Festiwal siatkówki w Dębowcu
W najbliższy weekend 21-22 września Uczniowski Klub Sportowy Gimnazjum Dębowiec zorganizuje Międzywojewódzki Festiwal Piłki Siatkowej pod Patronatem Wójta Gminy Dębowiec przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie. Zaproszone drużyny będą rozgrywały mecze na dwóch halach sportowych: w Dębowcu oraz Zarzeczu.

W sobotę w kategorii ,,młodziczki" zagrają zespoły:
1. UKS Gimnazjum Dębowiec
2. MUKS ,,Ogniwo" Piwniczna Zdrój
3. UKS SZÓSTKA Mielec
4. Klub Rekreacyjno-Sportowy ,,Ekstrim" Gorlice
5. UKS ,,Iskry" Grybów
6. KSS Karpaty Krosno
7. MUKS Poprad Stary Sącz
8. MKS Łańcut
W drugim dniu zawodów zagrają zespoły ,,seniorek”:
1. UKS Gimnazjum Dębowiec
2. UKS JEDYNKA Tarnów
3. UKS ,,Iskry" Grybów
4. KSS Karpaty Krosno
5. MUKS Poprad Stary Sącz
Oficjalne rozpoczęcie turniejów 21-22 września na hali sportowej w Zarzeczu o godz. 9.00.
Wszystkich kibiców siatkówki serdecznie zapraszamy.
Marcin Bolek
www.uks-debowiec.pl
