Eliminacje miejskie w koszykówce
1
Hala sportowa Gimnazjum nr 1 w Jaśle gościła uczennice i uczniów szkół gimnazjalnych, którzy startowali w eliminacjach miejskich w koszykówce.


Do zawodów w kategorii dziewcząt zgłosiły się dwie szkoły i o awansie do następnego szczebla rozgrywek, czyli zawodów powiatowych decydował bezpośredni mecz:
Gimnazjum nr 1 Jasło - Gimnazjum nr 4 Jasło 17-10.
Opiekunem zwycięskiej drużyny był Paweł Doktór.
W kategorii chłopców wystąpiły trzy gimnazja. Wyniki spotkań pomiędzy nimi:
Gimnazjum nr 2 Jasło – Gimnazjum nr 4 Jasło 27-2
Gimnazjum nr 1 Jasło – Gimnazjum nr 4 Jasło 22-1
Gimnazjum nr 1 Jasło – Gimnazjum nr 2 Jasło 17-13
Opiekunem zwycięzców był Jerzy Chmiel.
Klub Sportowo - Rekreacyjny e6


Do zawodów w kategorii dziewcząt zgłosiły się dwie szkoły i o awansie do następnego szczebla rozgrywek, czyli zawodów powiatowych decydował bezpośredni mecz:
Gimnazjum nr 1 Jasło - Gimnazjum nr 4 Jasło 17-10.
Opiekunem zwycięskiej drużyny był Paweł Doktór.
W kategorii chłopców wystąpiły trzy gimnazja. Wyniki spotkań pomiędzy nimi:
Gimnazjum nr 2 Jasło – Gimnazjum nr 4 Jasło 27-2
Gimnazjum nr 1 Jasło – Gimnazjum nr 4 Jasło 22-1
Gimnazjum nr 1 Jasło – Gimnazjum nr 2 Jasło 17-13
| Punkty | Kosze | |
| 1) Gimnazjum nr 1 Jasło | 4 | 39-14 |
| 2) Gimnazjum nr 2 Jasło | 3 | 40-19 |
| 3) Gimnazjum nr 4 Jasło | 2 | 3-49 |
Opiekunem zwycięzców był Jerzy Chmiel.
Klub Sportowo - Rekreacyjny e6
