Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Festiwal Sportu został rozpoczęty

27

W otwarciu Festiwalu Sportu wzięły udział reprezentacje sportowe z ośmiu państw. Zostali oni powitani na jasielskim rynku z ceremoniałem olimpijskim. Do niedzieli będą odbywać się rozgrywki w piłce siatkowej, piłce nożnej oraz judo.<<FOTOGALERIA>>

Na płycie jasielskiego rynku o godzinie 17. dokonano uroczystego otwarcia Festiwalu Sportu – Wszystkich uczestników jest około 450 osób.  Eliminacje sportowe będą rozgrywane w kategorii młodzieży, ponieważ skupiamy się na ich szkoleniu. Staramy się tych młodych ludzi promować przez organizację turniejów, a później wyjazdów do tych krajów, które zapraszamy mówiJan Betlej, prezes UKS MOSiR  Jasło.

W ramach festiwalu odbędzie się 14 Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej dziewcząt, 9 Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej chłopców oraz 2 Międzynarodowy Turniej Judo. Organizatorami Festiwalu Sportu są Urząd Miasta Jasła oraz UKS MOSiR Jasło.

- Życzę sportowych wrażeń i wielu pozytywnych emocji. W tym roku gościmy ekipy z ośmiu państw. Nasz Festiwal Sportu ma kilkunastoletnią tradycję. Życzę sportowej rywalizacji zarówno w piłce nożnej, piłce siatkowej, jak i judo.  Jasielski Festiwal Sportu 2013 uważam za otwarty, gratuluję – powiedział Leszek Znamirowski, wiceburmistrz Jasła.

(icz)

Reklama

Komentarze: 27

Dodaj komentarz Widok:
3
@ obserwator
dnia 03.06.2013, 13:21 · Zgłoś
ludzie kto nie będzie chodził do kościoła ten nie będzie bogaty
Odpowiedz
4
@ bioły
dnia 03.06.2013, 07:25 · Zgłoś
Czarni to "chluba" Jasła z tradycjami?! Pytanie w czym?
Odpowiedz
3
@ asd
dnia 03.06.2013, 13:53 · Zgłoś
W pisaniu bezsensownych komentarzy :)
Odpowiedz
6
@ obiektywny
dnia 02.06.2013, 22:05 · Zgłoś
To jest śmieszne , że drużyna jasielska musi płacić 300 zł za udział w turnieju który organizuje Miasto Jasło. Ale tak to jest jak się widzi tylko jeden klub w Jaśle i są to tylko Czarni. A dla Szóstki ważniejsza jest liga bo grają o zwyciestwo w lidze , a w turnieju niech gra duma Jasło . Apropo które miejsce zajeli Czarni?
Odpowiedz
-5
@ prawda
dnia 03.06.2013, 06:08 · Zgłoś
I dalej tylko ktore miejsce które miejsce które miejsce które miejsce... Tutaj przynajmniej wszystkie dzieci grają. A u Was siedzą na ławie i plącą sklądki 40 % napoje tak was już nazywają inne kluby. A dlaczego?
Odpowiedz
3
@ ???
dnia 02.06.2013, 20:48 · Zgłoś
turniej jest organizowany na podstawie projektu który dostał dofinansowanie - tak?
Jeśli tak, to na pewno można pobierać wpisowe??? - chyba nie!
Odpowiedz
4
@ antykorupcja
dnia 02.06.2013, 19:20 · Zgłoś
Czy to aby nie sam Pan Marek B pisze o godz. 02:13 w nocy po sowitym napitku pod ksywą "Do antidotum MB"? Jeżeli to prawda, że organizator zadedykował sobie wpisowe od drużyn po 300 zł, to chyba potrzeba interwencji Urzędu Skarbowego.
Odpowiedz
-1
@ lll
dnia 04.06.2013, 07:12 · Zgłoś
Rozumując tak jak ty, można dojść do wniosku, ze skoro miasto dało Czarnym Jasło pieniądze (kilkaset tys. zł), to nie powinno być biletów na mecze. Zastanów się zanim coś napiszesz.
Odpowiedz
2
@ ff
dnia 02.06.2013, 18:13 · Zgłoś
szóstka jasło to jedyna jasielska drużyna która walczy o zwycięstwo w lidze podkarpackiej, czarni dostają baty. najwyżej jest chyba rocznik 98 (była drużyna szóstki) ale jaja.
Odpowiedz
0
@ ..
dnia 03.06.2013, 00:14 · Zgłoś
z tego co pamiętam to rocznik 96 miał mistrzostwo ligi ;)
Odpowiedz
0
@ sdf
dnia 03.06.2013, 08:17 · Zgłoś
Kiedy to było???
Odpowiedz
0
@ ..
dnia 03.06.2013, 15:36 · Zgłoś
2 lata temu ? albo 3
Odpowiedz
4
@ kjlkj
dnia 02.06.2013, 18:00 · Zgłoś
Turniej by ł za kasę miasta a trzeba był zapłacić 300 zł za grę.
Odpowiedz
2
@ prawda
dnia 02.06.2013, 16:05 · Zgłoś
Nie chodzi o kasę tylko, nie można przeicież dać chlopaków ktozy są słabsi. Rakoczy pojechał z Legią na turniej i kto będzie bramki strzelal? A jak 6 robi turnieje to za darmo? Chora drużyna, tylko wynik, wynik ,wynik. Trenerzy innych drużyn mówią to samo. Ale tak to jest przy wodzie 40%.
Odpowiedz
0
@ trytry
dnia 02.06.2013, 13:24 · Zgłoś
jeśli można wiedzieć czemu w turnieju piłkarskim chłopców nie gra UKS SZÓSTKA?
Odpowiedz
-5
@ Kibic
dnia 02.06.2013, 13:29 · Zgłoś
Bo oni nie grają z byle jakimi drużynami - Barcelona , Real , MU tak , ale jakiś Widzew czy Raków ... za grę z takimi ekipami to Szóstce trzeba zapłacić - przecież oni są PROBABLY THE BEST TEAM OF THE ...
Odpowiedz
5
@ asd
dnia 02.06.2013, 15:33 · Zgłoś
Chyba za grę w turnieju trzeba płacić !! 300 zł wpisowego na turniej który organizuje miast Jasło, a Czarni zbierają kasę - ŻAL !! Poza tym chłopcy grali dziś mecz ligowy!! tyle dziękuje!
Odpowiedz
0
@ czarny
dnia 02.06.2013, 17:21 · Zgłoś
przecież macie ponad 20 chłopców w tym roczniku, no ale wynik jest najważniejszy a nie gra dzieciaków.
Odpowiedz
-5
@ Do anitodum MB
dnia 02.06.2013, 02:13 · Zgłoś
PANA Marka B możesz pocałować [...],,ę. Przyjdź cwaniaku jutro na gimnazjum nr, 1 i powiedz mu to w oczy. Jesteś "mały bolek" i nie stać cię na to i będziesz klepał w klawiaturę anonimowo. Będziesz się szwendał po bokach rynku, a nie masz odwagi pokazać swokej zgniłej osoby. MIASTO JASŁO da pieniądze dla tych co nie bawią się w politykę tylko promuję to MIASTO. A co do turnieju judo, popatrz w jakim [...] i brudzie zrobili turniej. To co zastano w sobotę rano w hali MOSiR rano, można określić tylko tak: ""[...], [...] o UBÓSTWO".
Odpowiedz
3
@ bamboleo
dnia 02.06.2013, 10:59 · Zgłoś
Jak nie moga sie dogadac kluby miedzy soba, sorki prezesi klubow to pozniej wychodzi jak wyszlo dziewczyny graja, a chlopaki za pomponiary hahaha a co do mosiru macie racje, [...] i [...] laza jak te swiete krowy a za szmate by sie zlapali i popracowali troche. Maja szczescie ze wiezniowie to [...] za nich! wiadomo czy sie stoi czy sie lezy wyplata sie nalezy hahahaha takie cuda to tylko na mosirze
Odpowiedz
8
@ antidotum
dnia 02.06.2013, 23:26 · Zgłoś
Nie zniżę się do Twojego poziomu i nie będę tak jak Ty obrażał kogoś za jego poglądy.Co do Twojej [...] to masz wybujałe fantazie [...] ale uwież mi w odróżnieniu od Ciebie to wolę całować i wchodzić w [...] płci przeciwnej.Ty promujesz Jasło?:
-turniej judo za miejskie pieniądze chciałeś robić w Jedliczu,
-za miejskie pieniądze bawicie się po nocach na bankietach,
-za miejską kasę robisz kampanie pewnemu wysokiemu Panu
Odpowiedz
6
@ MJ
dnia 01.06.2013, 21:12 · Zgłoś
Ale koszykówki to nigdy nie ma
Odpowiedz
1
@ obserwator
dnia 01.06.2013, 17:21 · Zgłoś
Może chcieli zrobić turniej chłopców i dziewcząt. Wybrali dla chłopców piłkę nożną, a dla dziewcząt siatkówkę. Dodatkowo judo gdzie i jedni i drudzy mogą brać udział. W Jaśle logistycznie nie ma możliwości rozgrywania kolejnego turnieju. W Gim 1 - siatkówka dziewcząt, na hali - judo, na orlikach - piłka nożna. Więcej obiektów spełniających warunki brak.
Odpowiedz
10
@ antidotum
dnia 01.06.2013, 16:43 · Zgłoś
Ale pieniądze są z miasta to powinni grać wszyscy a nie tylko Ci ,którzy "pasują" panu Markowi B. Czy chłopcy -siatkarze są gorszymi mieszkańcami Jasła niż siatkarki.Dlaczego o tym kto weżmie udział w turnieju decyduje UKS MOSiR?-a nie np. uks "szóstka",albo MKS MOSiR ,albo UKS ASW Judo Jasło.Organizatorem Festiwalu Sportu jest Urząd Miasta więc niech on decyduje kto zagra albo Rada Sportu.
Odpowiedz
10
@ mama siatkarki
dnia 01.06.2013, 14:17 · Zgłoś
UKS zajmuje się tylko piłką siatkową dziewcząt, chociaż ma też sekcje judo, którą samodzielnie prowadzi z sukcesami Michał Czarnecki, przy pomocy rodziców i MOSiRu. Zresztą siatkówka dziewcząt po[...]da.
Odpowiedz
10
@ kibic
dnia 31.05.2013, 23:28 · Zgłoś
a ja się pytam dlaczego wszyscy sobie będą grać prócz siatkarzy oj szkoda jak możecie
Odpowiedz
-1
@ trytry
dnia 02.06.2013, 12:43 · Zgłoś
a jest w Jaśle obecnie młodzieżowa siatkówka męska?
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.