Drużyna "e6" pierwszym liderem
W hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Jaśle rozpoczęły się rozgrywki ligi halowej w piłce nożnej organizowane przez Towarzystwo Sportowe SOKÓŁ. Pierwszym liderem została drużyna "e6" w której występują głównie byli uczniowie Gimnazjum nr 1 i Szkoły Podstawowej nr 3.Szczegółowe wyniki pierwszej kolejki:
Lider - Jafar 2-1
Pektowin - Toskania 3-6
Guardi - Karczma u Edwarda 0-8
e6 - Inst. Wod. Kan. J. Krzyżak 13-0
Solgam - Temida 1-7
Żmigród - Sokół 5-7
Rozgrywki ligi halowej będą odbywać się jeden raz w tygodniu i potrwają do marca 2009 roku. Startuje w nich 12 drużyn, które w pierwszej rundzie rozgrywają mecze systemem "każdy z każdym", po czym nastąpi decydująca o mistrzostwie runda play-off grana systemem pucharowym (przegrywający odpada).
KB
