Jaslo4u.pl - Jasielski portal informacyjny
Strona główna

Gotowy do pracy! - weź udział w projekcie

Fundacja AKTYWNA GALICJA wraz z Towarzystwem Oświatowym Ziemi Chrzanowskiej w Chrzanowie zaprasza do udziału w projekcie Gotowy do pracy! współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Projekt skierowany jest do osób zamieszkujących na terenie jednego z powiatów: jasielskiego, krośnieńskiego, miasto Krosno, bieszczadzkiego, leskiego, sanockiego, brzozowskiego, przemyskiego, miasto Przemyśl, strzyżowskiego, ropczycko-sędziszowskiego, dębickiego, w wieku 30 lat i więcej bezrobotnych, biernych zawodowo, rolników i członków ich rodzin - osób posiadających nieruchomość rolną lub członków ich rodzin podlegających ubezpieczeniom emerytalnym i rentowym z tytułu prowadzenia gospodarstwa rolnego do wielkości 2 ha, które chcą odejść z rolnictwa.

Osoby te nie mogą otrzymywać jednocześnie wsparcia w więcej niż jednym projekcie z zakresu aktywizacji zawodowej dofinansowanym ze środków EFS.

W ramach projektu oferujemy:

- identyfikacja potrzeb uczestnika projektu – opracowanie i aktualizacja,
- grupowe poradnictwo zawodowe,
- pośrednictwo pracy,
- szkolenia zawodowe wraz z egzaminem zgodne z Twoimi predyspozycjami,
- materiały i catering w trakcie szkolenia,
- 4 miesięczne staże zawodowe,
- stypendium szkoleniowe i stażowe,
- zwrot kosztów dojazdu,
- zwrot kosztów opieki nad osobami potrzebującymi wsparcia w codziennym   funkcjonowaniu lub dzieckiem do lat 7,
- badania lekarskie,
- ubezpieczenie NNW.

Udział w projekcie jest całkowicie bezpłatny!

Nie czekaj!!! Zgłoś się do nas już dziś!

Zgłoszenia przyjmowane są w biurze projektu od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 15:

Fundacja AKTYWNA GALICJA
ul. Asnyka 9/3
38-200 Jasło
Tel: 661 880 749
e-mail: biuro@aktywnagalicja.pl

Więcej informacji na stronie www.aktywnagalicja.pl/gotowy-do-pracy/

 

Artykuł sponsorowany

Napisany dnia: 14.11.2022, 08:40
 • Rodzina, bliscy i przyjaciele pożegnali Kubę Procanina

   

  Ciało zmarłego w minioną środę Kuby Procanina spoczęło dzisiaj w grobie na cmentarzu parafialnym w Jaśle – Sobniowie. Zmarłemu, w ostatniej drodze towarzyszyła rodzina, bliscy, przyjaciele oraz setki mieszkańców Jasła i okolic, którzy kibicowali Kubie zarówno w hali sportowej, jak też w walce z chorobą. Nazwisko Kuby Procanina na zawsze pozostanie symbolem nieustępliwości w dążeniu do upragnionego celu oraz godnego naśladowania hartu ducha.

 • Duże zmiany w programie „Czyste Powietrze”. Bezzwrotne dofinansowanie nawet do 136 tys. zł

  W minioną środę w Jasielskim Domu Kultury odbyła się konferencja na temat nowej edycji programu „Czyste Powietrze”. Paweł Mirowski, wiceszef Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz pełnomocnik Prezesa rady Ministrów ds. programu „Czyste Powietrze” przedstawił istotne zmiany, jakie wprowadzono w nowej edycji...

 • Konkurs! Wygraj podwójne wejściówki na film „Magic Mike: Ostatni taniec” w kinie Helios Krosno

   

  Walentynki zbliżają się wielkimi krokami. Z myślą o wszystkich zakochanych we współpracy z Kinem Helios Krosno przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są dwie podwójne wejściówki na film „Magic Mike: Ostatni taniec”. Zapraszamy do udziału w zabawie.

 • Kuba Procanin nie żyje. 26-letni siatkarz zmarł po wieloletniej walce z chorobą

   

  Siatkarskie Jasło pogrążyło się wczoraj w żałobie. W środę wieczorem po wieloletniej walce z chorobą nowotworową, zmarł Jakub Procanin. Utalentowany siatkarz miał 26 lat. Dzięki swojej bezkompromisowości i woli walki na zawsze pozostanie w pamięci wielu mieszkańców Jasła, nie tylko kibiców siatkówki.  

 • Tragedia w Jaśle. Mężczyzna wypadł z piątego piętra bloku mieszkalnego

   

  W Jaśle doszło dzisiaj tragicznego zdarzenia, w którym śmierć poniósł 64-letni mężczyzna. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że śmierć mężczyzny była następstwem upadku z piątego piętra bloku mieszkalnego przy ul. Baczyńskiego. Policja wyjaśnia okoliczności tego tragicznego wypadku.

 • Nowa droga na osiedlu Gądki powstanie w tym roku

  Miasto rozstrzygnęło przetarg i podpisało umowę z Przedsiębiorstwem Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle na wykonanie zadania pn. "Budowa drogi na osiedlu Gądki". Inwestycja opiewa na ponad 3,5 mln zł. Nowy odcinek na długości blisko 600 metrów ma być gotowy jesienią br.

   

   

 • Ankieta dotycząca potrzeb mieszkaniowych obecnych i przyszłych mieszkańców Jasła

   

  Miasto Jasło prowadzi obecnie diagnozę potrzeb mieszkaniowych obecnych i przyszłych  mieszkańców Jasła. Opinie osób mieszkających i pracujących w Jaśle są dla nas szczególnie ważne, dlatego zapraszamy do wypełnienia ankiety, której celem jest poznanie Państwa oczekiwań względem rynku nieruchomości i usług mieszkaniowych.

 • Pizza Express – zawsze świeżo, zawsze pysznie!

   

  Chodzi za Wami pizza, kebab lub burger? Spróbujcie specjałów, które od niedawna serwuje nowa pizzeria Pizza Express w Jaśle. W jej menu znajdziecie przepyszną pizzę, kebaby, burgery, zapiekanki oraz wyśmienite sałatki. Dowolne pozycje z menu zamawiać można na miejscu oraz z dowozem, także przez aplikację.

Panel Logowania

Wiesz coś ciekawego? Poinformuj nas o tym!
Wiesz coś, o czym my nie wiemy?
Chcesz podzielić się z nami informacjami?
Napisz do Redakcji lub wypełnij poniższy formularz.
Nadawca (opcjonalnie):Treść (wymagana):
Kontakt (opcjonalnie):
Kontakt z redakcją:

Mailowo: redakcja@jaslo4u.pl
Telefonicznie: 508 772 657