"Gamrat" Czarni Jasło wygrywają w swoim trzecim meczu sparingowym
W swoim trzecim meczu sparingowym drużyna "Gamrat" Czarnych Jasło pokonała rywala z IV-ligowych boisk Kolbuszowiankę Kolbuszowa. Dwie bramki zdobył jeden
z trzech testowanych dzisiaj w jasielskim zespole zawodników, a swoją "cegiełkę" dołożył także Waldemar Złotek. Trener Jerzy Daniło przyglądał się również grze zawodnika juniorów starszych naszego klubu - Karola Klicha. Spotkanie rozegrane zostało na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Dębicy.
Kolbuszowianka Kolbuszowa - Gamrat Czarni Jasło 2:3 (1:2)
1:0 Gorzelany
1:1 testowany zawodnik
1:2 testowany zawodnik
1:3 Złotek
2:3 Pruś - karny
Czarni: testowany zawodnik - Pokrywka, Maczuga, Bernacki, Klich (50' Majewski) - testowany zawodnik, Warzocha (50' Kukowski), Madejczyk, Warchoł - Szalony (30' Złotek), testowany zawodnik.
Spotkanie lepiej rozpoczęli rywale, strzelając bramkę na początku spotkania. Jeszcze
w pierwszej połowie z dobrej strony pokazał się testowany napastnik, który dwukrotnie znalazł drogę do bramki i wyprowadził jasielski zespół na prowadzenie. Wynik meczu sparingowego podwyższył w drugiej części gry Waldemar Złotek (pojawił się za lekko kontuzjowanego Roberta Szalonego), a rozmiary porażki w końcowych minutach zmniejszył Stanisław Pruś, wykorzystując rzut karny.
Czarni Jasło
