Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Egzamin na czarne pasy w karate kyokushin

22

Polska Organizacja Karate „Sosai” w dniu 4 października 2014 była organizatorem egzaminu na stopnie mistrzowskie pierwszy i drugi DAN.

Do egzaminu przystąpiło 10 karateków, w tym 5 reprezentujących Jasło. Egzamin przeprowadzono w dwóch blokach, z których pierwszy zawierał techniki uderzeń, kopnięć wykonywanych w ruchu. Drugi blok poświęcony był na kata, temashiwari /rozbijanie desek/ oraz walkę. Po 6 godzinnym egzaminie stopnie 1 i 2 DAN uzyskali:

1 DAN

Dagmara Lubera – Tarnobrzeg

Aleksandra Zając – Jasło

Bartosz Gazda – Góra Kalwaria

Ireneusz Mochol – Warszawa

Dawid Nguyen Quang – Jasło

Paweł Konieczny – Jasło

Sergiusz Dobosz – Katowice

2 DAN

Piotr Strefner – Warszawa

Wojciech Klesyk – Jasło

Kamil Krygowski – Jasło

Komisji egzaminacyjnej, w składzie której byli: Shihan Ryszard Kiper , Shihan Adam Gazda i Sensei Jerzy Radwański przewodniczył Shihan Tadeusz Krygowski – przedstawiciel na Polskę Światowej Unii Karate WKU oraz prezes Polskiej Organizacji Karate Kyokushin „Sosai”.

 Karate Kyokushin Jasło

Reklama

Komentarze: 22

Dodaj komentarz Widok:
2
@ TIM
dnia 13.10.2015, 22:10 · Zgłoś
gratulacjeee\\
Odpowiedz
8
@ Ten od Ramzesa
dnia 22.10.2014, 09:20 · Zgłoś
Wszystkim szczere gratulacje <Osu>
Odpowiedz
-1
@ hahaha
dnia 15.10.2014, 21:36 · Zgłoś
Czekamy na rezultat wytrwałości nowej sempai ,może potrwa to dłużej niż rok :)
Odpowiedz
-1
@ kac
dnia 16.10.2014, 10:15 · Zgłoś
no coś Ty, dobre i pól roku będzie ;D
Odpowiedz
0
@ ewa
dnia 16.10.2014, 18:05 · Zgłoś
Kac Vegas, ależ Ty jesteś [...]! Więcej optymizmu i wiary w ludzi! Tyle wejść?
Odpowiedz
5
@ luka
dnia 14.10.2014, 20:54 · Zgłoś
ff aa abc hahaha sympatyk karate ;)
Odpowiedz
8
@ x
dnia 15.10.2014, 09:16 · Zgłoś
Raczej sfrustrowani ludzie, którym zabrakło wytrwałości by coś osiągnąć.
Odpowiedz
-13
@ hahaha
dnia 14.10.2014, 20:45 · Zgłoś
Haha cala Polska z Was wali :D jeszcze do niedawna wysmiewaliscie pewnego gościa co na czarny pas "zdal" w innej organizacji ,a tu sami robicie to samo. Jedyny klub w tej organizacji i się prezesujecie . To już nie jest karate ,przykre ale powinno dac do myślenia ;)
Odpowiedz
-1
@ OLO
dnia 14.10.2014, 21:50 · Zgłoś
oj pamiętam ;D
Odpowiedz
12
@ jaślan !!!
dnia 14.10.2014, 07:52 · Zgłoś
Gratulacje dla was wszystkich zasłużyliście sobie na to ciężką pracą :) a ci co wypisuja bzdury poprostu sie im nudzi i nie maja nic ciekawszego do robienia nuda przed komputerem ich zabija !!!
Odpowiedz
15
@ ONA
dnia 13.10.2014, 10:10 · Zgłoś
Gratulacje dla wszystkich ...
Odpowiedz
5
@ Kapelan
dnia 11.10.2014, 16:37 · Zgłoś
Ciosy karate ćwiczyłem z bratem
Odpowiedz
-25
@ ff
dnia 11.10.2014, 09:37 · Zgłoś
Dla mnie to tragedia. Krygowski zmienił organizacje dla kasy i zaszczytów. Dzisiejsze czarne pasy to poziom dawny poziom solidnego zielonego. I jeszcze wszyscy się chwalą jakby byli karatekami z kanionu jasiołki i ropy. Ramzesowi Krygowski niestety do pięt nie dorasta i tyle w temacie
Odpowiedz
15
@ x
dnia 13.10.2014, 08:32 · Zgłoś
Nie wiesz, [...] o czym mówisz.
Odpowiedz
-12
@ aa
dnia 13.10.2014, 11:23 · Zgłoś
bardzo dobrze pisze, taka jest niestety prawda o jasielski karate.
Odpowiedz
13
@ ONA
dnia 13.10.2014, 11:47 · Zgłoś
Zapewne nie miałeś styczności z tym środowiskiem... to nawet nie wiesz o co chodzi...
Odpowiedz
-4
@ aa
dnia 13.10.2014, 19:56 · Zgłoś
gdybym nie miał to bym się nie wypowiadał
Odpowiedz
0
@ ewa
dnia 13.10.2014, 22:12 · Zgłoś
A może Ci się tylko wydaje, że masz...?
Odpowiedz
-7
@ abc
dnia 13.10.2014, 22:58 · Zgłoś
masz to czas teraźniejszy, a ja miałem, tak ze...;p nie rozumie osób które tego tak bronią nie mając o tym pojęcia, hmm możne z nudów ;D dziwne jak ktoś nie ćwiczy rok, dwa przychodź nagle i sobie ZDAJE na DAN ,nie mam mam nic do zarzucenia osoba które ćwiczą , bo to ze poziom jest coraz niższy to nie jest ich wina, no ale cóż jeśli się coś lubi i kocha robi to się to robi bez względu na innych ;)
Odpowiedz
9
@ Max Szyderko
dnia 10.10.2014, 22:12 · Zgłoś
dawid szacun :)
Odpowiedz
-1
@ samuraj
dnia 13.10.2014, 12:59 · Zgłoś
Dziwię się że nie wspomniałeś o Twojej słynnej walce z Peczke
Odpowiedz
1
@ Max Szyderko
dnia 13.10.2014, 21:09 · Zgłoś
mojej ??? chyba mnie z kimś mylisz - ja nie walczę...
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.