Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Dzień Seniora w Klubie Seniora przy Jasielskiej Spółdzielni Mieszkaniowej

16

W miniony poniedziałek 22 listopada br. przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta w Jaśle i Stowarzyszenia „Razem Zmieniajmy Jasło” zorganizowano klubowe obchody Dnia Seniora. Spotkanie służyło integracji członków klubu po trudnych doświadczeniach izolacji spowodowanej pandemią Covid – 19. Uczestników spotkania, które odbyło się w restauracji „U Schabińskiej”, przywitała Prezes Koła – Pani Danuta Zioła.

Były tańce, śpiewy i wspólne zabawy. Oprawę muzyczną sprawował Pan Adam Berkowicz. Para 11 – latków ze Studia Tańca „Podkarpacie” wystąpiła z pokazem tańców towarzyskich.

Gośćmi Seniorów byli – Prezes JSM Pan Janusz Przetacznik oraz Pan Lech Polak – Przewodniczący Osiedla „Kopernika”.

Wspaniała atmosfera spotkania, właściwie dobrana muzyka i przyjacielskie rozmowy towarzyszyły uczestnikom biesiady do późnych godzin wieczornych.

red.

Napisany dnia: 26.11.2021, 16:00
Komentarze Czytelników:
Dodaj nowy komentarz Wyświetlaj:
@ Mogłem przyjechać
dnia 26.11.2021, 16:32
Ocena
komentarza:
8
Wspaniała młodzież pozdrawiam
@ Mila
dnia 26.11.2021, 17:21
Ocena
komentarza:
4
Dlaczego nie w JDK. To jednak JDK sprywatyzowany. Coraz mniej się tam dzieje. Nareszcie.
@ zyzio
dnia 27.11.2021, 17:47
Ocena
komentarza:
0
Przeczytaj tytuł, analfabeto.
@ Malcolm McConaughey
dnia 26.11.2021, 16:42
Ocena
komentarza:
15
Skąd ta segregacja pod patronatem UM?
Mój dziadzio żyje w tym mieście już 95 lat, obchodził w nim 60 rocznicę ślubu i nikt nigdy nigdzie go nie zapraszał.
Są w tym mieście seniorzy lepsi i gorsi?
@ zyzio
dnia 27.11.2021, 17:47
Ocena
komentarza:
-5
Należy do Klubu Seniora?
@ Malcolm McConaughey
dnia 27.11.2021, 21:01
Ocena
komentarza:
4
Całe życie jest antysystemowcem i wolnościowcem.
Nie należy do żadnych klubów, które zgłaszają gdzie ich członków mają zaprosić i wykorzystać do promocji.
Ale to chyba nie jest problem w XXI wieku w roku 2021 napisac prosty program, który wygeneruje dbającym o seniorów władzom, kto kiedy kończy 100 lat.
Przeciez to jest kuriozum, że ja mam zgłaszać do burmistrza dziadzia, że ten kończy 100 lat, a Pan burmistrz wtedy przyjedzie w blasku fleszy.
@ Mila
dnia 28.11.2021, 11:57
Ocena
komentarza:
2
[Komentarz nie na temat]
@ Wyborca PIS
dnia 27.11.2021, 07:04
Ocena
komentarza:
4
Kto to sponsorował?
@ Adam
dnia 27.11.2021, 14:41
Ocena
komentarza:
5
Prezesa tokami
@ Super
dnia 27.11.2021, 23:53
Ocena
komentarza:
-10
Pięknie,należy się Seniorom,najlepsze życzenia.Cudnie u Schabińskich.
@ Senior
dnia 29.11.2021, 10:35
Ocena
komentarza:
2
Tak -nalezy sie seniorom ,zwlaszcz wychladzanie mieszkania - mechanicznym wentylatorem zalozonym u sasiada w pionie' kilkanascie razy na dzien.Sasiad sobie grzeje i w twarz poszkodowanemu sie smieje ,a na dodatek wszstkie smrody,brudy sobie wywieje.
@ Miłe życzenia
dnia 27.11.2021, 18:48
Ocena
komentarza:
-1
Śliczne zdjęcia- cudowni Seniorzy w cudnej sali,jak królewskiej.Dzczęściem jest bawić się w tak uroczej sali.Młodzi artyści wzbudzili radość i cudne przeżycia w tańcu.Miło popatrzeć na sympatycznych i eleganckich Seniorów.
@ Xxxx
dnia 29.11.2021, 09:39
Ocena
komentarza:
10
Przepraszam , a gdzie maseczki... Czyżby seniorzy się nie obawiali!!!
@ Marysia
dnia 29.11.2021, 12:28
Ocena
komentarza:
8
No gdzie maseczki? Do sukni wieczorowych? To już chyba lepiej zaryzykować zdrowiem, a nie urodą...;)
Swoją drogą policja chyba zaspała. A tyle kasy mogłoby do budżetu wpłynąć ...
@ funktor
dnia 30.11.2021, 15:41
Ocena
komentarza:
0
Zdezynfekowali lokal przed imprezą. Spoko.
@ Marysia
dnia 30.11.2021, 17:46
Ocena
komentarza:
0
Ale wirus siedzi i się mnoży nie w lokalu, ale w nosach, ustach, gardłach i stamtąd się rozprzestrzenia na bliźnich. W czasie mówienia, śpiewania, serdecznych śmiechów, sapania w czasie tańców itd.
Jedyna nadzieja, że wszyscy seniorzy byli zaszczepieni, a więc może wystarczająco odporni...
Dodaj komentarz
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • ERKO doceniło uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Jaśle. Młodzież otrzymała wyjątkowy prezent

  Współpraca pomiędzy firmą ERKO a Zespołem Szkół Technicznych w Jaśle jest doskonałym przykładem tego, jak należy budować relacje, łączące lokalny biznes ze szkołami, które konsekwentnie stawiają na praktyczną naukę zawodu. Model oparty na praktykach i stażach zawodowych, daje korzyść nie tylko uczniom, lecz również firmom, które zgłaszają popyt na pracę, szczególnie w perspektywicznych zawodach. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę producent części lotniczych z siedzibą w Czeluśnicy, który ufundował szafki dla uczniów ZST, w szacie graficznej, wykonanej przez artystę Sylwestra Łaskawskiego.

 • Polski Ład – zmiany w zasadach rozliczania składki na ubezpieczenie zdrowotne. Dyżur telefoniczny ZUS pod patronatem Jaslo4u.pl

   

  Jesteś przedsiębiorcą, prowadzisz biuro rachunkowe? Chciałbyś się dowiedzieć jakie zmiany wprowadził Polski Ład w rozliczaniu składek na ubezpieczenie zdrowotne? 21 stycznia zapraszamy na dyżur telefoniczny ekspertów Oddziału ZUS w Jaśle, którzy będą odpowiadać na pytania z zakresu zmian w ubezpieczeniach wynikających z Polskiego Ładu.

 • Coraz dłuższe kolejki do drive-thru. Dyrekcja szpitala wydłuża godziny pracy punktu

  Od kilku dni coraz więcej lekarzy kieruje pacjentów na testy wykrywające obecność koronawirusa w organizmie. W związku z tym zauważalne są długie kolejki ustawiające się do punktu drive-thru. Dyrekcja szpitala informuje, że od jutra wydłużą godziny wykonywanych wymazów. Już nie do 13.00 a do 16.30 będzie otwarty punkt badań drive-thru.

 • Kogeneracja działa. W jasielskiej ciepłowni ograniczono zużycie węgla kamiennego o blisko 90%

   

  W kwietniu ubiegłego roku, Jasło dołączyło do wąskiego grona miast, które mogą pochwalić się nowoczesną instalacją układu kogeneracyjnego, zasilaną gazem ziemnym. Dzięki niej, produkcja energii elektrycznej i cieplnej, miała być bardziej ekologiczna, przede wszystkim dzięki znacznemu ograniczeniu wykorzystania węgla kamiennego do produkcji ciepła. Okazuje się, że od października do grudnia 2021 r. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej sp. z o.o. w Jaśle, do produkcji energii cieplnej, zużyło o 89% mniej węgla, niż w analogicznym okresie, w roku poprzednim. Tym samym, znacznie ograniczono również emisję COdo atmosfery.

 • Emerytowany strażak z KP PSP w Jaśle uległ poważnemu wypadkowi w Holandii. Rodzina i koledzy proszą o pomoc

  Starszy sekcyjny w stanie spoczynku Bogdan Fehr z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle został potrącony przez samochód w Holandii. Jeżeli nie wróci do kraju zostanie umieszczony w domu opieki. Rodzina i strażacy z KP PSP w Jaśle proszą o pomoc dla Bogdana. Potrzebne jest 40 tysięcy złotych, aby mógł zostać przetransportowany do Polski.

 • Dzień Babci i Dziadka na wesoło. Wygraj bilety na spektakl „Gwałtu co się dzieje”

   

  Jasielski Dom Kultury zaprasza wszystkich miłośników sztuki teatralnej na spektakl pt. „Gwałtu co się dzieje”. Fredrowska komedia jest niespodzianką przygotowaną z okazji zbliżających się dni babci i dziadka. W najbliższy piątek (21 stycznia) na scenie wystąpią aktorzy młodzieżowego teatru, działającego w JDK. Wspólnie z Jasielskim Domem Kultury przygotowaliśmy dla naszych czytelników konkurs, w którym do wygrania są cztery pojedyncze bilety na to przedstawienie.

 • Postaw na grzejniki dekoracyjne SUNERZHA ze stali nierdzewnej

   

  Zastanawiasz się nad zakupem grzejnika do Twojego domu? Wbrew pozorom, wybór może okazać się bardzo oczywisty. Stawiając na dekoracyjne grzejniki wodne SUNERZHA ze stali nierdzewnej, otrzymasz gwarancję funkcjonalności, jednocześnie nadając pomieszczeniom niepowtarzalnego stylu. Grzejniki wodne , wodno-elektryczne i elektryczne, na które producent udziela 20-letniej gwarancji, znajdziesz w ofercie DOMUS Budownictwo & Łazienki w Jaśle.

 • Podczas prowadzonego pościgu radiowóz wpadł do rowu

  Wczoraj około godziny 20. na ul. Mickiewicza w Jaśle policjanci podczas prowadzonego pościgu za pojazdem, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej wpadli radiowozem do przydrożnego rowu.

 • Nagroda za całokształt pracy na rzecz kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” trafiła do Bajkowego Prywatnego Przedszkola w Jaśle

   

  15 grudnia br. po raz drugi w formule online ze względu na panującą pandemię odbył się uroczysty finał kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”...

 • Spółka Unimot przejmie jasielskie zakłady Lotos

  Prezes zarządu i dyrektor generalny PKN Orlen Daniel Obajtek poinformował jakim firmom zostanie sprzedana część Lotosu. Wśród czterech partnerów znaleźli się Saudi Arabian Oil Company (Saudi Aramco), Grupa MOL, Rossi Biofuel Zrt. oraz spółka Unimot. Ta ostatnia ma przejąć 100 proc. akcji Lotos Terminale, a w tym Lotos Infrastruktura Jasło i Lotos Asfalt.

 • Wieloletni lider rynku samochodów osobowych wraca do gry !

 • Szkoła Podstawowa w Świerchowej do likwidacji

  Rada Gminy w Osieku Jasielskim podjęła uchwałę intencyjną w sprawie zamiaru likwidacji Szkoły Podstawowej w Świerchowej. Obecnie do placówki uczęszcza sześcioro uczniów z trzeciej klasy, a w oddziale przedszkolnym jest troje dzieci w różnym wieku. Kolejne dane wskazują, że w przyszłym roku szkolnym nie będzie chętnych do pierwszej klasy.

 • Poszukujesz nowych wyzwań zawodowych? Chciałbyś współtworzyć innowacyjną firmę w Jaśle? Trade Software & Consult szuka właśnie Ciebie!&a

   

  Trade Software & Consult tworzy innowacyjne rozwiązania IT dla branży budowlanej. Firma posiada oddziały handlowe zajmujące się sprzedażą materiałów budowlanych w internecie, sprzedając między innymi stolarkę okienną, drzwiową, beton komórkowy, meble, artykuły dla domu i ogrodu.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105