Marcin Bolek
