Gabriela Jaracz medalistką Pucharu Polski
Reprezentanci klubu UKS ASW JUDO Jasło odnieśli ogromny sukces na zawodach Pucharu Polski juniorek i juniorów młodszych, które zostały rozegrane 6 listopada bieżącego roku w Bytomiu.

Brązowy medal wywalczyła Gabriela Jaracz rywalizująca w kategorii wagowej do 52 kilogramów. Dla Gabrieli to kolejny sukces na zawodach tej rangi. Ma ona już na swoim koncie medal Mistrzostw Polski.

W rywalizacji wzięli udział również: Norbert Woźniak (66kg) i Mateusz Kluszczyk (60kg).
Niestety obaj po zaciętych walkach eliminacyjnych musieli uznać wyższość swoich przeciwników i niestety nie dobrnęli do strefy medalowej.

Gratulujemy i dziękujemy za wsparcie przy organizacji wyjazdu Urzędowi Miasta Jasła.
UKS ASW JUDO JASŁO
