Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Finaliści Jasielskiej Ligi Sokoła

17

W piątkowy wieczór poznaliśmy finalistów Ligi Halowej Sokoła, które rozegrają spotkanie o tytuł halowego Mistrza Jasła w sezonie 2008/09. Zagrają w nim drużyny Lidera i Karczmy u Edwarda. W meczu o trzecie miejsce spotkają się zespoły Temidy i Guardi.

Wyniki rewanżowych meczy półfinałowych:

Lider- Temida 5-1 (3-1) pierwszy mecz: 2-2,

bramki dla Lidera: Paweł Doktór- 3, Jerzy Chmiel, Tomasz Marek,
bramka dla Temidy: Andrzej Zabawa.

Oczekiwany z dużym zainteresowaniem mecz rozpoczął się od dwubramkowej przewagi Lidera. Po strzeleniu bramki kontaktowej na 1-2 sprawa awansu nadal była nierozstrzygnięta, ale kolejne gole padały już tylko po strzałach zawodników Lidera.

Guardi- Karczma u Edwarda 5-3 (3-2) pierwszy mecz: 1-7,

bramki dla Guardi: Grzegorz Przepióra- 2, Mateusz Bychawski, Jacek Kaszycki, Paweł Smagacki,
bramki dla Karczmy: Łukasz Kalityński, Łukasz Pulnar, Jacek Czerkowicz.

Wynik pierwszego meczu raczej przesądzał sprawę awansu. Mimo to zmobilizowana drużyna Guardi zagrała dobry mecz odnosząc cenne zwycięstwo.


K. Bobula


Reklama

Komentarze: 17

Dodaj komentarz Widok:
0
@ mahlik
dnia 13.03.2009, 01:21 · Zgłoś
oczywiście!!rybki sa 100% gratisowe...staramy sie obdzielać wszystkich równo, żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony:) znajcie nasze dobre serca:):):)
Odpowiedz
0
@ kolo
dnia 12.03.2009, 11:45 · Zgłoś
ci co chca nagrody,;) moga dostac "rybke" i to za free hehehe
Odpowiedz
0
@ do bonzo
dnia 12.03.2009, 10:08 · Zgłoś
oczywiście zawsze można się dogadać w kwesti ceny ale liga trwa parę dobrych miesięcy i napewno nikt nie ugada się na np. 10zł za godzinę!!! sędziowie też za 20zł nie będą sędziować kolejki, pani od opieki medycznej za darmo też nie siedzi -tak że 500 zł od drużyny to wcale nie są kokosy jak się to wszystko podliczy!!!!
Odpowiedz
0
@ Ty
dnia 11.03.2009, 17:49 · Zgłoś
I o te puchary i dyplomiki się rozchodzi, bo nikt nie oczekuje nagród. Nie taki był sens tej ligi. To są te dyplomy i puchary czy nie? A mahlik Astona Martina chciałbym mieć, Ty zresztą też :P
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 11.03.2009, 14:48 · Zgłoś
... śmieszy mnie to ... pucharek i dyplom to jest wystarczająca na groda...co by byście chcieli dostać??astona martina db9?? ...
Odpowiedz
0
@ bonzo
dnia 11.03.2009, 11:05 · Zgłoś
przecież nie płacisz 60 zł za godzinę tylko zawsze się można ugadac co do ceny jesli robisz jakieś zawody na hali, jęsli by tak było to nikt by nie robił turniejów za 150 zł wpisowego bo by nawet na sędziów i na salę nei zarobili nie mówiąc już o nagrodach.
A po drugie jesli się coś organizuje to od czego są sponsorzy , wystarczy trochę inicjatywy i pamiątkowe nagrody są i dobra zabawa rónież. Pozdrawiam
Odpowiedz
0
@ !!!!!
dnia 11.03.2009, 07:20 · Zgłoś
przecież tu chodzi o dobrą zabawę-a co do kasy to 1 godzina wynajęcia hali kosztuje 60zł,sędziowie też przecież nie są wolontariuszami!!!pozdrawiam:D
Odpowiedz
0
@ Do ja i wiem
dnia 10.03.2009, 18:24 · Zgłoś
Zachowujecie się jak 4 - latkowie przed gwiazdką. Spokojnie dziewczęta - do piątku niedługo. Zbojkotuj sobie środe, czwartek i już będzie Ci łatwiej. W piątek jak ładnie grałeś znajdziesz coś na hali. A jak byłeś niegrzeczny i odpadłeś wcześniej to ci zostaną tylko odciski i dziury po siatkach.
A ogólnie to proponuje wam przejśc na zawodowstwo - co się będziecie tak po dusznej hali za darmo ganiac...ba.. jeszcze 500 zł płacic nie wiadomo za co. Przeciez hala nie kosztuje (12 kolejek plus play offy), ubezpieczenia organizatorzy nie płacą, sędziowie są z Caritas, ochrona to niezorientowane w sytuacji historycznej pozostałości Wermachtu, opiekę medyczną robi Janina Ochojska i Lekarze Bez Granic a cały zarząd TS Sokół jedzie zupełnie przypadkowo z rodzinami na miesiąc na Karaiby oglądac płyty dvd filmowane przez Akademię Wolontariatu Filmowego...i na co te 500 zł było ?
Odpowiedz
0
@ bolek
dnia 10.03.2009, 13:37 · Zgłoś
Najlepszy zawodnik - 35 dkg ciuchów z kolekcji jesiennej 2001 do wyboru w największym jasielskim szmateksie
Najlepszy bramkarz - darmowa wymiana oleju w Lidlu
Najlepszy "siatkarz" - wieeeelka satysfakcja - BEZCENNE
A tacy zawodnicy jak "Ja" niech sobie "bojkują" rozgrywki! Brawo Mahlik oleeeeeee!!
Odpowiedz
0
@ mahlik
dnia 10.03.2009, 01:19 · Zgłoś
nagrody:
1 miejsce: paszposrt Polsatu
2 miejsce: paszposrt TVNu
3 miejsce: testy w FC Wrzątek Zimna Woda
król strzelców: pierogi w Jasielu
...panowie a kogo to obchodzi jakie są nagrody?? liga trwa 4 miechy...4 miesiace gramy sobie w pilke przeczekując zime...kto wygra lige jest prze**** i to jest jego nagroda:)
Odpowiedz
0
@ Ja
dnia 09.03.2009, 21:37 · Zgłoś
Dobre pytanie za pół roku gry w lidze jakieś cenne nagrody powinny być.
Żeby sie tylko nie okazało że będzie tak jak przed rokiem :żadnego zakończenia, zero nagród zero jakiegokolwiek podsumowania Ligi, jeśli mają to zamiar powtórzyć to bojkujemy całe rozgrywki!!!
Odpowiedz
0
@ wiem
dnia 09.03.2009, 19:34 · Zgłoś
wpisowe za ligę to 500zł od drużyny więc organizatorzy powinni przynajmniej jakieś dyplomiki i pucharki zorganizować!!!!na to pytanie powinien odpowiedzieć p Lucjan Nowosielski bo to właściwie On jest głównym organizatorem ligi- myślę że do czwartku ta kwestia powinna być wyjaśniona.:D
Odpowiedz
0
@ Kumaty
dnia 09.03.2009, 18:48 · Zgłoś
Nagrody są a Ty zobaczysz je sobie w piątek jak zasłużysz.
Odpowiedz
0
@ Do "Ty"
dnia 09.03.2009, 18:42 · Zgłoś
Coś ty taki łasy na nagrody, trampki ci się przetarły? Chciałbyś nowe dostać. Liczy się zabawa, udział, satysfakcja z mile spędzonego wolnego piątkowego wieczoru a nagrodą niech będzie uścisk dłoni organizatorów. Gdyby były jakieś wartościowe to by się pozabijali a ortopedzi by z gipsem nie nadążali. :D
Odpowiedz
0
@ yyyy
dnia 09.03.2009, 18:06 · Zgłoś
chłopaki z guardi musza zagrac na [...] jak z karczmom ostatnio to wygraja:p
Odpowiedz
0
@ Ty
dnia 09.03.2009, 16:36 · Zgłoś
Mam zasadnicze pytanie, które wciąż pozostaje bez odpowiedzi:

1.Jaka jest nagroda za 1. miejsce?
2.-"- za 2. miejsce?
3. za 3. miejsce?
4. za króla strzelców?
5. jakieś inne, indywidualne?

Niech ktoś 'kumaty' to napisze, bo tego chyba nikt nie wie, co i jak.
Odpowiedz
0
@ finał
dnia 09.03.2009, 13:12 · Zgłoś
zapowiada się bardzo dobry i ciekawy finał.Karczma ma bardzo mocny skład ale są do ogrania.lider już raz nieznacznie przegrał z karczmą (0-1) ale na ostatnim turnieju wygrał z karczmą 2-1.napewno będzie ciekawie.w półfinale również spotkają się bardzo dobre drużyny.guardi w lidze wygrała z temidą ale mecz meczowi nierówny!!!! mój typ Lider- Karczma 2(możliwe karne), Temida-Guardi 2. pozdrawiam
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.