Festiwal Siatkówki w Dębowcu
W najbliższy weekend 12-13 września Uczniowski Klub Sportowy Gimnazjum Dębowiec przy współpracy z Kuratorium Oświaty w Rzeszowie zorganizuje Międzywojewódzki Festiwal Piłki Siatkowej Dziewcząt.
W turnieju udział weźmie 16 zespołów z województwa: podkarpackiego, małopolskiego oraz dwie drużyny ze Słowacji. Zespoły w ciągu dwóch dni rozegrają 32 spotkania na dwóch halach sportowych: w Dębowcu oraz Zarzeczu.
W sobotę w kategorii ,,młodziczki" zagrają zespoły:
1. Dwójka Krynica
2. Sandecja Nowy Sącz
3. UKS ,,Iskry" Grybów
4. KSS Karpaty Krosno
5. MKS Łańcut
6. UKS MOSiR Jasło
7. ZS Mlynska Stropkov
8. UKS Gimnazjum Dębowiec
W drugim dniu zawodów zagrają zespoły ,,kadetek”:
1. KSS Karpaty Krosno
2. UKS MOSiR Jasło
3. UKS San Lesko
4. PBS Bank Sanoczanka Sanok
5. UKS Zaleszany
6. ZS Mlynska Stropkov
7. UKS ,,Iskry" Grybów
8. UKS Gimnazjum Dębowiec
Patronat Honorowy nad festiwalem obejmie Wójt Gminy Dębowiec. Oficjalne rozpoczęcie turniejów 12-13 września na hali sportowej w Zarzeczu o godz. 9.00.
Wszystkich kibiców siatkówki serdecznie zapraszamy.
Marcin Bolek
