Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Finał I Edycji Jasielskiej Ligi Orlika w najbliższy Piątek !!!

30

23.08.2013 r. zostanie rozegrana ostatnia kolejka I Edycji Jasielskiej Ligi Orlika. Zapowiada się ona niezwykle emocjonująco, bowiem o końcowe zwycięstwo walczyć będą aż 3 drużyny.

Zdecydowanie najciekawiej zapowiada się mecz AS Monaco- Józkówka Team. Jeżeli AS Monaco wygra mecz będzie mistrzem, jeżeli przegra lub zremisuje to zwycięstwo w lidze będzie zależało od wyniku ostatniego meczu ligi: Ulaszowice- Buszujące Szperacze. Ci pierwsi nie walczą już praktycznie o nic, natomiast Buszujące Szperacze w przypadku własnego zwycięstwa oraz porażki Monaco zostaną mistrzem. Występuje też scenariusz zwycięstwa ligi przez Józkówkę, jednak aby tak się stało to muszą oni wygrać z obecnym liderem oraz liczyć na stratę punktów Buszujących Szperaczy z Ulaszowicami. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do udziału w niezwykle emocjonującej końcówki ligi.

 Tabela przed ostatnią kolejką.

1

8m

AS Monaco

22pkt

30-8

2

8m

Buszujące Szperacze

20pkt

29-16

3

8m

Józkówka Team

19pkt

27-16

4

9m

Legenda

13pkt

28-33

5

9m

Skensy

15pkt

25-15

6

8m

Pionki w Grze

10pkt

21-22

7

8m

Ulaszowice

12pkt

23-15

8

8m

No Name

7pkt

21-29

9

9m

Zwykłe Grajki

3pkt

16-36

10

9m

Przecinaki

6pkt

11-23

 

Plan meczów na ostatnią kolejkę.

18.10 No Name- Pionki w Grze

18.50 AS Monaco- Józkówka Team

19.30 Ulaszowice- Buszujące Szperacze

 

Reklama

Komentarze: 30

Dodaj komentarz Widok:
1
@ Z.Boniek
dnia 24.08.2013, 19:16 · Zgłoś
Pzpn zawiesila gracza z nr 16 za doping.
Odpowiedz
1
@ ja
dnia 24.08.2013, 15:51 · Zgłoś
baly sie skensow i ich 15 punktow ? nie osmieszaj sie
Odpowiedz
2
@ janek
dnia 23.08.2013, 11:15 · Zgłoś
szkoda że zawodnik z nr 16 się zablokował
Odpowiedz
-1
@ Oskar
dnia 23.08.2013, 15:24 · Zgłoś
Skensy chodziły!!! to inne druzyny sie bały i oddawały mecze walkowerami,bo by było dwucyfrówka!!! i Kali by mial 30 bramek!!!wiec nie gadajcie glupot..!!!
Odpowiedz
0
@ Oskar
dnia 23.08.2013, 15:34 · Zgłoś
Fakt szkoda,że zawodnik z nr 16 sie zablokował :-)) może dzisiaj ;-D
Odpowiedz
0
@ ozpn
dnia 24.08.2013, 18:04 · Zgłoś
mi sie wydaje ze to jakaś kontuzja, ostatnio mało co grał
Odpowiedz
4
@ real
dnia 22.08.2013, 22:32 · Zgłoś
jakie to ma znaczenie kto ile strzela...liczy sie pozycja w tabeli a ta dla skensów i pionków jest okrutna ;p pionki moze nie dziwią ale skensy z wydawałoby sie z pierwszej kolejki faworyci ...tak to jest nie poszło w paru meczach to nie ma sensu przychodzić drużynom z ambicjami ( przecinaki , skensy itd) na tą śmieszną lige ???
Odpowiedz
3
@ Obserwator
dnia 22.08.2013, 14:39 · Zgłoś
akurat wielki obserwatorze 2 , biorę udział w tej lidze i mnie krew zalewa bo jak już się za to płaci a sędzia dostaje swoją dole to niech to będzie ktoś kompetentny i nie mota się w swoich decyzjach jak ostatnia [...] , bo raz gwiżdże tak a za chwile w drugą stronę za podobną sytuacje odwrotnie. Ale akurat to że Lesiu zorganizował ligę i doszła ona do skutku jest super plusem , troszkę z terminarzem mu nie poszlo ale grunt że była impreza i oby więcej takich inicjatyw :) Pozdro
Odpowiedz
-2
@ obserwator 2
dnia 22.08.2013, 22:18 · Zgłoś
jesteś obserwatorem czy bierzesz udział w lidze ,jeśli tu masz problem z odpowiednim rozumieniem pojęć to się nie dziwię , że inne rzeczy też trudno ci zrozumieć i patrzysz przez pryzmat swojego interesu
Odpowiedz
-1
@ obserwator 2
dnia 22.08.2013, 22:29 · Zgłoś
co do imprezy to się zgadzam z twoją drugą opinią ale mam wrażenie ,że robisz dokładnie to o co oskarżasz sędziego,przeczytaj swoją wypowiedż na temat ligi z 19.08. trochę się zamotałeś w tak prostej sprawie ,trochę konsekwencji.Pozdro
Odpowiedz
0
@ dd
dnia 22.08.2013, 09:49 · Zgłoś
a gdyby odjac Lukaszowi bramki z noo name... to by Dominik mialby wiecej bramek...
Odpowiedz
4
@ kibib
dnia 22.08.2013, 12:52 · Zgłoś
dokładnie, a ponadto Dominik strzela bramki regularnie a Łukasz strzelił w jednym meczu wiecej, dodatkowo zawodnikz Pionków w Grze tez gral mniej meczy:)
Odpowiedz
1
@ Oskar
dnia 22.08.2013, 09:44 · Zgłoś
Szkoda,że Przecinaki i Zwykłe grajki oddały mecze walkowerami ze Skensami,bo Łukasz,by jeszcze coś dołożył,a tak to ma kilka bramek w tył!.Jednym słowem Dominik będzie grał 9 spotkań,a Łukasz,tylko 6!,gdyby odjąć bramki Dominika z Przecinakami,Legendą i Zwykłymi Grajkami,to Łukasz byłby samodzielnym liderem!Dominik może go wyprzedzić już jutro w meczu z Monaco!:).Pamiętajmy jeszcze o 3 zawodniku z drużyny Pionki w Grze,który ma 9 trafień,a gra jeszcze z drużyną No Name :]
Odpowiedz
2
@ Oskar
dnia 21.08.2013, 19:13 · Zgłoś
9 nie 15! to jakas pomylka
Odpowiedz
-2
@ kopacz
dnia 21.08.2013, 18:00 · Zgłoś
zawodnik ze zwyklych grajkow 15
Odpowiedz
-1
@ Oskar
dnia 21.08.2013, 10:06 · Zgłoś
Kali Łukasz 13
Kali Domel 12
Odpowiedz
4
@ zenek
dnia 19.08.2013, 23:06 · Zgłoś
połowa meczów sie nie odbyła, relacji z kolejek brakło w połowie, ani zdjęć, ani klasyfikacji strzelców, terminarz beznadziejne ułożony, katastrofa jednym słowem, nie ma się kto tym zajac
Odpowiedz
-1
@ Obserwator
dnia 19.08.2013, 22:58 · Zgłoś
wogóle ta liga to porażka , [...] na nią pies , liga sokoła dużo lepsza pod względem organizacji poza tym sędzia jest strasznie nieporadny , taka [...] że tak powiem
Odpowiedz
2
@ obserwator 2
dnia 21.08.2013, 17:30 · Zgłoś
spróbuj sam posędziować na orliku mając do dyspozycji tylko jedną stronę do poruszania się , żeby nie przeszkadzać w grze , to zobaczymy, zresztą w Polsce jest taki a nie inny poziom piłki również w samym Jaśle, gdyż mamy samych specjalistów najwyższej rangi i każdy z nich wie swoje najlepiej, łącznie ze znajomością przepisów gry w piłkę . To jedna sprawa, drugą jest fakt , że każdy potrafi tylko narzekać i krytykować , jeśli wiesz jak to zrobić lepiej, po prostu zajmij się tym , zgłoś się do pomocy , zajmij się czymś , wesprzyj to działanie a nie marudż w komentarzu . Ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi . Najlepiej i najbezpieczniej jest usiąść sobie z boku na ławeczce i twierdzić , że wszystko jest be! Pochwal się tym , co zrobiłeś , czy coś zorganizowałeś?, czy przeprowadziłeś jakąś akcję kosztem swojego wolnego czasu?.
Odpowiedz
-1
@ Piłkorz Klasa B
dnia 19.08.2013, 20:21 · Zgłoś
w nastympnym sezonie wystartuje czczinico i wygro z tymi wszystki dziodami hej
Odpowiedz
2
@ aaa
dnia 19.08.2013, 18:36 · Zgłoś
Monaco nawet jak zremisuje to ma pierwsze miejsce no chyba że Buszujące Szperacze wygrają różnicą 10 bramek :)
Odpowiedz
-2
@ maniek
dnia 19.08.2013, 18:02 · Zgłoś
Józkowka wygra, Ulaszowice remis
Odpowiedz
-2
@ janek
dnia 19.08.2013, 16:44 · Zgłoś
Józkówka- Monako 3-1

Ulaszowice -Szperacze 4-2

takie typy !
Odpowiedz
1
@ @@
dnia 19.08.2013, 16:43 · Zgłoś
a jak sie ma klasyfikacja strzelcow?
Odpowiedz
1
@ xx
dnia 19.08.2013, 16:40 · Zgłoś
wtedy bramki sie licza, bedzie ciekawie
Odpowiedz
1
@ pytanie
dnia 19.08.2013, 15:27 · Zgłoś
nooo dobra załóżmy ze monaco zremisuje w ostatniej kolejce 0-0 ...szperacze wygrają z ulaszowicami i bedą mieć tyle samo pkt co monaco po 23 ( ich mecz zakończył sie remisem 2-2 ) i co wtedy?
Odpowiedz
0
@ taki tam
dnia 19.08.2013, 23:41 · Zgłoś
rzut moneta
Odpowiedz
1
@ dd
dnia 19.08.2013, 15:07 · Zgłoś
liczy sie bezposredni pojedynek pomiedzy zainteresowanymi druzynami
Odpowiedz
1
@ pytanie
dnia 19.08.2013, 15:02 · Zgłoś
a remis czasami nie daje zwycięstwa w lidze monaco ? chyba ze szperacze strzela 10 bramek ?
Odpowiedz
2
@ xa
dnia 19.08.2013, 13:38 · Zgłoś
Józkówka chyba to wygra, mają dużo szczęścia w lidze. A Ulaszowice zremisuja z Szperaczami
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.