Drugie miejsce trampkarzy na turnieju "Niagara Cup 2011"
Z bardzo dobrym wynikiem wrócili w sobotę nasi trampkarze z turnieju "Niagara Cup 2011", rozgrywanego w Dębicy. Mecze grupowe podopieczni trenera Roberta Podkulskiego zakończyli bez porażki, notując po dwa remisy i dwie wygrane. W półfinale po bardzo dobrej grze wygrali z Resovią Rzeszów, a w decydującym spotkaniu czekała już na nich Cracovią Kraków.
Mecz od początku był bardzo emocjonujący i trzymający w napięciu do samego końca.
O zwycięstwie musiały zadecydować rzuty karne, które minimalnie lepiej wykonywali młodzi piłkarze z Krakowa i to oni wyszli zwycięsko z finałowej rywalizacji. Indywidualne wyróżnienie "najlepszego zawodnika turnieju" trafiło do rąk Kamila Wietechy, sprawiając mu tym samym miły prezent urodzinowy. Gratulacje dla całego "Teamu 96".
Mecze grupowe:
Czarni Jasło - Igloopol I Dębica 1:1 (Świątkowski)
Czarni Jasło - Cracovia II Kraków 2:2 (Szopa, Wietecha)
Czarni Jasło - Okocimski Brzesko 2:1 (Świątkowski, Czech)
Czarni Jasło - Ekler Baranówka 5:1 (Szopa-2, Wal-2, Wietecha)
Półfinał:
Czarni Jasło - Resovia Rzeszów 1:0 (Świątkowski)
Finał:
Czarni Jasło - Cracovia I Kraków 1:1, k. 1:2 (Wietecha)
Kolejność drużyn:
1. Cracovia II Kraków
2. "Gamrat" Czarni 1910 Jasło
3. Resovia Rzeszów
4. Stal Rzeszów
5. Igloopol I Dębica
6. Cracovia I Kraków
7. Okocimski Brzesko
8. Unia Tarnów
9. Igloopol II Dębica
10. Ekler Baranówka
Czarni Jasło
