Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich
3
Burmistrz Miasta Jasła, wraz z Krajową Federacją Sportu dla Wszystkich oraz Wojewódzką Komisją Turniejową, zaprasza mieszkańców Jasła i okolic na XVI Sportowy Turniej Miast i Gmin 2010, w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. Tydzień sportowej rywalizacji odbędzie się w dniach od 26 maja do 1 czerwca br.
Celem głównym Tygodnia jest promowanie zdrowego stylu życia oraz aktywizacja ruchowa jak największej liczby jaślan, szczególnie tych, którzy dotychczas nie interesowali się rekreacją fizyczną, nie uprawiają sportu, nie ćwiczą codziennie, nie wyjeżdżają na weekendy i wycieczki.
Warunkiem zaliczenia uczestnictwa w Turnieju jest udział w zorganizowanych imprezach turniejowych, przygotowanych przez jasielskich trenerów.
Zapraszamy Jaślan do wzięcia udziału w Europejskim Tygodniu Sportu dla Wszystkich.
UM Jasła
Celem głównym Tygodnia jest promowanie zdrowego stylu życia oraz aktywizacja ruchowa jak największej liczby jaślan, szczególnie tych, którzy dotychczas nie interesowali się rekreacją fizyczną, nie uprawiają sportu, nie ćwiczą codziennie, nie wyjeżdżają na weekendy i wycieczki.
Warunkiem zaliczenia uczestnictwa w Turnieju jest udział w zorganizowanych imprezach turniejowych, przygotowanych przez jasielskich trenerów.
Zapraszamy Jaślan do wzięcia udziału w Europejskim Tygodniu Sportu dla Wszystkich.
UM Jasła
