Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Dwójka najlepsza

9
Ponad 150 uczestników wzięło udział w zawodach pływackich, zorganizowanych przez MOSiR Jasło i Klub Sportowy Speed. Mistrzostwa Powiatu Jasielskiego Szkół Podstawowych odbyły się na krytej pływalni 17 grudnia.

Do poszczególnych konkurencji zgłosiło się 152 uczniów ze szkół podstawowych z terenu naszego powiatu. Rekord frekwencji ustanowiła Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle, którą reprezentowało 46 osób.






W klasyfikacji indywidualnej dzieci miały do wyboru: start stylem dowolnym lub klasycznym oraz 100m stylem zmiennym open, a drużynowo 8 x 25m sztafeta szkolna. Ponad połowa uczestników tych zawodów to podopieczni KS Speed Jasło, gdzie uczą się pływać, trenują i zdobywają czołowe miejsca w zawodach o szerokim zasięgu.

W klasyfikacji szkół miejsce I zdobyła Szkoła Podstawowa nr 2 w Jaśle, drugie – jasielska „czwórka”, a trzecią lokatę wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 1, również z Jasła.


(omega)

Reklama

Komentarze: 9

Dodaj komentarz Widok:
0
@ do juha97 (bish)
dnia 27.06.2009, 21:01 · Zgłoś
haha chciało by sie żeby zmieniła ;pp Asia jest nasza i jej nie oddamy ;PP !!
Odpowiedz
0
@ juha97
dnia 31.12.2008, 14:32 · Zgłoś
:|:(:o:pB):Dno... aśka zawsze wygrywa to nie fer niech zmieni szkołe! np.: SP10 :P<lol>:)
Odpowiedz
0
@ papapa
dnia 30.12.2008, 11:48 · Zgłoś
ta jasne:oB):o;):):D:D
Odpowiedz
0
@ :D
dnia 22.12.2008, 14:09 · Zgłoś
Aśka - jesteś "debeściara"!!!!!! Gratuluję - rozwaliłaś wszystkich!!!
Odpowiedz
0
@ taa
dnia 21.12.2008, 22:28 · Zgłoś
bylem sedzia i niewidzialem zeby ktos tak pływał B)
Odpowiedz
0
@ Karolcia
dnia 21.12.2008, 18:58 · Zgłoś
Witam! no nieź:(le!
Odpowiedz
0
@ W
dnia 21.12.2008, 10:45 · Zgłoś
do "Wpisz nazwisko" można na skróty pływać buahahaB)
Odpowiedz
0
@ Wpisz nazwisko
dnia 20.12.2008, 21:47 · Zgłoś
jak mozna lamko w plywaniu oszukiwac?
Odpowiedz
0
@ [...]
dnia 20.12.2008, 14:12 · Zgłoś
oni zawsze oszukuja wiec wygrywaja:@:@:@
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.