Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Eliminacje w ramach XI Podkarpackiej Olimpiady w Tenisie Stołowym

2
Eliminacje w ramach XI Podkarpackiej Olimpiady

w Tenisie Stołowym

Jasło  – 2010


 
Regulamin


I.   Cel.

   1. Upowszechnianie sportu wśród dzieci, młodzieży i całych rodzin.
   2. Integracja osób niepełnosprawnych z całym środowiskiem sportowym.
   3. Popularyzacja tenisa stołowego.
   4. Likwidacja sportowych dysproporcji międzyśrodowiskowych.

II.  Uczestnicy.

1. Uczestniczyć  mogą osoby niepełnosprawne oraz wszyscy chętni nie zrzeszeni od trzech lat w klubowych sekcjach tenisa stołowego / nie dotyczy kategorii do lat 11 – urodzeni w roku 1999 i młodsi oraz osób powyżej 40 lat – urodzeni w 1969 i starsi /.

III.  Organizatorzy.

   1. Eliminacje.

    * Urząd Miasta w Jaśle

    * Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jaśle
         1. Na szczeblu wojewódzkim.
    * Podkarpacki Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, Ministerstwo Sportu             i Rekreacji, Marszałek Województwa Podkarpackiego.

IV. Termin i miejsce.

         1. Eliminacje  16.05.2010 r. Hala MOSIR Jasło godz.09.30.
         2. Finał wojewódzki 05.06.2010 r. – Łańcut

V.  System współzawodnictwa.

1. Zawody przeprowadzone będą w grach indywidualnych wg przepisów Polskiego Związku Tenisa Stołowego, systemem pucharowym do dwóch przegranych pojedynków lub każdy z każdym. Decyzję dotyczącą wyboru systemu podejmuje organizator przed zawodami w zależności od ilości uczestników.
2. Współzawodnictwo rozgrywane będzie w sześciu grupach wiekowych dla dziewcząt i chłopców oraz kobiet i mężczyzn;

   -    do   13 lat  / ur. 1997 i młodsi /

    * od 14 - 16 lat   / ur.  1994 – 1996 /
    * od 17 – 19 lat  /  ur. 1991 – 1993 /
    * od 20 – 39 lat  / ur.  1971 – 1990 /
    * od 40 – 55 lat / ur.   1955 – 1970 /
    * 56 lat i powyżej  / ur. 1954 i starsi /
    * osoby niepełnosprawne zdolne brać udział w zawodach sportowych                 z podziałem na trzy grupy;

A-  osoby niepełnosprawne intelektualnie.

B-  osoby niepełnosprawne ruchowo na wózkach.

C-  osoby niepełnosprawne ruchowo mogące grać stojąc.

3. Do finału wojewódzkiego przechodzą zdobywcy I i II miejsc w poszczególnych kategoriach / nie dotyczy osób niepełnosprawnych /.

VI. Nagrody.

I   miejsce – puchar, medal, dyplom

II  miejsce – medal, dyplom

III miejsce – medal, dyplom

VII.  Zgłoszenia.

Prosimy o przesłanie zgłoszeń na adres; Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji                w Jaśle ul. Sikorskiego 15  38-200 Jasło. Zgłoszenia przyjmowane będą również w dniu zawodów od godz. 8.00 – 9.00 w hali sportowej MOSIR Jasło.

Rozpoczęcie zawodów   09.30

VIII. Postanowienia końcowe.

   1. Udział w finale wojewódzkim na koszt uczestników.
   2. Organizatorzy zastrzegają sobie ostateczną interpretacje postanowień niniejszego regulaminu.


Organizatorzy
Reklama

Komentarze: 2

Dodaj komentarz Widok:
0
@ jj
dnia 22.05.2010, 12:14 · Zgłoś
Obiecali, że udostępnią zdjęcia i nic nie ma....
Odpowiedz
0
@ gall anonim
dnia 20.05.2010, 19:31 · Zgłoś
są z tego fotorelacje pisać gg 7504612
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.