Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Dzisiaj Czarni grają z Błękitnymi Ropczyce

11
To będzie tydzień decydujących rozstrzygnięć, bowiem czekają nas dwa spotkania pozostałe do zakończenia sezonu piłkarskiego 2008/09. W ramach XXIX kolejki IV ligi podkarpackiej Czarni Jasło podejmą w ostatnim meczu przed własną publicznością innego z beniaminków Błękitnych Ropczyce.

Drużyna gości w poprzednich dwóch pojedynkach ligowych pokonała na swoim terenie najpierw Sokół Nisko, a następnie Kolbuszowiankę Kolbuszowa, dzięki czemu zapewniła już sobie utrzymanie w IV lidze.

Nasz zespół natomiast doznał kolejnej porażki z rzędu, a przegrywając na wyjeździe w Nisku skomplikował sobie sytuację w ligowej tabeli. Tylko wygrana w najbliższym meczu przedłuży szanse na utrzymanie, natomiast porażka praktycznie te szanse przekreśli. Faworytem środowego spotkania jest zespół z Ropczyc, lecz nasi zawodnicy niejednokrotnie już udowadniali, że przy pełnym zaangażowaniu są w stanie pokonać wyżej notowanego rywala. Błękitni na wiosnę wygrali jedno wyjazdowe spotkanie, do tego zdobyli tylko jeden punkt w ostatnich 5 potyczkach na obcych stadionach.

Wszyscy liczymy na to, że nasza drużyna zagra pełna wiary w końcowy sukces jakim bez wątpienia byłyby trzy punkty zdobyte w tym trudnym spotkaniu. Historia ostatnich pojedynków na Śniadeckich pokazuje, że jest to jak najbardziej możliwe: sezon 2001/02 - 1:0, sezon 2003/04 - 3:1, sezon 2004/05 - 0:1, sezon 2005/06 - 0:0.

Wszystkie spotkania XXIX kolejki IV ligi rozpoczną się w środę o godzinie 17.00.

Czarni (przypuszczalny skład): Cyran - Krajewski, Chrząszcz, Bernacki, Sypień, Halz, Dziobek, Kukowski, Dedo, Kasprzyk, Očipka.


Czarni Jasło
Reklama

Komentarze: 11

Dodaj komentarz Widok:
0
@ jaślanin
dnia 12.06.2009, 17:26 · Zgłoś
Tak wygląda że będzie 2"dwie okręgówki w Jaśle..
Awans z A klasy i Spadek z 4 ligi.Będzie super
wesoło.Kibice będą jeżdzić po dawnym krośnieńskiem
z pieśnią na ustach "Chcę wyjechać na wieś"...
Odpowiedz
0
@ jks
dnia 11.06.2009, 12:35 · Zgłoś
[...] piłkarzy Czarnych!!! na mieście wszedzie!!! [...], za tee pieniądze co dostają wygryzłbym trawe do samej ziemii
Odpowiedz
0
@ buaahahah
dnia 11.06.2009, 11:34 · Zgłoś
prosze jakie wielkie osobistosci:) a tak serio klub powinien poleciec do 6 7 i 8 ligi a tak wogole to powinien zostac zamkniety!! wiem wiem...to straszne co mowie...ale tak szczerze mowiac to to zaden klub i zadni pilkarze...ostatnia liga...ej wie kto tam grywal...niczym sie ten zespol nie rozni od 11 wykolejonych kolesi ktorzy sobie znalezli hobby...no to nic w tym zlego nie ma ino ze szkoda miejskich pieniedzy na nich a po drugie jakby ta druzyna zniknela to moze jaslo by sie troche odchamilo od tych pseudo'kibicow' byc moze zalozyli by wtedy sweterki zamiast szalika i szukali by innych sposobow aby udawac niewiadomokogo...a zreszta...jakby co to ja lubie pilke nawet bardzo ale w dobrym wykonaniu natomiast nienawidze chamstwa i [...]...
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 11.06.2009, 00:04 · Zgłoś
brawo panowie. pięknie dzisiaj graliście. witaj piąta ligo. ale takie dno ogladać to nawet w C klasie się nie zdarza
Odpowiedz
0
@ Ass
dnia 10.06.2009, 20:38 · Zgłoś
I stało się !!!
Na 100-lecie, spadek do V ligi !!!
Kto będzie winien tego ????
w/g mnie i wielu moich znajomych: po pierwsze TRENER!!, po drugie TRENER!!, po trzecie ZAWODNICY!!, po czwarte ZARZĄD (za zatrudnienie tego TRENERA!!!)
Odpowiedz
0
@ kocmołuch
dnia 10.06.2009, 20:13 · Zgłoś
i znow przegrają;D
Odpowiedz
0
@ hhh
dnia 10.06.2009, 19:43 · Zgłoś
to jest paranoja Daniło może trenować c klasową drużynę
co on dobrego zrobił w Jaśłe za trzy tysiące to ja bym utrzyma 4 ligę
Odpowiedz
0
@ pacman
dnia 10.06.2009, 19:31 · Zgłoś
Czy ja dobrze wyczytałem? Czarni Jasło - Błękitni Ropczyce 0-1 (0-1)?
No, ale skoro Stal Sanok ze Strumykiem Malawa wygrywa 7-1, z którym to Strumykiem Czarni przegrywają, no to witaj V-ta ligo na stulecie klubu...
Odpowiedz
0
@ leśmian
dnia 10.06.2009, 19:30 · Zgłoś
Dajcie spokój,prze***ć mecz ostatniej szansy.
Zero ambicji,zero honoru.Emeryci i "legia cudzoziemska" nie zrobi wyniku...szkoda..
A może jakaś reorganizacja?
Odpowiedz
0
@ sprd
dnia 10.06.2009, 17:04 · Zgłoś
Spadac z tej ligi!
Odpowiedz
0
@ Optymista.
dnia 10.06.2009, 15:16 · Zgłoś
Ja mówie że Znowu Dostaną 2-0 ..;/
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.