Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Finał Ligi Sokoła

13

W dniu 13 marca zostaną rozegrane ostatnie dwa mecze w trwającej od października 2008 roku lidze Towarzystwa Sportowego Sokół Jasło.   W meczu o trzecie miejsce zmierzą się drużyny Temidy oraz Guardi.

O pierwsze miejsce zagrają zespoły Karczmy u Edwarda i Lidera.  Początek zawodów o godzinnie 19.30 w Hali Sportowej Gimnazjum nr 1.

Organizatorzy Ligi zapraszają wszystkich kibiców oraz zawodników biorących udział w rozgrywkach po meczu finałowym na podsumowanie i zakończenie rozgrywek sezonu 2008/2009.

 
KG
Reklama

Komentarze: 13

Dodaj komentarz Widok:
0
@ mahlik
dnia 14.03.2009, 10:50 · Zgłoś
no cóż:) taki jestem dobry samarytanin:)
Odpowiedz
0
@ hehehe
dnia 13.03.2009, 22:57 · Zgłoś
Mahlik ani jedenj nie założył na tylu turniejach :D:D:D ale za to dostał pare, pozdro :D
Odpowiedz
0
@ Karczma
dnia 13.03.2009, 17:58 · Zgłoś
Oni chcieliby gdyby mogli,oni mogliby gdyby chcieli:P
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 13.03.2009, 16:28 · Zgłoś
dziś nie dajemy siatek:)
Odpowiedz
0
@ kaszyk
dnia 13.03.2009, 16:08 · Zgłoś
nie robmy jaj
Odpowiedz
0
@ finał
dnia 13.03.2009, 14:41 · Zgłoś
Moj typ to zwycięstwo lidera po karnych i wygrana temidy 3;1 ;]
Odpowiedz
0
@ maly_bed11
dnia 13.03.2009, 13:48 · Zgłoś
1. Karczma u Edwarda
2. Lider
3. Temida
4. Guardi
moje typy
Odpowiedz
0
@ FIRMA
dnia 13.03.2009, 12:05 · Zgłoś
Typ to jestes Ty !!!
Odpowiedz
0
@ Zainteresowany
dnia 13.03.2009, 11:03 · Zgłoś
mam takie pytanie. Najpier odbedzie sie mecz o 3 miejsce czy final ?
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 13.03.2009, 10:53 · Zgłoś
bedzie sie dzialo bo karczma dzis bedzie w 100%-tach trzezwa hahahah;)
Odpowiedz
0
@ gracz
dnia 13.03.2009, 10:36 · Zgłoś
pomimo pewnych niedociągnięć ligę można uznać za bardzo udaną:D zapraszam dzisiaj wszystkich na finałowe mecze :D
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 13.03.2009, 09:47 · Zgłoś
szkoda ze to juz koniec:(:(
Odpowiedz
0
@ anonim
dnia 13.03.2009, 08:30 · Zgłoś
oj, będzie się działo...w meczu o III m raczej stawiam na Guardii, a w finale...oj tam to się dopiero będzie działo...i ciężko mi wytypować zwycięzcę..a Wasze typy??;)
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.