Fotorelacja z Jasielskiego Festiwalu Siatkówki z MPM
0
„Jasielski Festiwal Siatkówki z MPM” rozpoczął się 24 lutego i potrwał do 4 marca 2009 roku. W 8 turniejach dla dzieci, młodzieży i dorosłych udział wzięło ponad 500 zawodników.



Organizatorami turniejów byli nauczyciele Gimnazjum nr 1 w Jaśle, zaś sponsorem całej imprezy sportowej Jasielska Sieć Sklepów MPM. Najlepsze zespoły otrzymały atrakcyjne nagrody, a także słodycze i napoje.


Jenny



Organizatorami turniejów byli nauczyciele Gimnazjum nr 1 w Jaśle, zaś sponsorem całej imprezy sportowej Jasielska Sieć Sklepów MPM. Najlepsze zespoły otrzymały atrakcyjne nagrody, a także słodycze i napoje.


Na prośbę naszych czytelników dodaliśmy dzisiaj obszerną <Fotorelację> z przebiegu festiwalu.
Jenny
