Dziewczyny z ULKS „Technik” Trzcinica mistrzyniami województwa
W dniu 23 stycznia 2011 r. w Mielcu odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa Juniorów Młodszych. Trójka juniorów młodszych klubu ULKS „Technik” Trzcinica startując w tych zawodach wywalczyła cztery medale.




Halowymi Mistrzyniami Województwa Juniorów Młodszych zostały Czajka Kinga w skoku w dal oraz Gorczyca Karolina w trójskoku. Karolina zdobyła również medal brązowy w skoku w dal. Brązowy medal wywalczyła w biegu na 60m Wioleta Dąbrowska, która w zaciętej rywalizacji musiała ustąpić miejsca starszym koleżankom. O tym, że w finale była zacięta rywalizacja świadczą wyniki, gdzie pierwsza zawodniczka uzyskała czas 8.21s. druga 8.22s. i trzecia 8.23s. Wioleta na tym samym dystansie w ubiegłym tygodniu została brązową medalistką Halowych Mistrzostw Województwa Juniorów. Poniżej prezentujemy wyniki wszystkich zawodników biorących udział w niedzielnych zawodach:


JUNIORZY MŁODSI
Nazwisko i imię Konkurencja Wynik Miejsce
Czajka Kinga w dal 4.57 1
Gorczyca Karolina 3-skok 8.76 1
Dąbrowska Wioleta 60m 8.23 3
Gorczyca Karolina w dal 4.34 3



ZAWODNICY STARTUJĄCY POZA KONKURENCJĄ
Nazwisko i imię Konkurencja Wynik Miejsce
Brągiel Wioleta 60m 7.99 1FB
Gajda Marcin 60m 7.36 1FC
Hajnosz Barbara 300m 49.84 3
Wickowski Dariusz 1000m 2:59.70 2
Chochołek Monika 600m 1:54.61 4
Stój Anna wzwyż 1.45 4
Piwowar Stanisław 300m 43.60 5
Hajnosz Barbara 60m 8.96 18
Zawody te były ostatnim sprawdzianem przed Halowymi Mistrzostwami Polski Juniorów i Juniorów Młodszych, które odbędą się w dniach 28-30.01.2011r. w Spale. Klub z Trzcinicy będą reprezentować następujący zawodnicy: Brągiel Wioleta (60m i 200m), Chochołek Monika (800m), Gajda Marcin (400m), Hajnosz Barbara (400m), Piwowar Stanisław (800m) i Wickowski Dariusz (1500m).
T. Wojtas
