Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Festiwal siatkówki w Dębowcu

0

W najbliższy weekend 21-22 września Uczniowski Klub Sportowy Gimnazjum Dębowiec zorganizuje Międzywojewódzki Festiwal Piłki Siatkowej  pod Patronatem Wójta Gminy Dębowiec przy współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie. Zaproszone drużyny będą rozgrywały mecze na dwóch halach sportowych: w Dębowcu oraz Zarzeczu.

W sobotę w kategorii ,,młodziczki"  zagrają zespoły:     

1. UKS Gimnazjum Dębowiec                                          

2. MUKS ,,Ogniwo" Piwniczna Zdrój                                    

3. UKS SZÓSTKA  Mielec                                                  

4. Klub Rekreacyjno-Sportowy ,,Ekstrim" Gorlice               

5. UKS ,,Iskry" Grybów                                                          

6. KSS Karpaty Krosno

7. MUKS Poprad Stary Sącz

8. MKS Łańcut

W drugim dniu zawodów zagrają zespoły ,,seniorek”:

1. UKS Gimnazjum Dębowiec                                          

2. UKS JEDYNKA Tarnów                                                                                                

3. UKS ,,Iskry" Grybów                                                          

4. KSS Karpaty Krosno

5. MUKS Poprad Stary Sącz

Oficjalne rozpoczęcie turniejów 21-22 września na hali sportowej w Zarzeczu o godz. 9.00.

Wszystkich kibiców siatkówki serdecznie zapraszamy.

Marcin Bolek

www.uks-debowiec.pl

Reklama

Komentarze:

Dodaj komentarz Widok:
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.