Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Drugi turniej w ramach Grand Prix Gminy Jasło w Tenisie Stołowym zakończony

7
Turniej odbył  się w Warzycach. Frekwencja dopisała: ilość uczestników, tylko w kategorii szkół podstawowych i gimnazjalnych przekroczyła sto osób.





Po dwóch turniejach w kategorii szkół podstawowych dziewcząt prowadzi Marzena Bachta z Niepli przed Barbarą Śliwą i Moniką Zając z Warzyc – zarówno na zawodach w Warzycach jak też Trzcinicy dziewczęta zajmowały kolejno trzy pierwsze miejsca. Gdy idzie o chłopców na pierwszy miejscu w tabeli znajduje się Wojciech Pazdan (Nawsie), Kamil Czajka z Warzyc i Konrad Mikołajewicz (Szebnie). W klasyfikacji drużynowej szkół podstawowych prowadzą Warzyce (dziewczęta) i Nawsie (chłopcy).

Wśród uczennic gimnazjów prowadzą: Kamila Juszczyk z Trzcinicy (w Warzycach druga), zwyciężczyni warzyckiego turnieju Monika Niezgoda (Opacie) i Patrycja Kamińska z Osobnicy. Najlepsi gimnazjaliści to:  Hubert Dranka (Trzcinica), Damian Głowacki (Lublica) i Przemysław Maciejczyk (Łężyny). Drużynowo prowadzą Opacie (dziewczęta) i Łężyny (chłopcy).

Gdy idzie o szkoły ponadgimnazjalne, najlepszą tenisistką jest jak dotychczas Anna Krzysiak (I LO Jasło), przed Angeliną Kędrą (II LO) oraz Marzeną Brągiel z Mielca. Wśród tenisistów prowadzi Kamil Zawiliński z I LO, kolejne miejsca zajmują zaś Kamil Fornal i Sebastian Sucha – obydwaj z ZS nr 3 z Jasła, która to szkoła prowadzi w klasyfikacji drużynowej.

W kategorii seniorek prowadzi Maria Bigos z Szebni, która w Warzycach zajęła pierwsze miejsce, zaś w kategorii seniorów liderem klasyfikacji jest Grzegorz Siewierski (Szebnie) – w Warzycach drugi.

Nauczyciele podkreślali walory imprezy. - Uczestników przybywa co roku, zawodom towarzyszą wielkie emocje.


Dariusz Bernacki
, nauczyciel WF z Warzyc zaznaczał, że zawody tego rodzaju, przede wszystkim organizowane dla dzieci, mają głęboki sens. - Jest to organizowanie dzieciom wolnego czasu i widać zresztą, że impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem – mamy tu grubo ponad setkę uczestników.

Kolejne dwa turnieje należące to IV Grand Prix 2010 Gminy Jasło w Tenisie Stołowym odbędą się w Osobnicy i Szebniach. 

Kamil Sokołowski
sokolowski@jaslo4u.pl

 









Reklama

Komentarze: 7

Dodaj komentarz Widok:
1
@ Olca
dnia 16.02.2013, 19:16 · Zgłoś
Haha ośmieszacie się juras
Odpowiedz
-1
@ Karola
dnia 29.12.2010, 17:00 · Zgłoś
Przepraszam cie bardzo ja też tu grałam i jeansy w niczym nie przeszkadzały!!!! Zgadzam się z ,,juras,,na temat tych jeansów.
To był turniej indywidualny bez nauczycieli .Samemu sie przyjeżdżało!!!
Odpowiedz
0
@ nano50
dnia 21.02.2010, 19:57 · Zgłoś
tenisiści grali normalnie lecz większość odpadła na początku i została w takich jak oto na obrazku strojach:)
Odpowiedz
1
@ ; )
dnia 18.02.2010, 11:26 · Zgłoś
no to chyba nauczyciel Za ucznia stroju nie bedzie nosił! jeszcze tego brakuje :P fajne zawody :)
Odpowiedz
3
@ juras
dnia 18.02.2010, 10:43 · Zgłoś
jak nie ma się czego uczepić to najlepiej jeansów ;) jakby to było najważniejsze...
Odpowiedz
-1
@ !?
dnia 18.02.2010, 07:36 · Zgłoś
a gdzie wyniki z turnieju w Warzycach, pierwszy raz czytam artykuł, w którym nie ma wyników z turnieju, tylko łączna klasyfikacja, która ma sens dopiero po 4 turniejach, z których liczą się tylko 3 najlepsze.
Odpowiedz
-2
@ pytam się
dnia 17.02.2010, 22:47 · Zgłoś
Kto dopuścił do gry dzieci w jeansach? Widać że nauczyciele wf nie nauczyli ich w jakim stroju uprawia się sport.Wstyd!!!!!
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.