Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze
W dniu 12 października 2008r. na stadionie sportowym Zespołu Szkół w Trzcinicy odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze.


W zawodach uczestniczyły drużyny z OSP : Osobnica, Trzcinica, Opacie, Bierówka, Warzyce, Zimna Woda, Szebnie, Chrząstówka,Niepla oraz drużyny młodzieżowe chłopców w kat. 12-16 lat z Warzyc i Bierówki,drużyna młodzieżowa dziewcząt w kat. 12-16 lat z Warzyc. Zawody przeprowadziła komisja sędziowska z Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle.
Zaproszeni goście w osobach:
Pan Stanisław Pankiewicz - Wójt Gminy Jasło
Pan Jan Lazar - Z-ca Wójta Gminy Jasło
Ks.Prałat Wacław Rybka - Kapelan strażaków
Pan Bogdan Zięba - Z-ca Komendanta Pow.PSP w Jaśle
Pan Antoni Bargieł - Kierownik Posterunku Policji w Jaśle
Pan Franciszek Labut - Prezes Zarządu Pow.ZOSP RP w Jaśle
Pan Adam Rozmus - Prezes Zarządu Gm. ZOSP RP
wraz z przedstawicielami Zarządu Gminnego ZOSP RP
Radni Powiatu Jasielskiego: Pan Tadeusz Gorgosz, Pan Henryk Motkowicz



Prezesi jednostek uczestniczących w zawodach oraz mieszkańcy Trzcinicy i okolic. W wyniku wyrównanej i sportowej rywalizacji czołowe miejsca zajęli:
I miejsce - OSP Warzyce
II miejsce - OSP Chrząstówka
III miejsce - OSP Niepla
W kat. drużyn młodzieżowych :
wśród dziewcząt - I miejsce drużyna z Warzyc
wśród chłopców - I miejsce drużyna z Warzyc
II miejsce drużyna z Bierówki
A.Rutyna/Gmina Jasło
