Gimnazjada miejska w siatkówce
10
Hala sportowa Gimnazjum nr 1 w Jaśle gościła szkoły gimnazjalne, które wzięły udział w eliminacjach miejskich w siatkówce. Prawo udziału w zawodach posiadały zespoły dziewcząt i chłopców reprezentujące wszystkie gimnazja z terenu miasta Jasła. Ostatecznie do eliminacji zgłosiło się pięć zespołów: dwa dziewcząt i trzy chłopców.
W kategorii dziewcząt o podziale miejsc decydował bezpośredni mecz:
Gimnazjum nr 1 Jasło – Gimnazjum nr 4 Jasło 2-1
Wyniki spotkań i tabela w kategorii chłopców:
Gimnazjum nr 1 Jasło – Gimnazjum nr 2 Jasło 2-0
Gimnazjum nr 1 Jasło – Gimnazjum nr 5 Jasło 2-0
Gimnazjum nr 2 Jasło – Gimnazjum nr 5 Jasło 2-0

"e6"

W kategorii dziewcząt o podziale miejsc decydował bezpośredni mecz:
Gimnazjum nr 1 Jasło – Gimnazjum nr 4 Jasło 2-1

Wyniki spotkań i tabela w kategorii chłopców:
Gimnazjum nr 1 Jasło – Gimnazjum nr 2 Jasło 2-0
Gimnazjum nr 1 Jasło – Gimnazjum nr 5 Jasło 2-0
Gimnazjum nr 2 Jasło – Gimnazjum nr 5 Jasło 2-0
| Punkty | Sety | |
| 1) Gimnazjum nr 1 Jasło | 4 | 4-0 |
| 2) Gimnazjum nr 2 Jasło | 3 | 2-2 |
| 3) Gimnazjum nr 5 Jasło | 2 | 0-4 |

Dziewczęta Gimnazjum nr 1 w Jaśle


Chłopcy Gimnazjum nr 1 w Jaśle


"e6"
