Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Eliminacje drugiej rundy Coca-Cola Cup 2010

10
Piłkarska reprezentacja chłopców z Gimnazjum nr 1 w Jaśle zwyciężyła w rozgrywkach eliminacyjnych drugiej rundy Coca-Cola Cup 2010 i zakwalifikowała się do finałów wojewódzkich. Turniej odbył się w Kołaczycach w dniu 24.05.2010.



Awans z pierwszego miejsca Gimnazjum nr 1 zdobyło po zwycięstwie w bezpośrednim spotkaniu z Gimnazjum nr 3 w Krośnie. W fantastycznej końcówce meczu, ze stanu 1-3, w ciągu trzech ostatnich minut jasielscy zawodnicy zdobyli trzy bramki i rozstrzygnęli  mecz na swoją korzyść 4-3.

Rozgrywki finałowe na szczeblu wojewódzkim odbędą się w czerwcu 2010 roku.

Wyniki rozegranych spotkań:

Gimnazjum Szebnie – Gimnazjum nr 3 Krosno  0-5
Gimnazjum Kołaczyce – Gimnazjum nr 1 Jasło  3-5
Gimnazjum Szebnie - Gimnazjum Kołaczyce  2-3
Gimnazjum nr 1 Jasło - Gimnazjum nr 3 Krosno  4-3
Gimnazjum Szebnie - Gimnazjum nr 1 Jasło  3-6
Gimnazjum nr 3 Krosno - Gimnazjum Kołaczyce  3-0


Punkty

Bramki

1) Gimnazjum nr 1 Jasło

9

15-9

2) Gimnazjum nr 3 Krosno

6

11-4

3) Gimnazjum Kołaczyce

3

5-11

4) Gimnazjum Szebnie

0

5-14



Skład Gimnazjum nr 1 w Jaśle:
Damian Niemczyński, Hubert Fil, Michał Tusiński, Łukasz Urban, Marcin Tutaj, Arkadiusz Górka, Adrian Głowacki, Michał Borowiec i Kazimierz Bobula (opiekun drużyny).


KB

Reklama

Komentarze: 10

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Z archwum "X"
dnia 08.06.2010, 09:23 · Zgłoś
Wy ***** ********* czego nie powiedzieliscie o tym. Mogliście powiedzieć o tym i więcej szkół zaprosić a nie Jasełko przyjechało jako pewniak i świeciła brudnymi majtkami. Pozrdowienia dla mądrych "ludzi" !!!
Odpowiedz
0
@ ;>
dnia 29.05.2010, 22:19 · Zgłoś
4 ? smieszny to jestes ty i twoj wpis ...
Odpowiedz
0
@ lol
dnia 28.05.2010, 19:50 · Zgłoś
3 osoby z 8 z tej klasy i od razu cała klasa haha śmieszne !
Odpowiedz
0
@ !!
dnia 27.05.2010, 22:02 · Zgłoś
no wlasnie boli cie to ? proste ze "2a" :D brawo chlopaki
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 27.05.2010, 12:53 · Zgłoś
Tak boli mnie to bardzo
Odpowiedz
0
@ .
dnia 26.05.2010, 22:53 · Zgłoś
i boli cie to ? ;]
Odpowiedz
0
@ hihi
dnia 25.05.2010, 20:06 · Zgłoś
cała II a ;D
Odpowiedz
0
@ gwiazda
dnia 25.05.2010, 17:54 · Zgłoś
Jak w zeszłym roku Gimnazjum nr 2 zajęło czwarte miejsce w województwie nie pisał o tym nikt o_0
Odpowiedz
0
@ ...
dnia 25.05.2010, 17:52 · Zgłoś
szkoda ze gim 2 nie wystartowal -.-
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 25.05.2010, 09:29 · Zgłoś
brawo chłopaki
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.