Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Gimnazjada powiatowa w siatkówce dziewcząt i chłopców

28
Hala sportowa Gimnazjum nr 1 w Jaśle w dniu 15.03.2010 roku gościła reprezentacje gimnazjów w siatkówce dziewcząt. Prawo startu w zawodach posiadały szkoły, które awansowały  z eliminacji gminnych. W turnieju wystąpiło dziewięć drużyn podzielonych na trzy grupy eliminacyjne, a mecze rozgrywane były jednocześnie na trzech boiskach. Mistrzynie poszczególnych grup rywalizowały w finale systemem „każdy z każdym”.





Zwyciężczynie zawodów, czyli zespół Gimnazjum nr 1 w Jaśle uzyskały awans do następnego szczebla rozgrywek „zawodów rejonowych” organizowanych w ramach mistrzostw Szkolnego Związku Sportowego. Odbędą się one w dniu 26.03.2010 roku w Jaśle w szkolnej hali sportowej przy ulicy Czackiego (od godziny 10.00).

Kolejna impreza siatkarska odbyła się w dniu 16.03.2010 roku w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Jaśle. Tym razem był to turniej o mistrzostwo powiatu jasielskiego szkół gimnazjalnych w siatkówce chłopców. Podobnie jak dzień wcześniej, kiedy startowały drużyny dziewcząt, prawo startu posiadały zespoły mistrzów gmin z terenu naszego powiatu.





W rozgrywkach wystartowało dziewięć zespołów, a zwycięstwo przypadło drużynie Gimnazjum nr 1 w Jaśle, która w finale pokonała Gimnazjum w Dębowcu. Zwycięski zespół wystąpi w następnej rundzie rozgrywek tzw. „zawodach rejonowych”, które zaplanowane są w Jedliczu w dniu 23.03.2010 roku.

Szczegółowe wyniki turnieju na stronie: WWW.e6-sport.pl

Kazimierz Bobula
Reklama

Komentarze: 28

Dodaj komentarz Widok:
0
@ zawodnik ;d
dnia 15.04.2010, 14:43 · Zgłoś
A dziś 'wywalczyliśmy' bezpośredni awans do final four pokonując wszystkie drużyny na półfinałach w Jedliczu, oba mecze 2.0
Pozdrawiam tych wierzących i nie wierzących w nasze siły. Szczególne pozdrowienia dla 'nikt specjalny' ;)
Odpowiedz
0
@ xxx
dnia 25.03.2010, 18:34 · Zgłoś
haha :D chłopaki z gim 1 na pewno powalczą o dobre miejsce w finałach :) trzymam kciuki!
Odpowiedz
0
@ hmm
dnia 23.03.2010, 15:20 · Zgłoś
haha coś ten faworyt na rejony zawiódł ;)
w pierwszym sencie przegrali z gim 1 jasło do 11, w drugim -22, ostatecznie zajmując 2 miejscie ;) 1 mijsce gim 1 jaslo ;d
Odpowiedz
0
@ do rejony
dnia 23.03.2010, 15:04 · Zgłoś
chłopie słabego masz tego faworyta bo gim 1 dzisiaj wyszedł z 1 miejsca pokonując jedlicze 2:0
1 set: 25-11 ,2: 25-22
];->
Odpowiedz
0
@ do nikt specjalny
dnia 21.03.2010, 10:04 · Zgłoś
zobaczymy ;>
Odpowiedz
0
@ łojojoj. xD
dnia 20.03.2010, 22:00 · Zgłoś
buahahahahah. przecież chłopcy nie mają treningów z p. Danielem. ;DD ahahahahah. ludzie proszę, uważajcie co piszecie. (; naprawdę... xd ^^ pozdro. ;D
Odpowiedz
0
@ Piczekol
dnia 20.03.2010, 21:20 · Zgłoś
gimnazjum 1 zmiazdzyl wszystkich :)))))
:*
Cudnie było!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
0
@ człowiek
dnia 20.03.2010, 21:17 · Zgłoś
Gim 1 Wymiata <3 :**
Odpowiedz
0
@ hehe
dnia 20.03.2010, 15:01 · Zgłoś
ona niby jest ladna ??buahahaha dore hehehe wyglada okropnie wy chyba nie widzieliscie ladnej dziewczyny heh pzdr:D
Odpowiedz
0
@ nikt specjalny
dnia 19.03.2010, 23:26 · Zgłoś
heh no gim 1 wygrał ale i tak dlugo juz nie bedzie takiej paczki jak byla kiedys:
Patryk Łaba,Wiktor Marszałek,Konrad Mucha,Arek Janik,BArtek Pawluś i inni. z tego co pamietam mieli 3 w woj. a aspiracje mieli wieksze wiec jak dla mnie nie ma co sie [...] zwyciestwem w powiatach.
Odpowiedz
0
@ @
dnia 19.03.2010, 20:17 · Zgłoś
Magda ze Żmigrodu najlepsza
Odpowiedz
0
@ dumna koleżanka
dnia 19.03.2010, 18:15 · Zgłoś
jak zawsze chłopaki z Gimnazjum nr 1 pokazali klasę :) gratulacje dla nich i dla p. Idzik
powodzenia w Jedliczu! :D
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 19.03.2010, 13:04 · Zgłoś
ciekawe jak ta dziewczyna ma na imie ;p:) moze na nk ja znajde ;p
Odpowiedz
0
@ do prawilny
dnia 19.03.2010, 06:52 · Zgłoś
heh on lubi takie mlode
Odpowiedz
0
@ xyz
dnia 18.03.2010, 20:35 · Zgłoś
Bardzo ładna ta dziewczyna z 10 w gimnazjum nr 1 w jasle :) pozdrawiam ja goraco
Odpowiedz
0
@ rejony
dnia 18.03.2010, 20:14 · Zgłoś
kto wygra rejony? moim zdaniem Jedlicze z tego co wiem to chłopaki mają na prawdę bardzo dobry skład zresztą nie dziwne trenerem jest ich pan Andrzej Such brat byłego trenera resovi Jana Sucha...
Odpowiedz
0
@ Sprostowanie do kome
dnia 18.03.2010, 18:43 · Zgłoś
Bardzo przepraszam na ogół nie wdaję się w utarczki tylko jestem czytelnikiem komentarzy ale bardzo bym prosił odważnych ludzi o nie podpisywanie się moim imieniem i nazwiskiem bo mogą być z tego niepotrzebne nieprzyjemności.Sprostowanie do komentarza eminem. Daniel Myśliwiec
Odpowiedz
0
@ kopniak.
dnia 18.03.2010, 17:19 · Zgłoś
chłopcy z Dębowca b. dobrze grają, ale jednak gim nr 1 lepiej ;p
Odpowiedz
0
@ miki
dnia 18.03.2010, 16:07 · Zgłoś
hahah was pogielo podawac sie za eminema :D niech to on tylko zobaczy to wtedy bd miec te dopy w wf hahaha i naganne zachowanie buhahaha ale brawo za odwage :D
Odpowiedz
0
@ prawilny
dnia 18.03.2010, 11:50 · Zgłoś
a ponti był sie ślinić na te młode dzieweczki??? hahhaha
Odpowiedz
0
@ kibic
dnia 17.03.2010, 22:43 · Zgłoś
eminem ty masz dobrze poukladane w glowie?
Odpowiedz
0
@ filip w -sedzia
dnia 17.03.2010, 21:44 · Zgłoś
to byl udany turniejjestem zadowolony ze dziewczyny wygrale:) pozdrawiam wszystkich i oby do nastepnych takich spotkan:)
Odpowiedz
0
@ eminem
dnia 17.03.2010, 20:44 · Zgłoś
za to ze nie wygraliscie macie naganne zachowanie i dop z w-fu a co do treningów to bedzie dwa razy wiekszy wycisk tak żeby za rok wygrac... wasz trener Dani... Mysli...
Odpowiedz
0
@ Elo elo
dnia 17.03.2010, 20:03 · Zgłoś
Hmm. Tak.. Dębowiec zawsze stawiał większy opór niż w tym roku. Byłem zdziwiony, że poszło tak łatwo. Mimo to był to niewątpliwie mecz na najwyższym poziomie w całym turnieju chłopców. Pozdrowienia dla Dębowca :D
Odpowiedz
0
@ Smerfetka
dnia 17.03.2010, 19:55 · Zgłoś
Nooo Łężyny mogły postarać się lepiej... Ciekawe pod czyją opieką byli??Ale mimo to i tak gratulację.Pozdrowienia dla P.Woźniaka opiekuna siatkarek :D
Odpowiedz
0
@ hahaha
dnia 17.03.2010, 19:48 · Zgłoś
debowiec bez szans byl z jaslem, wiadome ze gim 1 miazdzy! ;D
Odpowiedz
0
@ henio
dnia 17.03.2010, 17:52 · Zgłoś
szkoda ze Dębowiec nie wygrał :( ale nie ma sie co smucic chlopaki pokazali klase..
Odpowiedz
0
@ jp
dnia 17.03.2010, 17:49 · Zgłoś
Dębowiec mimo wszystkich staran jakie w gre chlopacy wnosili to ze maja 2 msc bo przegralo z Jasłem to nic mogli wygrac to bo b dobrze graja i swietni sa tam zawodnicy ..
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.