Korzystając z portalu Jaslo4u.pl wyrażasz zgodę na użytkowanie mechanizmu plików cookie. Mechanizm ten ma na celu zapewnienie prawidłowego funkcjonowania portalu Jaslo4u.pl. Korzystając ze strony akceptujesz Politykę Prywatności portalu Jasło4u.pl

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze

10

W dniu 12 października 2008r. na stadionie sportowym Zespołu Szkół w Trzcinicy odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze.

 

W zawodach uczestniczyły drużyny z OSP : Osobnica, Trzcinica, Opacie, Bierówka, Warzyce, Zimna Woda, Szebnie, Chrząstówka,Niepla oraz drużyny młodzieżowe chłopców w kat. 12-16 lat z Warzyc i Bierówki,drużyna młodzieżowa dziewcząt  w kat. 12-16 lat z Warzyc. Zawody przeprowadziła komisja sędziowska z Państwowej Straży Pożarnej w Jaśle.

Zaproszeni goście w osobach:
Pan Stanisław Pankiewicz - Wójt Gminy Jasło
Pan Jan Lazar - Z-ca Wójta Gminy Jasło
Ks.Prałat Wacław Rybka - Kapelan strażaków
Pan Bogdan Zięba - Z-ca Komendanta Pow.PSP w Jaśle
Pan Antoni Bargieł - Kierownik Posterunku Policji w Jaśle
Pan Franciszek Labut - Prezes Zarządu Pow.ZOSP RP w Jaśle
Pan Adam Rozmus  - Prezes Zarządu Gm. ZOSP RP
wraz z przedstawicielami Zarządu Gminnego ZOSP RP
Radni Powiatu Jasielskiego: Pan Tadeusz Gorgosz, Pan Henryk Motkowicz 

  


Prezesi jednostek uczestniczących w zawodach oraz mieszkańcy Trzcinicy i okolic. W wyniku  wyrównanej  i sportowej rywalizacji czołowe miejsca zajęli:


I miejsce  -  OSP Warzyce
II miejsce - OSP Chrząstówka
III miejsce - OSP Niepla

W kat. drużyn młodzieżowych :
wśród dziewcząt - I miejsce drużyna z Warzyc
wśród chłopców  - I miejsce drużyna z Warzyc
                        II miejsce drużyna z Bierówki

A.Rutyna/Gmina Jasło

Reklama

Komentarze: 10

Dodaj komentarz Widok:
0
@ Anonim
dnia 16.10.2008, 15:02 · Zgłoś
Warzyce najlepsze :D:D:)
Odpowiedz
0
@ warzycankaa
dnia 15.10.2008, 15:29 · Zgłoś
B)warzyce rulezzzzzzzB)
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 15.10.2008, 13:00 · Zgłoś
Niepla 3 miejsce chłopcy co tak słabo?za rok życzę 1!!!monia
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 15.10.2008, 08:28 · Zgłoś
Ta Warzycokie niezłe były tym razem, hehe;))
Odpowiedz
0
@ ;)
dnia 14.10.2008, 21:45 · Zgłoś
Warzyce Warzyce... ! ! ! ;):)
Odpowiedz
0
@ BleBleBle
dnia 14.10.2008, 21:43 · Zgłoś
Kołaczyce? najlepsze? po [...]
Odpowiedz
0
@ Anonim JKS324
dnia 14.10.2008, 21:19 · Zgłoś
a gdzie kolaczyce?
przeciez sa najlepsi
Odpowiedz
0
@ zainteresowany
dnia 14.10.2008, 20:59 · Zgłoś
moze ktos podac czas pierwszej trójki albo chociaż wygranej drużyny??? bede bardzo wdzieczny:D bo chce porownac czasy innych dr uzyn ktore wygraly swoje zawody gminneB)
Odpowiedz
0
@ Anonim1
dnia 14.10.2008, 20:38 · Zgłoś
Warzyce rządzą
Odpowiedz
0
@ Anonim
dnia 14.10.2008, 20:11 · Zgłoś
sZaLEJĄ :D:D
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Piszesz jako:

Jaslo4u.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za treść komentarzy zgodnie z Polskim Prawem. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy niezgodnych z regulaminem.