Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Drink Team Święcany triumfatorem Turnieju

7
Po raz pierwszy w Skołyszynie odbył się Halowy Turniej Koszykówki o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Skołyszynie. W zawodach udział wzięło pięć zespołów z terenu gminy, sędziowali Stanisław Banach i Hubert Hasiak. Drużyny rozlosowano do dwóch grup. W grupie A spotkały się zespoły Skołyszyna i Bączalu Dolnego, natomiast w grupie B zagrały drużyny Drink Teamu Święcany, Libetu Skołyszyn i Kunowej.



W eliminacyjnych spotkaniach padły następujące wyniki: Drink Team–Libet 33:29, Skołyszyn–Bączal 20:13, Drink Team–Kunowa 37:27, Libet–Kunowa 28:24.

W półfinałach mecz Skołyszyna z Libetem zakończył się wynikiem 14:19, a Drink Teamu z Bączalem Dolnym 32:14.

W meczu o III miejsce Bączal Dolny wygrał ze Skołyszynem 23:18, natomiast w finale rozegrano arcyciekawe spotkanie Drink Team-Libet, które zakończyło się wysoką wygraną Święcan 29:19.

W zwycięskiej ekipie Drink Team Święcany wystąpili: Marcin Król, Krzysztof Słowik, Łukasz Bochenek, Tomasz Bochenek, Piotr Król, Tomasz Król, Andrzej Berkowicz.


|EH|
Reklama

Komentarze: 7

Dodaj komentarz Widok:
1
@ Stanisław Banach
dnia 17.08.2021, 00:36 · Zgłoś
YYYY dobrze grali hłopaki
Odpowiedz
2
@ Dawid Sokołowki
dnia 17.08.2021, 00:35 · Zgłoś
To ja tam trzymam puchar o
Odpowiedz
0
@ Maria Śmigacz
dnia 17.08.2021, 00:37 · Zgłoś
co ty [...]sz
Odpowiedz
0
@ Psełdofan Downiela
dnia 24.02.2010, 01:31 · Zgłoś
haha jeeest nasza blondi na zdjęciu :D:D Aj loff juu :*:* Moj koffany Downiel :D:D
Odpowiedz
1
@ mynia
dnia 22.02.2010, 16:42 · Zgłoś
no będzie będzie na pewno tylko zmieni się zwycięzca:DD
LIBET haha
Odpowiedz
0
@ Andrew Julianson
dnia 22.02.2010, 16:31 · Zgłoś
Myślę, że jest to duży krok naprzód aby pokazać, że tak bardzo nie doceniona dyscyplina jaką jest koszykówka w naszej gminie, również cieszy się sporym zainteresowaniem. W tym miejscu należy podziękować organizatorom, a przede wszystkim Dyrektorowi Zespołu Szkół w Skołyszynie - Panu Stanisławowi Pawluś, który wyraził swoją aprobatę dla pomysłu aby w ogóle coś takiego zorganizować. Obserwując zawodników myślę, że kilku chłopaków ma predyspozycje ku temu aby pograć na wysokim poziomie jeszcze przez kilka lat (nie chodzi tutaj o zawodników Drink Teamu którzy są zdecydowanie największymi pasjonatami koszykówki w Gminie, a zarazem najstarszymi, którzy biorą udział w tego typu imprezach, chociaż ich najlepsze lata mają już prawdopodobnie za sobą). Myślę, że można by spróbować pognębić władze gminne aby przynajmniej wykazać chęci by znaleźć środki finansowe na to aby móc wypełnić czas młodym chłopakom w gminie dając im możliwość rozwoju w tej dyscyplinie, skoro w budżecie gminy przewidziane są wydatki na sport dla czego musi to być właśnie piłka nożna a nie koszykówka. Mam nadzieję, że ktoś zwróci uwagę na ten problem i pomyśli nad tym, by może w małej części postarać się zaopiekować "naszą" młodzieżą, zamiast picia wina pod sklepem, może chłopcy mogli by porzucać do kosza?
Odpowiedz
0
@ widz
dnia 22.02.2010, 09:09 · Zgłoś
Bardzo fajny turniej.Mam nadzieję że za rok będzie powtórka:)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.