Drugie miejsce Szóstki w Dębica Cup dla rocznika 2000
17
Drużyna Szóstki Jasło rocznika 2000 oraz młodszych 14.11.2009 roku uczestniczyła w organizowanym przez Wisłokę Dębica turnieju Dębica Cup . W turnieju , rozgrywanym systemem każdy z każdym , udział wzięło 7 drużyn: Wisłoka Dębica, Stal Stalowa Wola, Glinik Gorlice, Sandecja Nowy Sącz, Orzełek Przeworsk, Beniaminek Krosno i UKS Szóstka Jasło.

Jasielska druzyna, trenowana przez Artura Tomaszewskiego, wystąpiła w składzie: Grzegorz Żytniak, Mateusz Cyntler, Michał Machowski, Michał Pankiewicz, Wiktor Madej, Kamil Piątkowski, Gabriel Gierlasiński, Norbert Sajdak, Kacper Szura, Szymon Stasz, Bartosz Stasz, Dawid Bunar, Aleks Wątroba, Krystian Bąk, Patryk Sikora i Jakub Maczuga.
Wyniki meczy Szóstki:
Sandecja Nowy Sącz 1-2 (Piątkowski)
Orzełek Przeworsk 1-0 (Sajdak)
Stal Stalowa Wola 3-1 (Piatkowski - 2, Sajdak)
Wisłoka Dębica 2-1 (Sajdak , Piatkowski)
Glink Gorlice 1-0 (Piątkowski)
Beniaminek Krosno 2-2 (Piątkowski - 2)
Ostateczna kolejność Turnieju:
1. Sandecja Nowy Sącz
2. UKS SZÓSTKA JASŁO
3. Beniaminek Krosno
4. Orzełek Przeworsk
5. Wisłoka Dębica
6. Glinik Gorlice
7. Stal Stalowa Wola
Kamil Piątkowski został najlepszym strzelcem Turnieju (7 goli), zaś nagrodę specjalną dla najmłodszego zawodnika zawodów otrzymał Dawid Bunar.
A już za tydzień Szóstka wyrusza na Turniej do Kielc. Korona Kielce przygotowała dla wszystkich uczestników Turnieju sporą atrakcję: wstęp na mecz ligowy z Zagłębiem Lubin.
Gratulujemy i już teraz życzymy powodzenia w Kielcach.
UKS Szóstka

Jasielska druzyna, trenowana przez Artura Tomaszewskiego, wystąpiła w składzie: Grzegorz Żytniak, Mateusz Cyntler, Michał Machowski, Michał Pankiewicz, Wiktor Madej, Kamil Piątkowski, Gabriel Gierlasiński, Norbert Sajdak, Kacper Szura, Szymon Stasz, Bartosz Stasz, Dawid Bunar, Aleks Wątroba, Krystian Bąk, Patryk Sikora i Jakub Maczuga.
Wyniki meczy Szóstki:
Sandecja Nowy Sącz 1-2 (Piątkowski)
Orzełek Przeworsk 1-0 (Sajdak)
Stal Stalowa Wola 3-1 (Piatkowski - 2, Sajdak)
Wisłoka Dębica 2-1 (Sajdak , Piatkowski)
Glink Gorlice 1-0 (Piątkowski)
Beniaminek Krosno 2-2 (Piątkowski - 2)
Ostateczna kolejność Turnieju:
1. Sandecja Nowy Sącz
2. UKS SZÓSTKA JASŁO
3. Beniaminek Krosno
4. Orzełek Przeworsk
5. Wisłoka Dębica
6. Glinik Gorlice
7. Stal Stalowa Wola
Kamil Piątkowski został najlepszym strzelcem Turnieju (7 goli), zaś nagrodę specjalną dla najmłodszego zawodnika zawodów otrzymał Dawid Bunar.
A już za tydzień Szóstka wyrusza na Turniej do Kielc. Korona Kielce przygotowała dla wszystkich uczestników Turnieju sporą atrakcję: wstęp na mecz ligowy z Zagłębiem Lubin.
Gratulujemy i już teraz życzymy powodzenia w Kielcach.
UKS Szóstka
