Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Dobra passa siatkarek z Dębowca trwa

4

W miniony weekend młodziczki z UKS Gimnazjum Dębowiec rozegrały ostatni mecz grupy eliminacyjnej  wygrywając 2:0 (25:23, 25:20) z młodziczkami  UKS MOSiR Jasło  zapewniając  sobie pewne pierwsze miejsce w grupie i jednocześnie awans do rundy finałowej podkarpackiej ligi młodziczek.

W  grupie finałowej rozegrają mecze  z MKS SAN-Pajda I Łańcut, MKS SAN-Pajda II Łańcut, UKS Trójka Leżajsk oraz KPS Nowa Dęba. Wszystkie drużyny w grupie finałowej walczą o awans do 1/8 finału Mistrzostw Polski młodziczek.

Skład drużyny  UKS Gimnazjum Dębowiec: Karolina Praszek, Anna Witusik, Małgorzata Witusik, Marlena Hućko, Elżbieta Wojtunik, Ewa Brączyk, Żaneta Buczyńska, Anna Szostak, Gabriela Rodak oraz Sylwia Stachurska.

Połowicznym sukcesem zakończyły swój występ kadetki z UKS Gimnazjum Dębowiec rozgrywając mecze w Przemyślu z UKS Gimnazjum nr 1 Polonia Przemyśl przegrywając 2:0 (25:21;25:19), natomiast wygrywając z UKS Trójka Leżajsk 0:2 (16:25;20:25).


Marcin Bolek

Reklama

Komentarze: 4

Dodaj komentarz Widok:
0
@ :))))))))))))
dnia 15.05.2011, 21:07 · Zgłoś
jesteście super

oby tak dalej

brawa
Odpowiedz
1
@ ';]
dnia 15.02.2011, 13:46 · Zgłoś
oby tak dalej dziewczyny.;]
Gratulacje ...
Odpowiedz
0
@ gracz UKS dębowiec.
dnia 12.02.2011, 13:41 · Zgłoś
dębowiec rządzi !! UKS górą !
Odpowiedz
0
@ ANNA
dnia 10.02.2011, 11:22 · Zgłoś
GRATULACJE!!!!! DLA WSZYSTKICH DZIEWCZYN A ZWŁASZCZA DLA EWY .ANNA
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.