Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Dzień Otwarty Funduszy Europejskich

0

1 maja będziemy obchodzić 10. rocznicę przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Z tej okazji w naszym skansenie, dnia 8 maja odbędzie się Dzień Otwarty Funduszy Europejskich, na który serdecznie zapraszamy.

Właśnie wtedy będzie można wziąć udział w lekcji żywej historii. Zwiedzający będą mogli zobaczyć salę wystawową z ekspozycją stałą oraz zwiedzić grodzisko w Trzcinicy. W parku archeologicznym, w zrekonstruowanych wioskach będzie można wziąć udział w warsztatach lepienia naczyń z gliny, przygotowywania pożywienia, a także tkania krajek. Chętni będą mogli uczestniczyć w pokazach kowalskich odbywających się w kuźni oraz spróbować swoich sił na strzelnicy łuczniczej. Będzie można również z bliska zobaczyć platformę widokową.

Dni Otwarte Funduszy Europejskich odbędą się 8 maja 2014 r. w godzinach 9.00 – 17.00.

Wstęp wolny.

Skansen Archeologiczny Karpacka Troja

Reklama

Komentarze:

Dodaj komentarz Widok:
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.