Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Gimnazjada miejska w siatkówce

10
Hala sportowa Gimnazjum nr 1 w Jaśle gościła szkoły gimnazjalne, które wzięły udział w eliminacjach miejskich w siatkówce. Prawo udziału w zawodach posiadały zespoły dziewcząt i chłopców reprezentujące wszystkie gimnazja z terenu miasta Jasła. Ostatecznie do eliminacji zgłosiło się pięć zespołów: dwa dziewcząt i trzy chłopców.

 
W kategorii dziewcząt o podziale miejsc decydował bezpośredni mecz:
 
Gimnazjum nr 1 Jasło – Gimnazjum nr 4 Jasło 2-1

 
Wyniki spotkań i tabela w kategorii chłopców:
 
Gimnazjum nr 1 Jasło – Gimnazjum nr 2 Jasło 2-0
Gimnazjum nr 1 Jasło – Gimnazjum nr 5 Jasło 2-0
Gimnazjum nr 2 Jasło – Gimnazjum nr 5 Jasło 2-0

 
Punkty
Sety
1) Gimnazjum nr 1 Jasło
4
4-0
2) Gimnazjum nr 2 Jasło
3
2-2
3) Gimnazjum nr 5 Jasło
2
0-4
 

Dziewczęta Gimnazjum nr 1 w Jaśle



 
Chłopcy Gimnazjum nr 1 w Jaśle





"e6"
Reklama

Komentarze: 10

Dodaj komentarz Widok:
0
@ ugh <lol>
dnia 07.02.2010, 11:14 · Zgłoś
Nom .. też dobrze grały ;))))
Odpowiedz
0
@ ;]
dnia 04.02.2010, 23:19 · Zgłoś
no dziewczyny też fajne.! ;D
Odpowiedz
0
@ ..... xd
dnia 04.02.2010, 20:48 · Zgłoś
Nie czepiajcie się ich bo dobrze grają >!
I nie ważne czy ktos jest ładny czy cos.! ;//
Fajnie chłopaki xd ;]
Odpowiedz
0
@ Ktoś Taaam
dnia 04.02.2010, 19:05 · Zgłoś
hha xd taaa <lol2> [...] . xd <lol2>
hahahahahhahahaha

Antek: ja sie z niego nabijam ale to jest szczegół.. Dobrze gra . :D
Widziałem/widziałam <lol2>
No aleee. ;p
haha
Odpowiedz
0
@ (;
dnia 03.02.2010, 23:54 · Zgłoś
ahahahahahahahaha ;d Filip dobra [...].! ;d
Odpowiedz
0
@ zgadnijj ;d
dnia 03.02.2010, 17:12 · Zgłoś
5 idź spaać >! ;D
Odpowiedz
0
@ antek
dnia 03.02.2010, 16:21 · Zgłoś
sa boscy ;pp nr 9 to ah uh eh... cóż bez komentarza do Ktoś tam.. ! buahahahha zdolny
Odpowiedz
0
@ Ktoś Taam
dnia 03.02.2010, 10:32 · Zgłoś
jasne ze z chłopców hahaha Filipeek <33
Odpowiedz
0
@ (;
dnia 31.01.2010, 12:54 · Zgłoś
ale z dziewczyn czy chłopców?. xd
Odpowiedz
0
@ :) Ktoś taam ;d
dnia 31.01.2010, 11:04 · Zgłoś
Taa <lol2> nr 9 wymiata . hahaha xd ;))
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.