Gimnazjada powiatowa w siatkówce dziewcząt i chłopców
28
Hala sportowa Gimnazjum nr 1 w Jaśle w dniu 15.03.2010 roku gościła reprezentacje gimnazjów w siatkówce dziewcząt. Prawo startu w zawodach posiadały szkoły, które awansowały z eliminacji gminnych. W turnieju wystąpiło dziewięć drużyn podzielonych na trzy grupy eliminacyjne, a mecze rozgrywane były jednocześnie na trzech boiskach. Mistrzynie poszczególnych grup rywalizowały w finale systemem „każdy z każdym”.




Zwyciężczynie zawodów, czyli zespół Gimnazjum nr 1 w Jaśle uzyskały awans do następnego szczebla rozgrywek „zawodów rejonowych” organizowanych w ramach mistrzostw Szkolnego Związku Sportowego. Odbędą się one w dniu 26.03.2010 roku w Jaśle w szkolnej hali sportowej przy ulicy Czackiego (od godziny 10.00).
Kolejna impreza siatkarska odbyła się w dniu 16.03.2010 roku w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Jaśle. Tym razem był to turniej o mistrzostwo powiatu jasielskiego szkół gimnazjalnych w siatkówce chłopców. Podobnie jak dzień wcześniej, kiedy startowały drużyny dziewcząt, prawo startu posiadały zespoły mistrzów gmin z terenu naszego powiatu.




W rozgrywkach wystartowało dziewięć zespołów, a zwycięstwo przypadło drużynie Gimnazjum nr 1 w Jaśle, która w finale pokonała Gimnazjum w Dębowcu. Zwycięski zespół wystąpi w następnej rundzie rozgrywek tzw. „zawodach rejonowych”, które zaplanowane są w Jedliczu w dniu 23.03.2010 roku.
Szczegółowe wyniki turnieju na stronie: WWW.e6-sport.pl
Kazimierz Bobula




Zwyciężczynie zawodów, czyli zespół Gimnazjum nr 1 w Jaśle uzyskały awans do następnego szczebla rozgrywek „zawodów rejonowych” organizowanych w ramach mistrzostw Szkolnego Związku Sportowego. Odbędą się one w dniu 26.03.2010 roku w Jaśle w szkolnej hali sportowej przy ulicy Czackiego (od godziny 10.00).
Kolejna impreza siatkarska odbyła się w dniu 16.03.2010 roku w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Jaśle. Tym razem był to turniej o mistrzostwo powiatu jasielskiego szkół gimnazjalnych w siatkówce chłopców. Podobnie jak dzień wcześniej, kiedy startowały drużyny dziewcząt, prawo startu posiadały zespoły mistrzów gmin z terenu naszego powiatu.




W rozgrywkach wystartowało dziewięć zespołów, a zwycięstwo przypadło drużynie Gimnazjum nr 1 w Jaśle, która w finale pokonała Gimnazjum w Dębowcu. Zwycięski zespół wystąpi w następnej rundzie rozgrywek tzw. „zawodach rejonowych”, które zaplanowane są w Jedliczu w dniu 23.03.2010 roku.
Szczegółowe wyniki turnieju na stronie: WWW.e6-sport.pl
Kazimierz Bobula
