Strona główna

Gabriela Kwaśny druga w Pucharze Czech w Ostrawie

11
Napisany dnia: 28.02.2019, 10:31 , Tagi: Brak

Gabriela Kwaśny wychowanka klubu UKS MOSIR JASŁO a obecnie reprezentująca barwy klubu ASW JUDO JASŁO wywalczyła dzisiaj srebrny medal na zawodach w czeskiej Ostrawie. Gabrysia jedynie w walce finałowej musiał uznać wyższość swojej przeciwniczki, wcześniej walki eliminacyjne rozstrzygnęła na swoją korzyść wygrywając przed czasem. Gabrysia niedawno startowała w Pucharze Europy kadetów w Hiszpanii a już niedługo weźmie kolejny raz udział w tak prestiżowej imprezie sportowej w grupie kadetów, tym raz w Zagrzebiu (Chorwacja).

Drugą zawodniczką, która reprezentowała nasz klubu była Natalia Nocula, która po raz pierwszy próbowała swoich sił w kategorii wagowej do 63 kg i niestety nie przeszła walk eliminacyjnych ale doświadczenie zdobyte podczas tych zawodów na pewno zaprocentuje w kolejnych startach.

Turniej zgromadził ponad 1500 zawodników z wielu krajów i klubów, tym bardziej sukces Gabrysi jest wartościowy.

UKS ASW Judo Jasło

Komentarze Czytelników:
Aby ocenić dany komentarz, wystarczy kliknąć na ikonkę "+" lub "-" w prawym górnym rogu każdego komentarza.
Dodaj nowy komentarz Wybierz sposób wyświetlania komentarzy:
@ Henry
dnia 28.02.2019, 15:14
Ocena
komentarza:
6
Gratulacje sporty walki w Jaśle wymiatają
@ Kafel
dnia 28.02.2019, 16:43
Ocena
komentarza:
-7
Ilu olimpijczyków czy mistrzów świata bądź Europy w kategorii seniorów mamy z tych klubów, mających najlepsze w Polsce chyba warunki do trenowania? Ile osób w Polsce zna Gabrielę Kwaśną a ile Cholewiaka,Bernackiego,Muchę,Pykosz?
@ do kafel
dnia 28.02.2019, 17:11
Ocena
komentarza:
3
No i po co już hejtujesz!!! po co zaczynasz wylewać swoją chorą zazdrość na łamach portali??? kto zna takiego Kafla jak ty??? trola internetowego. Zrób wszystko żeby twoje dyscypliny miały lepiej a nam daj spokojnie pracować. Każdy sport ma prawo funkcjonować. A jakbyś się zagłębił to był poznał naszych mistrzów!
Życzę sukcesów w realnym życiu!!!
@ runaldo
dnia 28.02.2019, 21:34
Ocena
komentarza:
11
Nie wszyscy na świecie interesują się tylko piłką nożną. Nie wiem kto to Cholewiak, Kafel i Ci inni. Ale życzę im wszystkiego dobrego w ich dyscyplinie. Brawo Gabriela!
@ ambiient
dnia 04.03.2019, 21:17
Ocena
komentarza:
1
A kto to ten Cholewiak, Pykosz i dwóch pozostałych?
@ dragoness
dnia 05.03.2019, 10:22
Ocena
komentarza:
-1
"Cholewiak,Bernacki,Mucha, Pykosz" - kim oni są?
@ Płytkarz
dnia 28.02.2019, 18:07
Ocena
komentarza:
5
Gratulację!
@ Judo
dnia 28.02.2019, 20:25
Ocena
komentarza:
6
Akademia Sportów Walki Jasło to już nie tylko Judo ale i Kickboxing, Boks (Spartan) oraz Akrobatyka.
Fajnie widzieć jak to wszytko sie rozwija
@ bodek
dnia 01.03.2019, 19:28
Ocena
komentarza:
6
Warunki do treningu trzeba sobie wywalczyć - to insynuacja do Kafela. Zawodnicy sportów walki mają wspaniałych trenerów którzy kochają ten sport i oddają mu czas i serce. Oni potrafią oszlifować perełki i zamienić je w diamenciki. To czy te diamenty zostaną mistrzami Świata czy Europy ZALEŻY OD WIELU CZYNNIKÓW np. czy w dalszej karierze trafią do tak samo wspaniałych klubów i doświadczonych trenerów. Jeśli tak się stanie to na pewno Europa i Świat o nich usłyszy. Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.
@ niekibic
dnia 05.03.2019, 09:50
Ocena
komentarza:
1
Właśnie walczą- bazgrając swoje miasto i okoliczne miejscowości swoimi "autografami"
@ Super
dnia 05.03.2019, 16:43
Ocena
komentarza:
5
Gratuluję Gabrysiu :)
Dodaj komentarz Jeżeli chcesz, aby Twój nick był wyróżniony żółtym kolorem, po prostu zaloguj się w panelu logowania po prawej stronie
⇓ ⇓ ⇓ Powiększ pole komentarza ⇓ ⇓ ⇓

Zasady komentowania

Serwis Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezwiązanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem i normami obyczajowymi. Pełne zasady komentowania dostępne na stronie: Regulamin komentarzy

 • Kuba Procanin znów staje do walki z rakiem

   

  Tego chłopaka nikomu nie trzeba przedstawiać. Kuba Procanin, zaledwie dwa tygodnie temu wraz z kolegami z drużyny cieszył się z awansu do II ligi. Teraz siatkarza z Jasła czeka kolejna trudna walka, w której rywalem jest nowotwór.

 • Grzegorz Schetyna był w Jaśle

  Do Jasła przyjechał szef Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna, a wraz z nim prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski oraz posłowie Joanna Frydrych i Zdzisław Gawlik. Politycy spotkali się ze strażakami, którzy przez całą noc zabezpieczali domy jaślan przed podtopieniami...

 • Mateusz Mijal i jego nowy singiel

  "Wiem już czego chce"- to tytuł nowego singla Mateusza Mijala. Czy utwór stanie się hitem tegorocznych wakacji? - Jest to taneczny utwór połączony z nowoczesnym brzmieniem – zdradza artysta.

 • PILNE! Ropa przekroczyła stan alarmowy. W powiecie liczne podtopienia

   

  Na rzece Ropie przekroczony został stan alarmowy. W wielu miejscowościach powiatu jasielskiego dochodzi do lokalnych podtopień.

 • Smród nas zabija!

  Okropny fetor, brud, szczury, zanieczyszczona woda w studni - skarżą się mieszkańcy Wolicy, którzy mają dość życia w sąsiedztwie firmy zajmującej się przetwarzaniem odpadów komunalnych. Uważają, że taka działalność nie powinna powstać na osiedlu domów jednorodzinnych.

 • LOTOS zagra z jasielską „Szóstką”

   

  W Jaśle powstanie nowy ośrodek dla młodych sportowców. Wszystko w ramach rozszerzenia programu Piłkarska Przyszłość z LOTOSEM. Dzisiaj doszło do parafowania umowy, w ramach, której beneficjentem programu będzie szkółka piłkarska UKS „Szóstka” Jasło.

 • Wandalom się upiekło!

  Końcem lutego w wielu miejscach miasta Jasła zniszczona została elewacja budynków m.in. firm, szkół oraz bloków mieszkalnych. Właściciele złożyli wnioski o ściganie sprawców, których do tej pory nie ustalono. Sprawa została umorzona.

 • Nauczyciele stracą pracę

  W wyniku reformy oświaty kilkunastu nauczycielom ze szkół podstawowych grozi utrata pracy. Władze miasta czynią starania, aby pedagodzy mieli szansę zatrudnienia w szkołach ponadgimnazjalnych...

 • Wiosenna wyprzedaż „U Leona”. Rabaty nawet do -50%

   

  Tylko teraz w sklepie „U Leona” rabaty nawet do -50%. W wyjątkowo niskich cenach kabiny prysznicowe oraz ceramika sanitarna.

 • Z Jasła do Krynicy pociągiem? ANKIETA!

   

  Temat uruchomienia połączenia kolejowego na trasie Jasło – Krynica Zdrój – Jasło powraca po dwóch latach nieobecności. Dziś otwiera się szansa na to, aby mieszkańcy Podkarpacia mogli odwiedzać to pełne atrakcji miasto korzystając z pociągu. 

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 766 105