Dwa srebra w Rzeszowie dla SZÓSTKI
5
Na zakończenie cyklu turniejów piłkarskich organizowanych przez Orły Rzeszów 23.01.2010 roku odbyły się rozgrywki najmłodszych grup wiekowych : 2000 oraz 2001 . W tym drugim roczniku na sali sportowej w Tyczynie wystąpiły jedynie cztery drużyny , a jasielska szóstka zajęła miejsce drugie , zdobywając też tytuł najlepszego strzelca.

W tym samym czasie na sali sportowej w Rzeszowie odbył się turniej rocznika 2000. W turnieju wzięło udział osiem zespołów. Rozgrywki odbywały się systemem każdy z każdym.
Zespół UKS 6 osiągnął następujące rezultaty:
- Tarnovia Tarnów 0 : 1
- Stal Rzeszów 1 : 0 (Sajdak)
- SMS Łódź 2 : 0 (Piątkowski, Korneusz)
- Beniaminek Krosno 0 : 1
- Orły Rzeszów 2 : 0 (Piątkowski, Korneusz)
- Resovia II Rzeszów 2 : 1 (Gierlasiński Sajdak)
- Resovia I Rzeszów 1 : 1 (Sajdak)
Jasielski zespół zgromadził 13 pkt , co dało mu II miejsce w turnieju.
Końcowa kolejność turnieju:
1.Tarnovia Tarnów
2.UKS SZÓSTKA JASŁO
3.SMS Łódź
4.Beniaminek Krosno
5.Resovia I Rzeszów
6.Stal Rzeszów
7.Orły Rzeszów
8.Resovia II Rzeszów



Grzegorz Żytniak z UKS 6 został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.
Drużyna UKS 6 wystąpiła w następującym składzie: Grzegorz Żytniak, Mateusz Cyntler, Wiktor Madej, Jakub Grzegorczyk, Gabriel Gierlasiński, Norbert Sajdak, Patryk Korneusz, Kamil Piątkowski.
UKS Szóstka

W tym samym czasie na sali sportowej w Rzeszowie odbył się turniej rocznika 2000. W turnieju wzięło udział osiem zespołów. Rozgrywki odbywały się systemem każdy z każdym.
Zespół UKS 6 osiągnął następujące rezultaty:
- Tarnovia Tarnów 0 : 1
- Stal Rzeszów 1 : 0 (Sajdak)
- SMS Łódź 2 : 0 (Piątkowski, Korneusz)
- Beniaminek Krosno 0 : 1
- Orły Rzeszów 2 : 0 (Piątkowski, Korneusz)
- Resovia II Rzeszów 2 : 1 (Gierlasiński Sajdak)
- Resovia I Rzeszów 1 : 1 (Sajdak)
Jasielski zespół zgromadził 13 pkt , co dało mu II miejsce w turnieju.
Końcowa kolejność turnieju:
1.Tarnovia Tarnów
2.UKS SZÓSTKA JASŁO
3.SMS Łódź
4.Beniaminek Krosno
5.Resovia I Rzeszów
6.Stal Rzeszów
7.Orły Rzeszów
8.Resovia II Rzeszów



Grzegorz Żytniak z UKS 6 został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.
Drużyna UKS 6 wystąpiła w następującym składzie: Grzegorz Żytniak, Mateusz Cyntler, Wiktor Madej, Jakub Grzegorczyk, Gabriel Gierlasiński, Norbert Sajdak, Patryk Korneusz, Kamil Piątkowski.
UKS Szóstka
