Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Dwa fatalne błędy i Czarni przegrywają w Besku

53

Czarni Jasło po dwóch fatalnych błędach w drugiej części spotkania musieli uznać wyższość gospodarzy z Beska. Niedzielny mecz był bardzo wyrównany.

Obie drużyny starały się szybko zdobyć bramkę. Swoje wyśmienite okazję dla Czarnych w pierwszej części spotkania mieli kolejno Przemysław Musiał oraz Damian Kulig. Niestety po ich strzałach piłka nie wpadała do siatki gospodarzy.

Druga połowa meczu to nadal wyrównana gra. Początek należał dla gospodarzy. Po jakimś czasie do głosu dochodzili nasi zawodnicy. Kolejną okazję do strzelenia bramki zaprzepaścił Damian Kulig. Po jego strzale głową piłka minimalnie minęła słupek bramki Beska. Swoją okazję miał również Grzegorz Munia. Czarni starali się zdobyć bramkę, prowadzili grę ale to gospodarze wykorzystali dwa fatalne błędy naszych zawodników i mecz zakończył się porażką 2:0.

Przełom Besko – JKS Czarni 1910 Jasło 2:0 (0:0)

1:0 Szybka 66′
2:0 Szybka 86′

Czarni: Niemczyński – Borowiec, Dziobek, Dziedzic, Żygłowicz – Wiśniowski (70′ Frączek), Munia, Stelmach, Szopa, Musiał – Kulig

czarnijaslo.pl

Reklama

Komentarze: 52

Dodaj komentarz Widok:
5
@ kibic
dnia 25.08.2017, 12:56 · Zgłoś
Tylko Zdzisek moze jeszcze uratowac ten klub.Ale zarzad musi odejsc>
Odpowiedz
-2
@ do uchana
dnia 25.08.2017, 13:55 · Zgłoś
.starsi kibice pamiętaja twoje ,,pechowe,,interwencje więc i ty i zdzisek uratujecie na pewno ten klub
Odpowiedz
4
@ xxxx
dnia 25.08.2017, 15:12 · Zgłoś
hahah a pozniej bedzie mietek,czesiek,stasiek itd.i nic to nie zmieni hahahahah dalej bedzie katastrofa
Odpowiedz
0
@ Piknik
dnia 24.08.2017, 14:54 · Zgłoś
Przepraszam oczywiście 1910 telefon:)
Odpowiedz
-3
@ Piknik
dnia 24.08.2017, 14:53 · Zgłoś
Panie Prezesie JKS 1919 Czarni Jasło proszę o interwencję w sprawie tablicy informacyjnej Naszego Klubu obok Ekonomika, leży ,,walnięta" pod ścianą, wiem że to teren Starostwa ale komu przeszkadzała ta tablica!! Może klub piłkarsko nie zachwyca ale nie popadajmy w totalną ruinę wizerunkową!!!
Odpowiedz
1
@ JKS
dnia 24.08.2017, 17:34 · Zgłoś
Niestety sprawa jest znana tylko ani dyrektor Niemiec z Ekonomika ani nikt inny nie potrafi odpowiedzieć dlaczego jeszcze taki stan ma miejsce.Jutro w UM Jasła ta kwestia na Komisji będzie poruszana bo można Czarnych nie lubić ale to co ostatnio sie dzieje typu ,zwalona tablica czy wynajmowanie stadionu w porze potężnych opadów deszczu drużynie z powiatu wygląda na celowe działania.
Odpowiedz
6
@ słuchacz
dnia 24.08.2017, 07:42 · Zgłoś
Dzięki temu klubowi młodzi uciekają. Klub od lat nie radzi sobie organizacyjnie, sportowo itd. Tylko doja kasę z miasta-kosztem innych klubów-która idzie w błoto
Odpowiedz
-3
@ do słuchacz
dnia 24.08.2017, 12:32 · Zgłoś
Głipich podobno nie sieja ale to co napisałeś potwierdza jednak to powiedzenie. Zostań prezesem klubu i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki spraw aby w Jaśle powstały takie obiekty dla piłkarzy jak w Krośnie,Szkoły Mistrzostwa Sportowego to zatrzymasz młodych,a i organizacyjnie na pewno sprawisz że będą Czarni grac z Sandecja czy Termaliką w ekstraklapie. Kosztem jakich klubów doją? Judo czy karate bo tylko te dwa maja zawsze pretensje ze im mało a piłkarze maja dużo.
Odpowiedz
-7
@ czarny do Bohater
dnia 23.08.2017, 21:05 · Zgłoś
''Pytam wiec,za co mam lubić Czarnych?'' A za co masz ich nie lubic ? Bo lubic ich mozna chocby dlatego ze dzieki temu klubowi seniorskiemu moga grac mlodzi wychowankowie klubu z lepszym badz gorszym skutkiem (bez wiekszego znaczenia).Po za tym pilka nozna to sport nr.1 w Polsce i na swiecie i cieszmy sie ze mamy klub co prawda teraz na slabszym poziomie ,ale mamy.Moze dlatego mamy taki niski poziom rozgrywek bo jak sie czyta teksty na forum obrażajace czy drwiace z Czarnych to po co sie starac i grac jak nie ma dla kogo.
Odpowiedz
-1
@ czarny
dnia 23.08.2017, 20:51 · Zgłoś
Czy pilka nozna to nie gra bledow ? . My tez mozemy powieziec ze jakby nie glupie bledy w Rymanowie czy Besku to mielibysmy 6 punktow.Bez sensu.
Odpowiedz
1
@ do Bohater
dnia 23.08.2017, 19:38 · Zgłoś
Za to, że wygrali w Kołaczycach.
Odpowiedz
3
@ Kibic
dnia 23.08.2017, 19:50 · Zgłoś
chociażby :) pisze to jako kibic Ostoi. A co do meczu, to bardzo wyrównany, tylko końcówka dla Was, ale to też wina naszego bramkarza, który sprokurował karnego. Niemniej jednak Ostoja wcale nie była drużyną gorszą z przebiegu całego spotkania i wynik trochę niesprawiedliwy, choć jak mówię zaważyły indywidualne błędy naszej drużyny
Odpowiedz
5
@ do do Bohater
dnia 23.08.2017, 20:59 · Zgłoś
Kiepski dowcip...
Odpowiedz
6
@ Bohater
dnia 23.08.2017, 13:01 · Zgłoś
Pytam więc, za co mam lubić Czarnych?
Odpowiedz
-9
@ czarny
dnia 23.08.2017, 12:33 · Zgłoś
a moze bedzie ktos taki odwazny i powie mi prosto w oczy dlaczego nie lubi Czarnych ?
Odpowiedz
9
@ xx
dnia 24.08.2017, 11:35 · Zgłoś
to sie przedstaw
Odpowiedz
8
@ Zamiast na Czarnych
dnia 22.08.2017, 21:39 · Zgłoś
To dają pieniądze na [...] które prowadzi skaut Janek...bedzie na marchewkę dla kuni...
Odpowiedz
-1
@ Antonio
dnia 22.08.2017, 19:07 · Zgłoś
Generelnie największym problemem Jasła jest brak przywódców i elit politycznych. W tym rejonie PiS dostaje ogromne poparcie i co ??? I nico - bo ludzie niczego nie oczekują, nawet nie są w stanie wyrazić jakiś konkretnych potrzeb. A kasa płynie do lepiej zorganizowanych co mają większą siłę przebicia. Smutne :(
Odpowiedz
14
@ Antonio
dnia 22.08.2017, 19:01 · Zgłoś
To nie porażka, to nie klęska nawet, to pogrom ...
Odpowiedz
17
@ max
dnia 22.08.2017, 14:03 · Zgłoś
Kibic siedzi z dala i sie nie [...]! Za pracowników płaci mosir, za wodę ,prąd, ogrzewanie, ścieki, naprawy, utrzymanie płyty itd. płaci mosir, a to jest grubo ponad 100.000 zł rocznie. Czarni za to wszystko płcą mosirowi około 8.000 zł rocznie. Nie pisz głupot, bo tylko pogrążasz klub...
Odpowiedz
14
@ robbo
dnia 22.08.2017, 14:17 · Zgłoś
a da sie jeszce wiecej ten klub pograzyc???
Odpowiedz
-15
@ kibic
dnia 22.08.2017, 14:52 · Zgłoś
Nie wiem czy masz racje ... Z tego co ja wiem, to pracownicy sa MOSIR-u ale opłacani sa z dotacji dla Czarnych .
Odpowiedz
15
@ max
dnia 22.08.2017, 14:53 · Zgłoś
Pogrążają i dobijają klub właśnie tacy jak ten " kibic ".
Odpowiedz
-9
@ kibic
dnia 22.08.2017, 15:01 · Zgłoś
Mylisz się i to bardzo . Jednym z głownych problemów klubu jest zadłużenie i tylko dlatego pisze o finansach . Tez chce żeby Czarni grali i to grali coraz lepiej .
Odpowiedz
9
@ [...]
dnia 22.08.2017, 17:21 · Zgłoś
Jak nie masz pojęcia o finansach to nie pitol! A kto narobił tych długów?
Odpowiedz
20
@ Rozbarwiony .
dnia 22.08.2017, 11:27 · Zgłoś
Do kibic .
Od kiedy to Czarni zatrudniają pracowników ?
Rozbawiony jestem po pachy ...
Dlaczego ??? bo tam każdy [...]...za darmo .
Odpowiedz
-10
@ kibic
dnia 22.08.2017, 13:29 · Zgłoś
Pracownicy sa MOSIRU , a placa za nich Czarni z dotacji .
Odpowiedz
23
@ byly
dnia 22.08.2017, 08:51 · Zgłoś
Aaa co te chlopczyki trenuja i czy wogole trenuja i pytanie kto ich prowadzi czy jakis byly kopacz co darl [...] na murawie zamiast grac czy ma przygotowanie trenerskie ? bo dobry szkoleniowiec to i gluchegoniemego nauczy grac na instrumencie nie obrazajac tych ludzi.
Odpowiedz
-12
@ kibic
dnia 22.08.2017, 07:54 · Zgłoś
Dotacja z miasta 180 000 zł. Z tego 2 pracowników po 3 tys brutto / miesiąc każdy , za stadion i inne opłaty to pewnie już połowa dotacji . Zostaje około 90 tys . Czy to dużo na taki klub jak Czarni z druzyna seniorow i 4 druzynami mlodziezy ?? To tylko ok. 8 tys na miesiąc w tym na wyjazdy , a niektóre sa dalekie , szczególnie młodzieży . Co nie zmienia faktu , ze Czarni powinni stale grac przynajmniej w IV lidze .
Odpowiedz
0
@ aa
dnia 27.08.2017, 08:24 · Zgłoś
kołaczyce 60000 tus dotacji. wystarczy ?
Odpowiedz
17
@ Zdziwiony
dnia 21.08.2017, 19:14 · Zgłoś
Przed Czarnymi Gaudium Łężyny, a po piętach depcze Ostoja Kołaczyce. To nie wymaga komentarza. Chłopaki z wioski przed jasielskimi gwiazdeczkami. Obciąć dotacje bo drużyna obrała kierunek na b-klasę.
Odpowiedz
-7
@ Max
dnia 21.08.2017, 21:02 · Zgłoś
Ty zdziwiony żebyś na koniec sezonu nie był zdziwiony bo liczy się nie początek a miejsce na koniec.
Odpowiedz
39
@ kib
dnia 21.08.2017, 16:39 · Zgłoś
Jestem od lat kibicem Czarnych i jest mi po prostu smutno, że w prawie
40-tysięcznym mieści nie znajdzie się 11 chłopaków potrafiących wygrać
na przeciętnej wiosce.
Odpowiedz
11
@ Do kib
dnia 21.08.2017, 17:40 · Zgłoś
Po pierwsze Jasło ma w tej chwili 30 tys.mieszkańcow.Po drugie w tym miasteczku jest sporo chlopakòw,ktòrzy grają w innych klubach bo w Jaśle nie mają obiektòw do trenowania ani kasy za to że wykonują swoją pracę.Cholewiak,Smoleń,Skala,Brożyna,Przewożnik,Brągiel,Gòrka,Rakoczy,Pankiewicz. to tylko kilka nazwisk tych co grają min.w 1 lidze.W samym Krośnie trenuje obecnie kilkunastu chłopców z Jasła,jeden w Szczecinie.Ludzie są tylko bieda i brak gospodarza miasta,ktòry odważyłby się postawić nie na judo a na piłkę nożną czy siatkòwkę lub koszykòwké.
Odpowiedz
5
@ asd
dnia 23.08.2017, 09:37 · Zgłoś
Smoleń i Przewoźnik grają w 3ligowej Wólczance, Skała gra w IV ligowym Izolatorze, Brągiel w Radomiaku w 2-giej lidze.
Coś kiepskie masz dane.
Odpowiedz
5
@ do kib
dnia 23.08.2017, 13:36 · Zgłoś
Czytaj ze zrozumieniem,napisałem ze min. to oznacza między innymi w 1 lidze jak choćby Chloewiak. Mam bardzo dobre informacje w odróznieniu od Ciebie który masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
Odpowiedz
-3
@ asd
dnia 23.08.2017, 14:53 · Zgłoś
"to tylko kilka nazwisk tych co grają min.w 1 lidze." jeszcze sam sobie przeczysz :) Co za gość.
Odpowiedz
-1
@ aa
dnia 27.08.2017, 08:22 · Zgłoś
to chłopie pojechałeś po nazwiskach. cha cha. Praktycznie żaden nie jest wychowankiem czarnych (nie grał w seniorach oprócz brpżyny). a piłki uczyli się nie u maczugi i samborskieoi. Zmienić prezesa na człowieka który umie zarządzać klubem a nie kibola.
Odpowiedz
1
@ Alwc
dnia 28.08.2017, 21:50 · Zgłoś
Wstyd żeby taki klub grał w takij klasie i jeszcze baty zbierał
Odpowiedz
-21
@ czarni
dnia 21.08.2017, 15:52 · Zgłoś
Czarni przegrali i hejtery juz sapają.
Odpowiedz
9
@ x
dnia 21.08.2017, 16:01 · Zgłoś
"hejtery"hahahhaah ty [...] hahahahahah
Odpowiedz
34
@ OO7
dnia 21.08.2017, 12:12 · Zgłoś
Dwa fatalne bledy najpierw popelnili "fachowcy"od sportu w miescie przyznajac czarnym 189.000 zl i siatkowce zenskiej 136.ooo zl.
Odpowiedz
-2
@ JKS
dnia 21.08.2017, 13:43 · Zgłoś
T y zapewne sobie byś wolał te kasę przeznaczyć no nie ? Jakie masz dyscypliny sportu w Jaśle ,które gromadzą publiczność? Ta niewielka kasa z miasta wystarcza akurat na takie zapychanie dziury w tych sekcjach. 3 liga w piłce nożnej potrzeba 600 tys. 2 liga w siatkę około 200 tyś. Nic nie piszesz że jasielskie szkółki piłkarskie półprywatne biznesy dostają z miasta tez konkretna kasę a najlepsi odchodzą w wieku 11,12 lat do Krosna i Jasło mimo ze na nich płaci nic nie ma bo korzysta Krosno. Taki z ciebie fachowiec ze nie wiesz nic o kosztach.Miała powstać szkółka Lecha Poznań w Kołaczycach i co? wiesz dlaczego nie powstała? Bo chcieli od rodziców 120 zł. miesięcznie. Już rozumiesz dlaczego taka marna kasa jak u nas w Jasle z miasta idzie wystarcza na taki niski poziom? Jakos w Nowym Sączu ludzie nie biadolili jak ty gdy w 3 lidze z budżetu szły dotacje dla piłkarzy ponad 1 mln.złotych mimo że w Saczu mieszka kilku najbogatszych ludzi w Polsce.
Odpowiedz
4
@ Boss
dnia 21.08.2017, 18:31 · Zgłoś
120 zł miesięcznie to dużo???
W tej mieścinie każdy chciałby wszystko za darmo
Odpowiedz
44
@ KIBIC
dnia 21.08.2017, 11:55 · Zgłoś
Fatalny weekend dla jasielskiej drużyny : przegrali seniorzy , ale większe wrażenie robi wynik meczu stal Mielec - Czarni Jasło w lidze juniorów starszych : 12-0 ... tu dopiero jest nad czym zapłakać.
Odpowiedz
-2
@ do KIBIC
dnia 26.08.2017, 10:22 · Zgłoś
niestety dla trenera Maczugi dwie drużyny to za dużo. Zarząd myślał, że jak powierzy mu obie drużyny (seniorów i juniorów) to rozwiąże konflikty na linii juniorzy - seniorzy.
Niestety trenera Maczugę to przerosło - cierpią i ci i ci
Odpowiedz
-26
@ do mecio
dnia 21.08.2017, 11:34 · Zgłoś
a ty tylko szydzić potrafisz co!
Odpowiedz
39
@ kibic
dnia 21.08.2017, 11:48 · Zgłoś
Tu juz nie ma z czego szydzić tylko jest nad czym płakać
Odpowiedz
-4
@ do miecio
dnia 21.08.2017, 13:23 · Zgłoś
Bo to jest [...]a bardzo smieszne przeciez!!!hahahahahahahah
Odpowiedz
22
@ mecio
dnia 21.08.2017, 18:56 · Zgłoś
Szydzę bo w "A" klasie grajo piłkarze którzy czasem sobie sami kupują korki a trenera to mają jedynie na papierze a tu KLUB z miasta gra za piniądze mieszkańców na wsiach...:)
Odpowiedz
39
@ mecio
dnia 21.08.2017, 10:10 · Zgłoś
2:0 i bardzo wyrównany? BARDZO wyrównany jest jak pada remis... brawo chłopcy :D dobrze, że klasę C zlikwidowano to daleko nie spadniecie :D
Odpowiedz
-1
@ kibic
dnia 26.08.2017, 16:01 · Zgłoś
w tej lidzie też sobie nie radzą ?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.